انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 مدار pi و همکاری دوستان 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ganbari نوشته است:
استار جان از بابت پی سی بی ممنون.ولی اگه از روی مدار بهرام جان زدی یه اشکال اساسی تو مدار تاخیرش داره که امیدوام حلش کرده باشی. ~O)
@};- @};- @};-

سلام
بله از روی مدار بهرام زدم ایسی 4046 گیرم نیومد فعلا مونده
گلد اسکن 6 رو مونتاژ کردم اونم تو قسمت 4093 اشکال داره
دوستان اگه همکاری کنند روی مدار fottune-m کار کنیم میخوام براش پی سی بی تک رو طراحی کنم

جمعه 5 دی1393 - 2:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی عالیه استار جان..دوستان گل .من پی سی بی رو وقت نکردم چک کنم اخه روی امواج تحقیق میکردم ودستم باز بشه حتما این کارو میکنم ولی اگه مطمئن هستین و فقط قسمت تاخیر رو مشکلش میدونین که من شک دارم کار نکنه اگه یکی دوتا مقاومت بالاتر یا بر حسب تفکیک گذاشته بشه حتما کار میکنه ولی منم از 4093 خوشم نمیاد کلا :D میشه به صورت جدا از مدار 4538 دلتا کمک گرفت اگه تونستین ووقت داشتین به صورت جدا یک pcb بزنین واسش که هردوتا قسمت تو استارت مدار چک بشن ..خیلی گلین :x فقط یادتون نره از تراشه 4538 به صورت دوبل کارکنین که واسه قسمت تفکیک هم دستمون باز باشه ;;)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 5 دی1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

star نوشته است:
ganbari نوشته است:
استار جان از بابت پی سی بی ممنون.ولی اگه از روی مدار بهرام جان زدی یه اشکال اساسی تو مدار تاخیرش داره که امیدوام حلش کرده باشی. ~O)
@};- @};- @};-

سلام
بله از روی مدار بهرام زدم ایسی 4046 گیرم نیومد فعلا مونده
گلد اسکن 6 رو مونتاژ کردم اونم تو قسمت 4093 اشکال داره
دوستان اگه همکاری کنند روی مدار fottune-m کار کنیم میخوام براش پی سی بی تک رو طراحی کنم

استار جان قسمت تاخیر پی سی بی رو با مداری که من شبیه سازی کردم تو پروتیوس چک کن و اشکالش برطرف کن.اگه با مدار بهرام کار کرده باشی اون قسمت تو پی سی بی اشتباه زدی

جمعه 5 دی1393 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
خیلی عالیه استار جان..دوستان گل .من پی سی بی رو وقت نکردم چک کنم اخه روی امواج تحقیق میکردم ودستم باز بشه حتما این کارو میکنم ولی اگه مطمئن هستین و فقط قسمت تاخیر رو مشکلش میدونین که من شک دارم کار نکنه اگه یکی دوتا مقاومت بالاتر یا بر حسب تفکیک گذاشته بشه حتما کار میکنه ولی منم از 4093 خوشم نمیاد کلا :D میشه به صورت جدا از مدار 4538 دلتا کمک گرفت اگه تونستین ووقت داشتین به صورت جدا یک pcb بزنین واسش که هردوتا قسمت تو استارت مدار چک بشن ..خیلی گلین :x فقط یادتون نره از تراشه 4538 به صورت دوبل کارکنین که واسه قسمت تفکیک هم دستمون باز باشه ;;)

بهرام جان اون هم طراحیش کردم با 4538 براش فیبر جدا میزنم دو سه روز اینده اینجا قرار میدم :ymhug:

جمعه 5 دی1393 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:) :x @};-

شنبه 6 دی1393 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مدار چنس انجمن همین حجم یک لیوان از جنس مس رو تو عمق بیشتر از 1 متر تحویل میده این گوی این میدان !!

جمعه 12 دی1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
مدار چنس انجمن همین حجم یک لیوان از جنس مس رو تو عمق بیشتر از 1 متر تحویل میده این گوی این میدان !!

:-? :-? :-? منکه منظورتون متوجه نشدم

شنبه 12 دی1393 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
ali222 نوشته است:

:-? :-? :-? منکه منظورتون متوجه نشدم

ghnbari جان پوزش میطلبم اشتباه شده پست بنده در جواب
سوال saeeed در این پست بود
viewtopic.php?f=8&t=2160&p=90122#p90053

یکشنبه 14 دی1393 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی اقا دوست عزیز فلزیاب چنس باید بزنه اگه نزنه که چنس نیست.ولی در کل مدارات انالوگ کمی عمق بیشتری رو سنس میکنن حالا بماند که ثباشون هم کم میشه بیشتر دوستان به دنبال فلزیابی با عمق زنی خوب هستن حالا اگه معیارهای دیگه مثل ثبات رو هم داشته باشه کی بدش میاد بسازه.چنس رو هم متاسفانه اسی adc رو پیدا نکردم ونتونستم بسازم ولی انشالله مدار دیگه مهندس حمید میسازم که خیلی سرپاست فقط در مورد عمق زنیش دوستانی که ساختن باید بگن.این مدار هم همون سورف هست که کمی بهینه شده

دوشنبه 15 دی1393 - 12:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: مهدی مولایی و 201 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure