انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:52pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 خرید لند کرافت از شرکت رژ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
بنظر من لندکراف نگیرید اصلا ثبات نداره و اصل و بدلش هر دو بی ثبات هست
یکی از دوستان داشت فروخت

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 27 آذر1393 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
سلام
بنظر من لندکراف نگیرید اصلا ثبات نداره و اصل و بدلش هر دو بی ثبات هست
یکی از دوستان داشت فروخت

بله کاملا درسته این دستگاه اصلا ثبات و پایداری نداره

پنج شنبه 27 آذر1393 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از همه دوستان.از خرید لندکرافت منصرف شدم.من نقطه زیاد دارم ک یکی اونها دارای سند هم هست و تله داره حتی عکس بستشو به یکی نشون دادم انقد وسوسه انگیز بود ک خودش بار دراورده گفت فلانی رو میشناسم ک ی دستگاه داره ک فقط یه دونه تو ایران هست و قیمتش هم بالای میلیارد گفت..گفت کار این دستگاه اینه ک از طریق ماهواره فضای بزرگی از زمین رو اسکن میکنه ک همون لحظه نشون میده چه باری داره..طرف همونجا به محض دیدن تصویر قیمت میزنه و 30 درصد شما رو میده و میگه بفرمایید اینجا متعلق به من هست و تیم خودم کار میکنن.من باورم نشد و اعتماد نکردم.یه نقطه هم دارم ک تکه سنگ بزرگی روبروی قلعه بود یه عده روستایی به گمان اینکه قبر هست میان سنگ و کنار میزنن و شروع ب کندن مقدار کمی ک میرن خودشون میگن انچنان بویی زد بیرون ک منطقه رو فرا گرفت و بوی خوبی بود و ما هم ادامه ندادیم و سنگ و گذاشتیم سرجاش و الان کردنش مقبره و جوونیم میگفت من خواب دیدم ک قبر انسان بزرگیه!!ولی به نظر خودم اونجا بار هست.شاید کمتر از دومتر باشه.واقعا الان نمیدونم ک چه دستگاهی خوب هست ک جواب داده باشه.یکی هست اینجا لورنز زد وان داره خیلی خطا میزنه.

پنج شنبه 27 آذر1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظر منم پول زیاد دادن بابت دستگاههای پالسی اشتباهه حتی لورنزش! یا دستگاههایی که به عقل جور در نمیان میشه بین همین مدارها و دستسازهای ارزون دستگاه خوب و با ثبات پیدا کرد که تا 2.5 متر هم جواب مفید بده
اشتباهی که من کردم شما نکنید چون منم اوایل کلم داغ بود پول بی زبون بابت دستگاههای گوناگون دادم و هیچ نتیجه ای نگرفتم الان رسیدم به همین ردیب و دستسازها مخصوصا که اگه بشه یه توباکس دستساز خوب پیدا کرد عالی میشه!

پنج شنبه 27 آذر1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود
امیر 6777
دوست عزیز شما انگار این بچه ها حرف میزنن اصلا گوش نمیدی عزیزم..بابا دستگاه پالسی رو بیخیال عزیزم ..برو با 12 میلیونت یه جی پی 4500 بگیر خودت رو خلاص کن و زیاد بهش فکر نکن و اگر تا 8 میلیون هم داری برو ایتراک مینلب بگیر ..اگر کمتر داری گرت جی تی ای 2500 با لوپ توباکسش 6500
دیگه چی میخوای اگر به حرف های من اعتماد داری و به این دوستان که اینجا نظر میدن توجه کنی بدونه هیچ حرفی میری میگیری
موفق باشی دیگه خودتم خسته نکن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 27 آذر1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان اگه گوش نمیدادم ک رو تصمیم خودم میموندم و میگفتم همون لندکرافت!! من ک تو پاسخ قبلی گفتم از خریدش منصرف شدم و نمیرم سراغش اونم فقط ب خاطر تجربیات و توصیه های دوستان و شما بود.

جمعه 28 آذر1393 - 6:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kürşat و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure