انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 6:26am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1826 , 1827 , 1828 , 1829 , 1830 , 1831 , 1832 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

علی دلی نوشته است:
سلام به همه دوستان

من میکرو تازه سفارش دادم با پروگرامر و طبق فیلمو پروگرام کردم ولی این خطا هارو میده لطفا راهنمایی کنید.و در ضمن درایور درست نصب شده.

http://8pic.ir/images/1o8e6lvpnja8w001cuai.jpg

http://8pic.ir/images/q7t72hyskfty9912ml11.jpg

http://8pic.ir/images/f6blajs07hpyseupb50q.jpg

http://8pic.ir/images/ewpljgnvn7r8vfdmezf8.jpg

مال منم اینطوری بود. کریستال می خواد. تو چند صفحه قبل دوستان در موردش توضیح دادند. در ضمن بیشتر مشکلات میکرو اعم از نداشتن بوق اولیه و مربع نشون دادن به خاطر خوب جا نرفتن میکرو بر روی سوکتش هست.

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است.

یکشنبه 9 خرداد1395 - 6:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Honarmand7 نوشته است:
سلام روز بخیر
مهندس حمید.من نتونستم برنامه نصب کنم حتی با کمک درایو ها
درضمن مدار ساخت پروگرامر گذاشتم.لطفا نگاهی بیاندازید.پروگرامر یو اس بی از سایت eca پیدا نکردم

salam

thank you

یکشنبه 9 خرداد1395 - 7:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
مال منم اینطوری بود. کریستال می خواد. تو چند صفحه قبل دوستان در موردش توضیح دادند. در ضمن بیشتر مشکلات میکرو اعم از نداشتن بوق اولیه و مربع نشون دادن به خاطر خوب جا نرفتن میکرو بر روی سوکتش هست.

سلام برادر.کریستال 16 مگ؟؟؟ برای چی من که هنوز میکرو رو رو دستگاه فلزجو نذاشتم!!! صفر کیلومتره میکرو میخوام پروگرامش کنم و دستگاه پروگرامر هم طبق دستور مهندس حمید سفارش دادم

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

یکشنبه 9 خرداد1395 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی دلی نوشته است:
نقل قول:

سلام برادر.کریستال 16 مگ؟؟؟ برای چی من که هنوز میکرو رو رو دستگاه فلزجو نذاشتم!!! صفر کیلومتره میکرو میخوام پروگرامش کنم و دستگاه پروگرامر هم طبق دستور مهندس حمید سفارش دادم

سلام منظور دوستمون گذاشتن یه کریستال بغل سوکت پروگرامر هست دقت کنید کنار کلید هست نوشته EX-Xtal یه کریستال بزارید اونجا میکرو به راحتی پروگرام میشه

یکشنبه 9 خرداد1395 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

evilman نوشته است:
علی دلی نوشته است:
نقل قول:

سلام منظور دوستمون گذاشتن یه کریستال بغل سوکت پروگرامر هست دقت کنید کنار کلید هست نوشته EX-Xtal یه کریستال بزارید اونجا میکرو به راحتی پروگرام میشه

ممنون دوست و برادر عزیز ...والله پدرم در اومد انقد سفارش دادم از ای سی اصل تا پروگرام و میکرو جدید و الان کریستال..تو این خراب شده ای که منم هستم هیچ قطعه ای گیر نمیاد همش باید سفارش بدم و کلی برو بیا بکنم تا به دستم برسه ...حالا بماند اوایل درایو هم نصب نمیشد روی سیستم دیگه نصب کردم....ولی هنوز امید خود را از دست نداده بیدم من :D :ymhug:

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

یکشنبه 9 خرداد1395 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت تمامی دوستان .
خسته نباشید و تشکر هم خدمت مهندس حمید گل که پروژه رو تا اینجا رسوندن. ممنون بابت تمامی زحماتتون.
مهندس خیلی وقته برنامه جدیدی برای نقطه زن فلزجو ارائه ندادید. میخواستم ببینم برنامه جدیدی تو راهه انشالله بیرون بیاد یا نه؟ و اینکه اگر هست حدودا کی بیرون میاد؟.

ممنون :YMPRAY:

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 10 خرداد1395 - 2:21pm
مدیر سایت
مدیر سایت

متأسفانه مبکرو 328 های جدید بازار هم مثل اینکه مثل 357 تقلبی شدن ! مثل قدیم دیگه پروگرام نمیشم و خیلی اذیت میکنن !!!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 10 خرداد1395 - 2:32pm
مدیر کل
مدیر کل

amir1377 نوشته است:
سلام خدمت تمامی دوستان .
خسته نباشید و تشکر هم خدمت مهندس حمید گل که پروژه رو تا اینجا رسوندن. ممنون بابت تمامی زحماتتون.
مهندس خیلی وقته برنامه جدیدی برای نقطه زن فلزجو ارائه ندادید. میخواستم ببینم برنامه جدیدی تو راهه انشالله بیرون بیاد یا نه؟ و اینکه اگر هست حدودا کی بیرون میاد؟.

ممنون :YMPRAY:

خیلی ممنون.
نمیدونم شما چرا مرتبا این سوال رو میپرسین؟! :D بهرحال از نظر برنامه تقریبا تمامی کارهای "ممکن" و "مناسب" که در نظر ما بوده انجام شده و در حال حاضر دیگه بحث روی جزئیات و حواشی هست. نسخه جدید وجود خواهد داشت ولی فعلا نمیتونم زمان مشخصی براش اعلام کنم و از طرفی اختلاف عملکرد فنیش با نسخه قبل شاید چندان محسوس نباشه. دوستان هم اگر پیشنهاد یا نظر خاصی دارن که "قبلا مطرح نشده" میتونن در تاپیک پیشنهادات مربوط به ارتقای این پروزه عنوان کنن تا بنده بررسی و در موردشون فکر کنم. در هر صورت بنده نمیتونم ارتقای این پروژه رو تا ابد ادامه بدم! لذا هر چه دوستان نظرات و پیشنهادات بیشتر و بهتری داشته باشن و احیانا اگر اشکالی مشاهده کردن با من در میان بذارن ؛ نتیجه نهایی این پروژه هم بهتر خواهد بود.

دوشنبه 10 خرداد1395 - 4:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام آقا حمید;
یک سوالی واسم پیش اومده. آیا پروگرم کردن میکرو با کریستال فرکانس پایین مثلا 8 مگ تاثیری روی نفوذ موج فلزیاب داخل زمین داره یا فرقی بین 20 مگ با 8 مگ وجود نداره و هر بردی در هوا داریم در زمین هم به همون صورت هست ؟

دوشنبه 10 خرداد1395 - 4:41pm
مدیر کل
مدیر کل

برای پروگرام این میکرو با پروگرامر پیشنهادی ؛ هر کریستال خارجی بین 8 تا 20 مگاهرتز که کنار سوکت زیف قرار بدین جواب میده و همین که میکرو بدرستی پروگرام بشه کفایت میکنه و نتیجه عملکرد دستگاه هیچ تفاوتی نخواهد داشت. کم و زیاد بودن رقم مگاهرتزی کریستال فقط سرعت پروگرام رو کمتر یا بیشتر میکنه که چون شما بعد مدتها کار با دستگاه فقط نیاز به یک بار پروگرام مجدد دارین ؛ سرعت پروگرام هم اهمیتی نداره. ولی اگر بخواین از پروگرامر برای طیف وسیع تری از میکرو های مختلف استفاده کنین و در عین حال سرعت پروگرام هم خوب باشه ؛ کریستال 16 مگاهرتز بیشتر مورد توصیه هست.
در مورد نفوذ امواج در زمین هم قبلا چند بار توضیح دادم. در واقع چنین بحثی چندان درست نیست! روی زمین بیشتر بحث بالانس صحیح و رسانایی خود خاک مطرح هست که برای تمام فلزیاب ها کم و بیش وجود داره. تنظیماتی هم که تغییر میدیم در همین ارتباط میتونه مثبت واقع بشه. بهرحال برای فلزی که تازه دفن شده بسته به شرایط بالانس و تنظیمات در حدود 10 درصد افت برد در زمین کاملا طبیعی هست که در همه فلزیاب ها اتفاق میفته. اما اگر فلز مدفون قدمت زیادی داشته باشه ؛ اثر هاله ای سبب سنس قویتر اون در زمین میشه که میتونه به افزایش برد 1.5 برابری منجر بشه! لذا اگر همون فلز دفینه ای رو از زمین خارج کنین ممکنه مشاهده کنین در هوا برد سنس کمتری داره. این مساله هم در همه فلزیاب ها کم و بیش شبیه هم هست.

دوشنبه 10 خرداد1395 - 4:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1826 , 1827 , 1828 , 1829 , 1830 , 1831 , 1832 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure