انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:51pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 خرید لند کرافت از شرکت رژ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان.من بعد از جستجوی چندین روزه از صحبت های دوستان به این نتیجه رسیدم که لند کرافت بخرم..تماس گرفتم شرکت رژ گفتن 12 میلیون و پانصد.نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم.ایا این شرکت معتبره دستگاهاش؟کسی تا حالا ازشون خرید کرده؟اگر کسی از دوستان خودش تجربه کار با لندکرافت رو داشته ممنون میشم که بیان بکنه تا بهتر تصمیم بگیرم.میدونم تو پست های قبلی هم صحبت شده اما چندین ماه گذشته از پست های قبلی و احساس کردم شاید کسی تجربه جدیدی از لند کرافت داشته باشه.برای جنوب کشور میخوام.ممنون از همگی

چهارشنبه 26 آذر1393 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا کسی نیست از اساتید که جواب بدن؟

چهارشنبه 26 آذر1393 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی خوب تحقیق کن چون دست ساز وطنی ش زیاد شده...ﻣﻦ ﺍﯾﻤﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ بلغاری ﻟﻨﺪ ﮐﺮﺍﻓﺖ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﻗﯿﻤﺖ
ﺗﺠﻬﯿﺰﺍﺗﺶ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﻡ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩ ﺑﯿﺴﯿﮑﺶ ﺣﺪﻭﺩ 1440 ﯾﻮﺭﻭ ﺧﺮﯾﺪﺵ
ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺴﺖ ﻣﻨﺘﻬﺎ ﺗﺎ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ...
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﻦ ﮐﺎﺗﺎﻟﻮﮔﺶ ﻫﻢ ﺩﯾﺪﻡ ﮔﻔﺘﻪ ﮐﻪ ﺍﻣﻼﺡ ﺭﻭ حذف میکنه،ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ REX ﺧﺮﯾﺪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻧﻈﺮ ﺷﻮﻥ
ﺭﻭ ﺑﮕﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﺪﻝ ﻟﻨﺪﮐﺮﺍﻓﺖ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﯾﺎﻓﺘﻪ VEGA relicson
ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫست,
ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺷﺮﮐﺖ REX ﺩﺍﺭﻥ
ﻟﻄﻔﺎً ﻧﻈﺮ ﺑﺪﻥ .

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

چهارشنبه 26 آذر1393 - 3:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

داداش این شرکت رژ یه شرکت مجازیه و هیچ جا دفتر دستک درست حسابی نداره باهاشون هم که تماس میگیری نهایتا سروکارت با آقاییه که خودشو امجد معرفی می کنه. دستگاههای آشغال زیاد به این و اون انداخته. من اینکه تقلبی لندکرافت رو زده باشن یانه اطلاعاتی ندارم ولی محض احتیاط از یه جای دیگه خرید کنید.

چهارشنبه 26 آذر1393 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته اقای چنگیز..من اول تماس گرفتم گنجیاب قرن یه کسی بود نام اقای عطایی گفت من ندارم ولی از دوستانم براتون تهیه میکنم.گفتم قیمتش چنده گفت 15 تا 16 میلیون..از برخی شنیدم که همین اقای عطایی بدقوله و نمیشه روش حساب کرد.رژ رو تو سایت رکس به عنوان نمایندش تو ایران و عراق معرفی کرده و به همین خاطر تماس گرفتم.اقای عطایی دم به دم پیام میده بهم ازش نخر بیا از خودم بخر اون دستگاهاش قلابیه و من به ایشونم مشکوکم که چرا اصرار میکنه بیا پیش خودم.اینم میدونم که قیمتش بین 11 تا 12 میلیون هست و 15 میلیون نیست.اینکه املاح رو حذف میکنه فک نمیکنم چون اونایی که باهاش کار کردن میگن حساسیت هم داره و هیچ دستگاهی نیست که حساس نباشه به املاح و البته کار باهاش سخته چون منوهای گیج کننده ای داره..فیلمای اموزشیش هم که نشون میده با منوش کار میکنه ادم سخت متوجه میشه.ولی خدایی عمق خوب میزنه و تفکیکشم بد نیست و قابل قبوله.الان موندم از کجا تهیه کنم..تحقیق کردم تو نت کسی ننوشته بود رژ هم تقلبی فروخته و شاید اقا یولداش اولین نفریه که این اطلاع رسانی رو میکنه..کا ایکس اس که مشهوره تو تقلب..شیرمحمدی که همینطوره..مهندس ارش تو گیلان همینطور..شرکت تیوا چطوره؟؟؟؟اون خوبه یا نه؟نظرتون چیه برم از بانه بگیرم؟؟؟؟؟کسی میدونه نمونه اصلیش با تقلبیش چه تفاوتی داره؟؟؟
مدل جدیدتر شرکت رکس اسمش هست دلتا6 که برای کاوش فلزای کوچیکتر و همین رژ میگفت سکه زنه و نهایت عمقش یک متر و هشتاد سانته...

پنج شنبه 27 آذر1393 - 7:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای کوهی تو ارومیه از همه اینا بهتره

پنج شنبه 27 آذر1393 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شما يه سر به سايت http://mikronbg.com/products.html بزن
دستگاه استينگر2 نمونه ارتقا يافته لندكرافته. گرداننده گان هر دو سايت يه اكيپ واحده. به منوهاي دستگاه نگاه كني مي بيني با لندكرافت مو نميزنه.
قيمتش رو اونجا با دوتا لوپ 1500 يورو زده. توي قسمت نمايندگي ها،كشورهاي همجوار تركيه وكويت هستن .اگه كسي رو اونجاها داري مستقيم از نمايندگي تهيه كن كه مطمئنه و ازبابت گارانتيش هم خيالت راحته. فوقش يكي دو ميليون ميدي قاچاقچيا برات بيارن اينطرف.باز كمتر از قيمت هاي اينجا برات تموم ميشه.

پنج شنبه 27 آذر1393 - 9:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این دستگاه که میفرمایید یه سینی 50 سانتی چقدر میزنه؟

پنج شنبه 27 آذر1393 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از دوستانم یک دستگاه جی پی از اقای عابدی ساکن مازندران گرفته بود اقای عابدی دو تا از این لند کرافت ها توی خونشون بود اصلا تعریف نمیکرد میگفت خیلی بی ثبات هستند این دستگاه رو 9 میلیون قیمت گذاشته .جهت اطلاع دوستان گفتم نمیدونم لند کرافت تقلبی داره یا نه و لی برد دستگاه توی کلیپ هایی که گذاشته خیلی خوبه ولی مهتر ثبات و حذف املاح هست که گویا این دستگاه کمی مشکل داره

پنج شنبه 27 آذر1393 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود دوستان ..امیر عزیز به جای اینکه میخوام 12 میلیون بدی لند کرافت برو یه دستگاه دیگه با قیمت خیلی پایین تر بخر و تا دو متر هم بزنه برات خیلی خیلی بهتر از این لند کرافته ..اگه توجه کرده باشی تو هیچ کدوم از این فیلم های لند کرافت اونا لوپ رو ثابت کردن یعنی اینکه یه جای کار میلنگه و تست تو خاک هم که ندارن..در ضمن این لند کرافت پالسی هستش و قاعدتا فلزیاب های پالسی همشون به املاح و سیلیس و مواد معدنی ایران بوق میکشن ..پس بذار خیالت رو راحت کنم این لند کرافت رو الان بخری 12 میلیون مطمئن باش ظرف یه ماه اون رو میفروشی 6 میلیون ...دیگه بجای اینکه تمرکز کنی رو عمق بالای 4 متر اول برو از عمق 1متر و 60 شروع کن و با دستگاه های وی ال اف کار کن دنبال سکه یافتن و جا ساز ها باش هم راحت تره هم دردسر گیر افتادنت کمه ..مثلا میخوای چقد دفینه در بیاری؟
از قدیم گفتن اهسته و پیوسته.....کم بخور همیشه بخور...
جنس های بزرگ ادمای بزرگ میخواد خریدار هاش کم..دردسر بیش از حد اب کردن فوقاعاده سخت ممکنه جونت رو بذاری...
ولی سکه ..ممکنه شانس بیاری و منطقه ایی که میری کاوش سکه های طلای خوبی داشته باشه پس به علائم پسند نکن ...این همه دستگاه وی ال اف عالی بدون یک بوق اضافی هر جا هم بوق بکشن صد در صد فلز اون پایین هست ....مینلب..فیشر..گرت..گولدن ماسک..تکنتیک..وایتس..برو عزیز من ببین از میان این همه دستگاه کدوم رو میپسندی یکی رو انتخاب کن تا گیر کلاهبردارا نیفتی ..چون مالت میره و چیزی در نمیاری...تو گوگل بزن metal detector v l f هز دستگاهی بخوای رو برات میاره...در کل دور لند کرافت رو خط بکش.....

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 27 آذر1393 - 4:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khoshkhahi1 , mikimaus , zagalo16 و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure