انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:58pm

پاسخ به موضوع  [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 مدار pi و همکاری دوستان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عکس یادگاری یادت نره :D مشکل که همون 4046 بود رفع شد ولی نمیدونم چقد میشه به این پروتیوس اعتماد کرد پیکربندی در کل درست هستن ولی توشبیه سازی گیر میده بالاهم میاد کار نمیکنه واقعا بعضی وقتا ادمو به شک میندازه.من زیاد با این نرم افزار کار نکرده بودم یک بدی که داره اینه تا مدارو نبینی کار نکنه دست نمیزنی بهش برعکس وقتی نباشه مجبوری بسازی :-? واقعا جای اسکپ خالیه =((
عکس یادت نره @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 27 آذر1393 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
عکس یادگاری یادت نره :D مشکل که همون 4046 بود رفع شد ولی نمیدونم چقد میشه به این پروتیوس اعتماد کرد پیکربندی در کل درست هستن ولی توشبیه سازی گیر میده بالاهم میاد کار نمیکنه واقعا بعضی وقتا ادمو به شک میندازه.من زیاد با این نرم افزار کار نکرده بودم یک بدی که داره اینه تا مدارو نبینی کار نکنه دست نمیزنی بهش برعکس وقتی نباشه مجبوری بسازی :-? واقعا جای اسکپ خالیه =((
عکس یادت نره @};-

چشم بهرام جان . :D خسته نباشی عزیز من.در مورد کارکردن دقیق نرم افزار پروتیوس باید عرض کنم که بنده دلتا پالس کلش تو پروتیوس شبیه سازی کردم .اون چیزی که تو عمل در مورد دلتا پالس و شکل موج قسمتهای مختلف دیدم واقعا تفاوت محسوسی نداشت.اون موقع من با اسکوپ دانشکاه چک می کردم وچون کلید ازمایشگاه دست من بود در از پشت می بستم و با دوستم کار می کردیم :D فکرش بکن تو ازمایشگاه دانشگاه فلزیاب بسازی =))
خلاصه در مورد اعتماد کردن به پروتیوس خیالت تخت بهرام جان نرم افزار عالیه.

جمعه 28 آذر1393 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب اشکالش چیه تو دانشگاه کار علمی انجام بدیم اونجام مهد دنیای علم هست :D فقط اگه میدیدن خودتو دوستتو علمتو با هم میبردن کلانتری =)) خدایش مواظب باش..
این پروتیوس فقط رو بعضی مدارات بازی در میاره انگار من امرو یک مدولاتور طراحی کردم گیج شده بود =)) البته کارایش با کارت صوت. cpu سیستم مشخص میشه.فدایی داری داداش @};-

جمعه 28 آذر1393 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
خب اشکالش چیه تو دانشگاه کار علمی انجام بدیم اونجام مهد دنیای علم هست :D فقط اگه میدیدن خودتو دوستتو علمتو با هم میبردن کلانتری =)) خدایش مواظب باش..
این پروتیوس فقط رو بعضی مدارات بازی در میاره انگار من امرو یک مدولاتور طراحی کردم گیج شده بود =)) البته کارایش با کارت صوت. cpu سیستم مشخص میشه.فدایی داری داداش @};-

بله بهرام جان من قسمت تاخیر این مدار با چندتا گیت nandتو پروتیوس طراحی کردم همش گیج می زد.از مهندس حمید پرسیدم گفت که چون هم از گیت دیجیتال و هم از قطعات انالوگ استفاده می کنی پروتیوس به این مدارات پاسخ نمیده و در کل این مدارات نمیشه با پروتیوس جواب قطعی گرفت ولی تو عمل کار می کنند

جمعه 28 آذر1393 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

\M/ @};-

شنبه 29 آذر1393 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ودرود.
با توجه به اینکه پی سی بی این مدار بنده طراحی کردم وهرگونه اشکالی در پی سی بی یخه بنده رو می گیره. :D برای همین چندبار چکش کردم وکل پی سی بی هیچ اشکالی نداره جر یک مورد که اون هم تو شبیه سازی پروتیوس اشتباه شده بود.از دوستانی که پی سی بی رو دانلود کردن لطفا اگر قصد منتاژ داشتین اتصالات پایه 1 و 2 ای سی 4 رو با هم عوض کنید .یعنی اتصال پایه 2 به پایه 1 و اتصال پایه 1 به پایه 2 وصل بشه .جز این اشکال دیگری نیست .
یا حق موفق باشید @};-

یکشنبه 30 آذر1393 - 1:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
این هم از پی سی بی که من طراحی کردم 7در 7 سانت .البته هنوز تموم نشده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 آذر1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

starجان ممنون از بابت pcb.ایا شما از روی مدار اقا بهرام pcbرو زدید یا از اون مداری که خودتون گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون دو مدار تفاوت زیادی با هم دارن ولی بیس هر دو مدار یکی هست.منتظر فایل کاملتون هستیم دوست عزیز.
این هم pcbکامل همراه با فایل پروتیوس. اون اشکال رو هم رفع کردم ;;)
یا حق

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 آذر1393 - 3:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ganbari نوشته است:
starجان ممنون از بابت pcb.ایا شما از روی مدار اقا بهرام pcbرو زدید یا از اون مداری که خودتون گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون دو مدار تفاوت زیادی با هم دارن ولی بیس هر دو مدار یکی هست.منتظر فایل کاملتون هستیم دوست عزیز.
این هم pcbکامل همراه با فایل پروتیوس. اون اشکال رو هم رفع کردم ;;)
یا حق

بله از روی نقشه اقا بهرام کشیدم
نقشه شماتیک که من گذاشتم گلد اسکن پنج هست از سایت ژئو تک دانلود کردم . کل مدار دسکاری شده!
هشت تا ایراد عمدی داشت من درست کردم فکر کنم چند تای دیگه مونده X(

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدا قوت دوستان.من که تو این شهر لعنتی نتونستم فیبر پیدا کنتم هرجا میرم میگه نداریم یا تموم شده.تمام قطعاتشم دارم هوام اینقد سرد شده که نمیشه رفت بیرون :-ss

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 79 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mirhossein و 116 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure