انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:57am

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 کمک برای افزایش برد فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام
من یه فلز یاب از اقای صفایی دارم، به نام سیروس پرشین.
اگه کسی از دوستان داره و یا میتونه کمکم کنه تا بتونم بردشو تقویت کنم.
یه تعداد عکس هم از برد مدار میزارم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 آبان1393 - 8:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

از نزدیک و واضح از برد عکس بذارید و همینطور از پشت مدار با کیفیت تا مهندسین بتونن خوب بررسی کنن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 24 آبان1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این دستگاه در حد دستگاه حامد شمسی هست که من دارم همه مثل هم هستن ، اصلا بفکر تقویتش نباش همینطوری بی ثبات هست تقویتش کنی اصلا دیگه نمی تونی باهاش کار کنی بردش همونه داخل زمین برای اهن تا 120 - 130 میزنه ، از دستگاه دست ساز انتظاری نباید داشته باشی ، نمیدونم چقدر خریدی ولی قطعاتش روی هم 20 هزار تومان نمیشه ، البته بدون باطری و لوپ . به نظر من بیخیالش بشو .

شنبه 24 آبان1393 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس به نظر شما بهترین فکر چیه؟
از مدارات سایت کدوم جواب داده؟
از کدومشون راضی هستی؟

شنبه 24 آبان1393 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
پس به نظر شما بهترین فکر چیه؟
از مدارات سایت کدوم جواب داده؟
از کدومشون راضی هستی؟

پول داری جی پی ایکس یا لورنز بگیر ، و گرنه باهمین سر بکن دست بزنی بهش از همینی که هست بدتر و بی ثبات تر میشه ، مثل معروف که میگه هر اندازه پول بدی همونقدر اش می خوری . دست ساز داخلی همشون کلاهبرداری هست حتی برای بهترینش 2 میلیون بدی ضرر کردی ، من دستگاه حامد شمسی رو دارم هیچ ایتمی برای حذف املاح نداره بخوای املاح رو حذف کنی باید از حساسیت دستگاه کم کنی که همه رو روی یک ولوم گذاشته این باعث میشه که توی هوا اگر یک فلز بزرگ رو 1.5 بزنه توی زمین یک متر هم نزنه اگر حساسیت کمی بیشتر بشه فقط بوغ الکی و زرات میزنه . روی فلزات غیر اهنی که اصلا نباید روش حسابی باز کنی .

شنبه 24 آبان1393 - 3:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این مدار مینی3 از سری پالس دتکتوره که تو اینترنت فراوون و انوع تغییرات روش اعمال شده و چند مدل تغییر یافته اون هم با اسمهای مختلف تو اینترنت هم هست.برعکس نظر دوستان به نظر من مدار خوبیه یکمی روش کار کن تغییرات رو میفهمی.ارزش کارکردن روی مدار رو داره.من خودم اینو دارم و ضمن اینکه چندتایی واسه تعمیرات پیشم اومده.کلا مدار خوبیه.زیاد به حرفهای نا امید کننده توجه نکن.خودم با لوپ 40 یه فیبر 10*10 رو تو 1.10 گرفتم.تو خاک 95 سانت.من فقط فرکانسش رو تغییر دادم و ای سی های تقویت کننده رو هم عوض کردم.

شنبه 24 آبان1393 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از همه دوستان

الکتور عزیز اندازه سیم پیچها چنده برای شما؟

اینی که دارم بیست دور سیم نمره 0.5 لاکی به قطر 50 و اهم نزدیک 5 اهم.

یکشنبه 25 آبان1393 - 10:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من نمیدونم این اقا ایا نرم افزارش رو خودش نوشته یا نه.چون این مقدار اهم واسه این سری دستگاهها خیلی زیاده.شما یه کاری بکن.بیا امپر متر رو سری کن با دستگاه و باطری و قدرت رو روی حداکثر بزار و بعد ببین چند میلی امپر میکشه.نتیجه رو بگو تا من هم بگم چکار کنی.این اقا مثلا اومده اسم قطعات رو پاک کرده اما شما در ابتدا به جای اون ایسی(tl082) که سمت راست پایین قرار داره ای سی ad712 بزار.اون 16 پایه هم یا ایسی 4053 و یا 4051.اگه 4053 بود که بهتر اما اگه نباشه بهتره 4053 بزاری.ای سی سمت چپ پایین هم lf357. که ای سی خوبیه.اما من به جاش ad8055 گذاشتم.فاصله سوکت کویل تا برد خیلی زیاده اگه بتونی جای سوکت رو عوض کنی و یا اینکه برد رو بچرخونی تا این فاصله رو کم کنی خیلی بهتره.ضمنا به جای اون سیم از کابل شیلد دار استفاده کن.به جای جامپرهای سیمی ار مقاومتهای صفر اهم استفاده کن.

دوشنبه 26 آبان1393 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امپر گرفتم،در حالت عادی 60 میلی و در حالت سنس فلز 90 میلی امپر.
در ضمن من یه بار دادم دستگاهو تا مقدار ولتاژ باتری رو هم تو السیدی بندازه.
پس فک کنم خودش نوشته برنامشو.

دوشنبه 26 آبان1393 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

منظورم اینه که ولوم مربوط به قدرت نداره.مثلا به اسم pw یا amp. نه اینکه وقتی فلز رو نزدیک کردی چند امپر میکشه

سه شنبه 27 آبان1393 - 9:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , Saeidpor2 و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure