انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:00pm

پاسخ به موضوع  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 مدار pi و همکاری دوستان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب مثل اینکه دوستان مشتاق ساخت نیستن :D بنده وقت ساخت مدار ندارم وگرنه تا حالا کلکش کنده بودم.استار جان خبری ازت نشد.فکر کنم خودم باید استین بالا بزنم B-)

چهارشنبه 3 دی1393 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قنبری جان من که حقیقتا فیبر گیرم نیومد وباید برم یک شهر دیگه دوستان دیگه هم میان دان میکنن میرن بازم خودت بهر حال شماتیک مدار موردی نداره وابهامات برطرف شدن فیبر هم که شما واستار جان زحمتشرو کشیدین حالا هر وقت .وقت کردیم میزنیم هر کی هم زودتر زد بیاد بگه به کجا رسونده عجله ایی نیست :x

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 3 دی1393 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
قنبری جان من که حقیقتا فیبر گیرم نیومد وباید برم یک شهر دیگه دوستان دیگه هم میان دان میکنن میرن بازم خودت بهر حال شماتیک مدار موردی نداره وابهامات برطرف شدن فیبر هم که شما واستار جان زحمتشرو کشیدین حالا هر وقت .وقت کردیم میزنیم هر کی هم زودتر زد بیاد بگه به کجا رسونده عجله ایی نیست :x

:-BD

چهارشنبه 3 دی1393 - 9:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اساتید عزیز خسته نباشید . این مدار با لوپ 1 متری یا 60 سانتی فلز 50 سانتی رو چقدر میزنه؟ علت اینکه دوستان اینجا حضور ندارند همون تی ال 12000 هستش :D خوب اگه از اون بهتر باشه چرا که نه دوستان استقبال خواهند کرد . حالا فرق این مدار با 12000 چیه و چه حسنی نسبت به 12000 داره خوب اگه یکی باشه که فاید های نداره جز هزینه و وقت تلف کردن خودتون هم در جریان هستید نون الا دونه ای 1000 تومان شده =((

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 3 دی1393 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
سلام
اساتید عزیز خسته نباشید . این مدار با لوپ 1 متری یا 60 سانتی فلز 50 سانتی رو چقدر میزنه؟ علت اینکه دوستان اینجا حضور ندارند همون تی ال 12000 هستش :D خوب اگه از اون بهتر باشه چرا که نه دوستان استقبال خواهند کرد . حالا فرق این مدار با 12000 چیه و چه حسنی نسبت به 12000 داره خوب اگه یکی باشه که فاید های نداره جز هزینه و وقت تلف کردن خودتون هم در جریان هستید نون الا دونه ای 1000 تومان شده =((

والا اسد جان من 12000 رو نساختم :( ولی این مدار بیس اصلیش همون سورف مستر هست که دو کانالش کردن و دو سه طبقه تقویتش کردن.هیچکس فعلا این مدار نساخته تا از کاراییش خبر داشته باشیم.حسن این مدار تو تفکیکش هست.اگه روی قسمت دیلی کار بشه میشه تفکیک اهن از غیر اهن داشته باشیم.مثلا اگه اهن بود میتر و صدا هردو رو داشته باشیم ولی اگه غیر مغناطیس شونده باشه فقط صدا داشته باشیم :ymhug:
دوستمون بهرام می گفت که سورف مستر سکه رو از 42 سانتی سنس می کنه حالا این مدار چون روش کار شده کمی بیشتر شاید سنس کنه. ~O)
یا حق @};-

پنج شنبه 4 دی1393 - 10:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

pcb
http://s5.picofile.com/file/8159484376/ ... _.zip.html

پنج شنبه 4 دی1393 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اره فیلمش موجوده ولی حجمش زیاده نمیتونم اپ کنم ..44مگ

ببینین اگه برای برد وعمق زنی این مدارو میخواین بسازین من میگم نسازین وهمون تی ال بهتره من انگیزم از گذاشتن مدار بیشتر کار کردن روی تفکیک بود تا روش کار کنیم .حد معقول از این مدار 3متر با لوپ یک باید باشه بیشتر از این نیست ;;)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 4 دی1393 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استار جان از بابت پی سی بی ممنون.ولی اگه از روی مدار بهرام جان زدی یه اشکال اساسی تو مدار تاخیرش داره که امیدوام حلش کرده باشی. ~O)
@};- @};- @};-

پنج شنبه 4 دی1393 - 6:22pm

سلام شاید این مدار مشکل رو حل کنه دوستان .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 5 دی1393 - 6:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tashoon نوشته است:
سلام شاید این مدار مشکل رو حل کنه دوستان .

سلام دوست عزیز این مدار فلزیاب سنجاب کور هست.که دوستان دستکاریش کردن.اونم در حد المپیک :D کریستال حذف کردن .بجاش 555 گذاشتن . lm318حذف شده بجاشtl071گذاشتن و از همه بدتر icl7621حذف شده بجاش یه اب امپ ضعیف تر گذاشت....وای خدا چرا دوستان!!!! همش منحرف کنندست.فکر نکنم با این تغیراتی که انجام دادن حتی 10 سانت هم بزنه =)) =)) =))

جمعه 5 دی1393 - 11:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 188 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure