انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 12:34am

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 فلزیاب Whites XLT 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید در مورد این دستگاه چقدر اطلاعات دارین.عمقش چقدر .میشه روش حساب کرد یانه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 29 آبان1393 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اجازه استاد حمید
دوست گرامی
این دستگاه یه وی ال اف با تفکیک فوق العاده س ، که فقط 13.5 اینچ عمق میزنه
وقتی ماشه ی زیر نمایشگر رو میگیرید عمق رو به اینچ نمایش میده
برای بالانسش هم ابتدا دستگاه رو باید از زمین فاصله بدید طوری که کویل اون حدود 1متر از زمین فاصله بگیره و اینتر بزنید، و سپس یبار هم با کویل نزدیک زمین اینتر بزنید.
برنامه و تنظیمات زیادی داره ، که بهترینش همون پیشفرض خود دستگاه س. در کل میشه گفت برای کاوش های سطحی وسیله ی بدرد بخوریه . با 8 تا باتری قلمی مرغوب 5 ساعت مدام کار میکنه. :ymhug:

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

پنج شنبه 29 آبان1393 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا داوود عزیز سلام من این با یه سینی استیل 50 در 50 بیرون از خاک تست کردم 2 متر زد. نمی دونم میشه بیرون روش حساب کرد

پنج شنبه 29 آبان1393 - 10:20pm
مدیر کل
مدیر کل

فکر میکنم فلزیاب بدی نیست ولی داخل خاک بعید میدونم بیشتر از 1.5 متر بشه روش حساب کرد! بهرحال به سایز لوپش هم بستگی داره که برای دفینه یابی باید بزرگتر از لوپهای معمولی باشه که در این جور دستگاهها جهت سکه یابی متداول هست. اما بنظر من اگر فقط اندکی بیشتر هزینه کنین ؛ فلزیاب GTI 2500 گرت سیستم بسیار شیک تر و پیشرفته تر با بالانس زمین بهتر و تفکیک دقیق تر و عمق زنی اندکی بیشتر در اختیار شما میذاره و در عین حال آپشن استفاده از لوپ توباکس رو هم خواهید داشت. فرکانس کاری هر دو هم حدود 7 کیلو هرتز هست که بین سیستمهای وی ال اف جزو فرکانسهای مناسب محسوب میشه.

جمعه 29 آبان1393 - 3:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم استاد حمید عزیز. از راهنمایتون ممنونم لوبش هم 40 سانتی هستش لطفا تو قسمت mdl هم منو راهنمای کنین ممنون میشم دو تا عکس ازش گذاشتم

جمعه 30 آبان1393 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فقط برای سکه یابی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 30 آبان1393 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
اقا داوود عزیز سلام من این با یه سینی استیل 50 در 50 بیرون از خاک تست کردم 2 متر زد. نمی دونم میشه بیرون روش حساب کرد

درود بر شما
حسین جان من همچین هنری ازش ندیدم. حتی لوله های آب در عمق 80 سانتی توی حیاط اصلا احساساتیش نکرد ، البته با کویل فابریکش ، یعنی کویل 24 سانتی کار میکردم :ymhug:

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

جمعه 30 آبان1393 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داوود جان محبت کردی من با کویل 40 سانت بیرون از خاک تست کردم همچین برد و داد .نمیدونم والله با داخل خاک چیکار میکنه

جمعه 30 آبان1393 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش من اینو 10 سال پیش باهاش کار کردم چیز مالی نیست وقت خودتو باهاش تلف نکن خیلی هنر کنه تو یه متر یه جنس بزرگ رو تو خاک بتونه بزنه.2ماه باهاش کار کردم یه سکه نقره توی سطح عمق 5 سانتی دراوردم

چهارشنبه 5 آذر1393 - 10:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان گرامی. @};-
عرض کنم منم با این وسیله کار کردم.منم زمانی که تازه اومده بود باهاش کار کردم.این دسگاه در زمان خودش خیلی عالی بود و من باهاش خیلی جنس و خرده پاش در آوردم.تفکیکش هم بسیار عالی هستش.من توی هیچ وسیله ای همچین تفکیکی ندیدم تابحال.هم صوتی هم عددی و هم بصورت شکل که قسمت عددی و صوتیش بیشتر مورد استفادست.
واتس ایکس ال تی تا یکونیم عمق میزنه البته با لوپ 45 تا عمق 170 هم میشه باهاش یه ظرف 50 سانتی رو راحت در آورد.بسیار وسیله خوب و بقول معروف خرکار و کم مصرفیه.اگر بتونی با تنظیماتش یه برنامه خوب بریزی توش دست کمی از دسگاههای دیگه نداره والله.
اون دوستمونم که گفتند لوله توی 80 نمیزنه بخاطر اینه که فرکانس دسگاهو زیاد نکردند.و روی فرکانس کارخونه کار میکنند.فرکانسشو زیاد کنین بهتون قول میدم تا یکو بیست براتون لوله رو میزنه.شک نکن.
لوپ فابریک ایکس ال تی بهترین و با دقت ترین لوپی هستش که باهاش میشه کار کرد.هم دستو خسته نمیکنه هم اینکه مصرف باطری خیلی کم میشه.فرقش هم با لوپ بزرگ کلأ 20-30 سانت روی جنس بزرگ و عمیقه ولی برای جمع کردن قلکهای پاشیده و سکه بسیار عالی و بادقته.
یکی از عیبهای واتس اینه که موقع کار زیاد و طولانی خواب میره.اون دوستانی که باهاش خیلی کار کردند میدونند چی میگم.البته اونم راه داره.
خلاصه مطلب اینکه بابا بنظر من حفار باید تلاش و همت داشته باشه.این دسگاههای وی ال اف همشون تا عمق حدودأ 2تا180 متر کار میکنند.این حفاره که باید بلد باشه چطور ازش کار بکشه و چطور جنسو در بیاره بخدا.
درپایان حرفام عرض کنم الان با پیشرفت در زمینه فلزیابها دسگاههایی اومده که کار کردن باهاشون هم راحتتره هم کارایی بهتر دارند و میشه روشون بیشتر از فلزیابهای نسل پیش حساب باز کرد.پس بهتره که ماهم سعی کنیم حالا که داریم زحمتشو میکشیم و با اینهمه خطر بیرون میریم و کار میکنیم با یه وسیله ای بریم بیرون که بروز باشه و چیزی ازش رد نشه.
موفق باشید. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

چهارشنبه 5 آذر1393 - 2:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Google , mnbvcxzaqwsx , Resa , zagalo16 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure