انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:29am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 لطفا دوستانی که محصولات سینامدار را دارند راهنمایی کنند 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

برادر من هر ستا سیستمش رو دیدم و دو تا شو داشتم که یکی رو فروختم و اون یکی هم دسته دوستمه.گلد باکسش رو که شما به صورت غیر محسوس دارین تبلیغ میکنین همین TL12000 خودمونه که فقط یک مبدل آنالوگ به دیجیتال بهش اضافه شده.با مونتاژ بسیار بدی.این سیستم رو به یکی از دوستان داده بودن 12000000 میلیون تومان.آقای جلیلی مدیر این شرکت کلاهبردار تشریف دارن.گروند و هپکو هم مفت گرونه.دوستان دام این جور کلاهبرداران نیفتن.تو سایت آقای جلیل هم هستش.گلد باکس همراه با یک ردیاب یون یاب به مبلغ 18000000 ملیون.کلاهبرداری محض.
اسدالله جلیلی ملقب به علی جلیلی کلاه بردار هستن تو دامشون نیوفتین بچه.گلد باکسش همون TL12000 خودمونه داره میده 18000000 ملیون تومان.
این هم آدرس این کلاهبردار معروف http://parsdetect.mihanblog.com

چهارشنبه 9 دی1393 - 3:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

واقعیتش من قبلاباهاشون تماس گرفتم متاسفانه این فلزیاب خیلی وقت پیش خریده شده وگارانتی نداره جواب شرکتم این بودکه نمیتونه چیزی روبرام ارسال کنه وفقط بایدفلزیابوبرای تعمیرارسال کنم که فکرکنم هزینش زیادمیشه و...
واقعیتش فکرمیکردم که به کمک دوستان توی انجمن مشکلم حل میشه نمیدونم شایدواقعاکسی محصولی ازاین شرکت رونداره که بتونه مشکلم روحل کنه ویا...
شایددرنهایت مجبوربشم برای تعمیرارسالش کنم که البته اخرین راه حله چون برای عیب یابی مدارزیادباهاش کلنجاررفتم وقطعات رو جابجا کردم خوب شرکت هم دوست داره به بهونه های مختلف هزینه تعمیرروبالاببره چه بهونه ای بهترازاین ودستکاری شدن مدار.
البته بیشتردلم ازهزینه بالای احتمالیش نمیسوزه ازاین ناراحتم که مشکلشوپیداکردم ومشکلش هم زیادپیچیده نیست ولی کاری نمیتونم انجام بدم :( :ymsigh: (-| 8-|
ازجواب جنابTaaakهم ممنونم وشرمنده ام که تصورتبلیغ محصولاتشونودرذهن شون ایجادکرده ام
اتفاقامن هم دنبال ارزیابی محصولات این شرکتم خوب توی مملکت مامتاسفانه شرکت های زیادی توکارفروش فلزیابندکه بازهم متاسفانه قریب به اتفاقشون کلاه بردارندالبته این شرکت رومن پیش داوری نمیکنم چون همین محصول خرابشودارم وفقط مدارات تبلیغاتیشونوتوی اینترنت دیده ام
بنابراین برای اگاهی بیشترمن وبقیه دوستان هرگونه اطلاعات مفیدی که دارین اینجااپ کنین حتی درحدچندتاعکس باشه وکمکی بهم برای تعمیربردم نکنه

چهارشنبه 9 دی1393 - 3:27am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرش جان شما عکس با کیفیت از مدار و پشتش بذار شاید اساتید بتونن راهنمایت کنن.
بهرحال اگه مشکل قطعه باشه شاید حل بشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 10 دی1393 - 9:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم جناب بینا
ببینیدبردمن چیزخاصی نداره تقریبامیشه گفت خیلی نزدیک به pi-discدوستمونه که شماتیکشم گذاشتم منتهی مدارمن دوتاتفاوت داره اول اینکه دراون ازسه ایسیLF398استفاده شده ودومابجای یک عددمیکروازدوعددمیکروAtmega8استفاده کرده یکی برای تولیدپالسهاودیگری برای قسمت نمایشگرمدار.البته این موردبنفعم شده چون میکروی دوم که مربوط به نمایشگره سالمه ومیکروی اولی خرابه که اگه بتونم ازهرمحصول دیگه ای ازاین شرکت که دراون ازسه عددایسیLF398استفاده کرده باشه کمک بگیرم وبامشخص کردن4سیگنال دراون(سیگنال اصلی تولیدپالس وسه سیگنال برای سوئیچ سه ایسی 398)برنامه این میکروروبنویسم ودرستش کنم مشکل من فقط همینه وجایی دیگه ازمدارمشکل نداره

پنج شنبه 10 دی1393 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
کسی خبریاادرسی ازجنابmamad13نداره بهم بده نمیدونم اصلابه انجمن سرمیزنه یانه؟
مشکلی دارم که میخوام ازشون کمک بگیرم
بهرجهت امیدوارم که سالم باشه واتفاقی براشون نیفتاده باشه
باارزوی سلامتی برای همه

جمعه 15 بهمن1395 - 10:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 118 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure