انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:01pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 شاهکاری از شرکت فلزیاب تیوا Tiwa 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
با سلام خدمت دوستان عزیز

تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به فلزیاب EAGLE GTA 2500 ساخت و در واقع مونتاژ شده توسط شرکت معظم فلزیاب تیوا میباشد که در سال 1390 خورشیدی به یک فردی -که اهل یکی از روستاهای تابعه شهرستان محل سکونت من هست و بنده دیروز باهاش آشنا شدم - با اسم یک فلزیاب ساخت کشور امریکا به قیمت 8.5 میلیون تومان فروخته شده است.همونطوری که در تصاویر دیده میشه مدار این فلزیاب به اصطلاح امریکایی همون مدار 12 رگلاتور هست.جالبه که پک باتری این مدار از دوعدد باتری 4.5 امپر سیلد لید اسید یا همون باتری موتور سیکلت تشکیل شده که بیرون از مدار وجعبه هست و وزن بسیار سنگینی داشت که فرد مذکور میگفت که باتوجه به اینکه باتریها فاقد کیف وحمایل خاص هست بنابراین حمل ونقل اون بسیار مشکله و خیلی وقتها بخاطر سنگینی و بدبار بودن باتریها اونو از کاوش خسته وزده میکنه.البته بنده دیگه از سایر متعلقات دستگاه تصویر نگرفتم و بخاطر اینکه دستگاه کار نمیکرد با اجازه صاحبش جعبه رو باز کردم و متوجه این موارد شدم .البته متعلقات که چه عرض کنم یک عدد لوپ 40 سانتی داشت که قالب لوپ از دوعدد بشقاب زیر گلدانی که در پلاستیک فروشی ها موجوده ساخته شده بودو یک عدد لوپ 2X1 که با کابل شبکه CAT6 ساخته شده بود .
لازم به ذکره که در سال 90 بنده شخصا یک دستگاه لورنز دیپمکس ایکس5 به همراه یک عدد کابل یونیورسال 12 متری برای لوپ 1.5*1.5 را به قیمت 10 میلیون تومان خریداری کردم.حالا این مدار رو همون سال با این قیمت به این بنده خدا قالب کرده اند.
دوستان و کاربران عزیز لطفا مراقب این نوع کلاهبرداری ها باشید.
پیوست:
2015-09-13 19.35.35-1.jpg

پیوست:
2015-09-13 19.35.07-1.jpg

پیوست:
2015-09-13 19.33.55-1.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اقا پویا...بدون شک این هم از محصولات جناب برادران یوسفی(kxs)هستش که شرکت معظم تیوا اقدام به فروشش کرده

دوشنبه 23 شهریور1394 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
بازم 12 رگولاتور ...

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این شرکت های تیوا - تک - برتر - kxs - الله دادی - و........ همشون باهم دستشون تو یه کاسه ست حیف به خدا پولی که با هزار زحمت بدست میاد آدم بریزه تو جیب اینا بعدش بشینی حسرت بخوری که چرا اینا کارو انجام دادم من که هیچوقت سمت این شرکت ها نمیرم چند روز پیش زنگ زدم kxs قیمت gpx5000 بگیرم یارو برگشته میگه مینلب کارخونش تو امریکا بوده تازه اورده تو مالزی بعد کریسمس میبره استرالیا =)) فلزیاب برتر خودش تو سایتش کامنت گذاشته که یه بابای مشهدی از فلزیاب برتر دوربین گنجیاب خرید رفته بار در اورده فروخته یه کارخونه زده 500 نفر شاغل شدن بعد زنگ زده فلزیاب برتر ازشون تشکر کرده :^o :^o :^o :^o =)) خداای اینا مردم چی فرض میکنن اخه؟ :-w

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
farhad62 نوشته است:
این شرکت های تیوا - تک - برتر - kxs - الله دادی - و........ همشون باهم دستشون تو یه کاسه ست حیف به خدا پولی که با هزار زحمت بدست میاد آدم بریزه تو جیب اینا بعدش بشینی حسرت بخوری که چرا اینا کارو انجام دادم من که هیچوقت سمت این شرکت ها نمیرم چند روز پیش زنگ زدم kxs قیمت gpx5000 بگیرم یارو برگشته میگه مینلب کارخونش تو امریکا بوده تازه اورده تو مالزی بعد کریسمس میبره استرالیا =)) فلزیاب برتر خودش تو سایتش کامنت گذاشته که یه بابای مشهدی از فلزیاب برتر دوربین گنجیاب خرید رفته بار در اورده فروخته یه کارخونه زده 500 نفر شاغل شدن بعد زنگ زده فلزیاب برتر ازشون تشکر کرده :^o :^o :^o :^o =)) خداای اینا مردم چی فرض میکنن اخه؟ :-w

اگر دستگاهاشون خوب بود به مردم نمیفروختن :ymparty: :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پویای عزیز ممنون از شما
پویا جان از این همشهریتون بپرس تو این مدت 4 سال بغیر از پیچ و مهره تراکتور ، چیز با ارزشی پیدا کرده یا نه ؟

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم دیپ مستر ۲۰۰۹ کا ایکس اس را باز کردم , دقیقا همین مدار توش بود
خدا ازشون نگذره

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

دوشنبه 23 شهریور1394 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[quote="افشین1"]با سلام.
نظرتون در مورد وبلاگ زیر چیه؟ محصولات آقای صفایی:

نخر , عزیزم دستگاه ایرانی نخر اینا همشون کلاهبردار هستند

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

سه شنبه 24 شهریور1394 - 6:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
jegvar نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام.

ﻫﺮ ﻛﺴﻲ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺷﻔﺎﻳﻲ و ﻛﻪ اﻳﻜﺲ ﻻﺱ ﺭﻭ ﺧﺮﻳﺪﻩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺿﺎﻳﻌﺎﺗﻲ ﺭاﻩ اﻧﺪاﺧﺘﻪ
ﻫﻤﻴﻦ ﻣﺪاﺭاﺕ اﻧﺠﻤﻦ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻗﻂﻌﺎﺕ اﺻﻞ ﺑﺴﺎﺯﻳﺪ ﺩﻭ ﺑﺮاﺑﺮ ﺑﻴﺸﺘﺮﻩ ﻋﻤﻖ ﺯﻧﻴﺸﻮﻥ

قسمت !

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 8:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
jegvar نوشته است:
افشین1 نوشته است:
با سلام.

ﻫﺮ ﻛﺴﻲ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺷﻔﺎﻳﻲ و ﻛﻪ اﻳﻜﺲ ﻻﺱ ﺭﻭ ﺧﺮﻳﺪﻩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺿﺎﻳﻌﺎﺗﻲ ﺭاﻩ اﻧﺪاﺧﺘﻪ
ﻫﻤﻴﻦ ﻣﺪاﺭاﺕ اﻧﺠﻤﻦ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻗﻂﻌﺎﺕ اﺻﻞ ﺑﺴﺎﺯﻳﺪ ﺩﻭ ﺑﺮاﺑﺮ ﺑﻴﺸﺘﺮﻩ ﻋﻤﻖ ﺯﻧﻴﺸﻮﻥ

تا ادم خودش دست به کار نشه و یکی نسازه از این جور چیزا سر در نمیاره بخدا همین مداراتی که تو انجمن میزارن هیچ فرقی با محصولات این شرکت ها نمیکنه حتی در برخی از موارد بهتر عمل میکنه طرف با 200 تومن دستگاه ساخته با هزار جور کلکو کلاهبرداری و تبلیغات میفروشه به ملت 8/9 میلیون

چهارشنبه 25 شهریور1394 - 9:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , zagalo16 و 179 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure