انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 2:39am

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 Deep Master 2009 دستگاه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

زاگرس نوشته است:
agh نوشته است:
مال من همین 1.5مترو هم نمیزنه اوایل بهتر بود .یعنی ممکنه مشکل از باتریش باشه؟در کل امکان تقویتش هست؟

لطفا درمورد تنظیمات این دستگاه که چجوری کار میکنه اگه کسی بلده به من کمک کنه من هرچه گشتم نه دفترچه آموزشی این فلزیاب را پیدا کردم ونه کسی هست درمورد تنظیماتش چیزی بلد باشه

چیزی نداره یه کلید دو حالته داره برای حالت ال متال وگلد که در حالت ال متال با چرخوندن ولوم بالانس صدا در استانه قرار میدید ودر حالت گلد با چرخوندن ولوم بالانس کمی صدای دستگاه باید شنیده بشه وال ای دی های میتر نمایش در وسط قرا بگیره وقتی طلا بود صدا قطع ووقتی فلز بود صدا افزایش پیدا میکنه

پنج شنبه 19 بهمن1396 - 11:18pm

madrek نوشته است:
زاگرس نوشته است:
agh نوشته است:
مال من همین 1.5مترو هم نمیزنه اوایل بهتر بود .یعنی ممکنه مشکل از باتریش باشه؟در کل امکان تقویتش هست؟

لطفا درمورد تنظیمات این دستگاه که چجوری کار میکنه اگه کسی بلده به من کمک کنه من هرچه گشتم نه دفترچه آموزشی این فلزیاب را پیدا کردم ونه کسی هست درمورد تنظیماتش چیزی بلد باشه

چیزی نداره یه کلید دو حالته داره برای حالت ال متال وگلد که در حالت ال متال با چرخوندن ولوم بالانس صدا در استانه قرار میدید ودر حالت گلد با چرخوندن ولوم بالانس کمی صدای دستگاه باید شنیده بشه وال ای دی های میتر نمایش در وسط قرا بگیره وقتی طلا بود صدا قطع ووقتی فلز بود صدا افزایش پیدا میکنه

یه درجه داره که 10 شماره روشه زیرش یه درجه های دیگه هست تا10 هست یه درجه هاییش ریزه یه درجه هاییش بزرگه کلا معلوم نیست چجوری باید کار کنه دفترچه هم نداره کلا درجه هاش هم با هم میچرخه لق شده نه نوشته ای نه مارکی نه علامتی من نمیدونم کدوم حساسیتش رابالا میبره به کدوم درجه ها مربوط میشه کلا مزخرف ترین فلزیابیه که دیدم نمیدونی یه دفترچه اموزشی چیزی کجا داره پیدا کنم کل اینترنت وسایت ها را گشتم هردفترچه فلزیابی با اموزشش هست غیرازاین مزخرف که هیچی درموردش نیست

جمعه 19 بهمن1396 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیپ مستر ازاین برنامه ها نداره یه عکس بزارید ودر مورد مزخرف بودنش موافقم دوستم داشت در بهترین شرایط یک و نیم متر اونم اگه ذرات نگیره

جمعه 19 بهمن1396 - 1:24am

madrek نوشته است:
دیپ مستر ازاین برنامه ها نداره یه عکس بزارید ودر مورد مزخرف بودنش موافقم دوستم داشت در بهترین شرایط یک و نیم متر اونم اگه ذرات نگیره

بفرمایید اینم لینک عکسش روش هم نوشته دیپ مستر2009 خودتون ببینید
http://s8.picofile.com/file/8319019550/IMG_3878.JPG

شنبه 21 بهمن1396 - 9:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

زاگرس نوشته است:
madrek نوشته است:

اون درجه رو ولش همون ولوم بالاسه درحین کاوش بچرخون تا مدار در استانه قرار بگیره طبق پست قبلی که گفتم کار کن فرید باقری سر کارت گذاشته البته اگه از ایشون گرفتید اون درجه نه عمق نشون میده نه چیزی به دوست منم گفته بودن اون درجه وسط رو هر عددی باشه عمق همونه یه روز رو ۲ بالانس میشد بدبخت دو متر ذرات میکند یه روز تویک خلاصه ....

شنبه 21 بهمن1396 - 3:00pm

madrek نوشته است:
زاگرس نوشته است:
madrek نوشته است:

اون درجه رو ولش همون ولوم بالاسه درحین کاوش بچرخون تا مدار در استانه قرار بگیره طبق پست قبلی که گفتم کار کن فرید باقری سر کارت گذاشته البته اگه از ایشون گرفتید اون درجه نه عمق نشون میده نه چیزی به دوست منم گفته بودن اون درجه وسط رو هر عددی باشه عمق همونه یه روز رو ۲ بالانس میشد بدبخت دو متر ذرات میکند یه روز تویک خلاصه ....

ممنونم madrek من این دستگاه را یکی بهم داد باهاش کارمو انجام بدم رفتم هرکاری کردم دیدم نه دفترچه داره نه هیچی رفتم برای تست زمین را کندم 1مترو25 سانت بعد زیرش را خالی کردم وهرچه نقره گذاشتم هرچه بیل گذاشتم هرچه اهن گذاشتم وقتی اون درجه ولوم را تغییر میدادم گاهی صدا میداد وگاهی صدا نمیدا اصلا معلوم نبود این وسیله ای میزنه روی چه درجه ای میزنه اون درجه را روی اخر بزاری یا اول فرقی نمیکنه معلوم نبود روی آل متال هم قرارمیدادم صدا نمیداد بعد درهمون لحظه دکمه گولد را میزدم پایین صدا میداد یعنی مثلا طلا را نشون میداد اهن را که باید نشون نمیداد اصلا خیلی مزخرف بود به صاحبش گفتم بیا ببرش خودش گفت اره فقط سکه هایی روی زمینه را نشون میده مثلا 5سانتی زیرزمین بهرشکل من میخواستم سربیل را در عمق1مترو25سانتی نشون بدهو بوق برنه هم اخرش نشد مثلا بیل را میزاشتم توی گودال زیرهمون جایی کنده بودم ودستگاه را میبردم روی زمین بوق میزد به بچه ها گفتم بیل رابردارید همون لحظه هم همونجوری بوق میزدقرضی ومجانی بهم داده بود حالا فهمیدم همون بدرد نمیخورده وگرنه به من نمیدادش بهرحال ممنونم از توضیحاتت
ولی خودم خیلی وقته میخوام دستگاه بخرم همش از بس ایسی هاشون را توی ایران دستکاری میکنن نمیدونم چه دستگاهی بخرم به نظرم ایکس پی5000 هم از نظر قیمت خوبه هم کارکرد حداقل2ونیم متررا میزنه ولی باید یکی که تجربی بادستگاه کارکرده باشه بگه این تبلیغات را باورم نمیشه

یکشنبه 22 بهمن1396 - 6:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جی پی ایکس ۵۰۰۰ واقعا دستگاه خوبیه تا ۲.۵ جواب میده من کار کردشو دیدم البته اگه اصلی باشه تو نیم متری یه سوزن اندازه سنجاق ته گرد رو زیر خاک زد اصلا براش تا ۲.۵ ریزو درشت مهم نیست همه رو میزنه اگه اصلشو بتونی گیر بیاری در مورد دیپ مستر یه تی ال ۱۲۰۰۰ هست

یکشنبه 22 بهمن1396 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیوست:
IMG-20180601-WA0007.jpg
سلام دوستان این مدار دیپ مستر هست یه ایسی پشت کیت ال ای دیش هست کسی شماره ایسی میدونه چی هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 11 خرداد1397 - 7:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای این مدار کدوم ایسی باید باشه.ایسی 4013 انواع مختلف هست.

Hcc 4013 BFTX
HEF 4013 BP
CD 4013 BE
کدوم ایسی باید باشه،؟؟قیمت ها هم مختلف هست
مهندس حمید عزیز لطفا راهنمایی کنین.ممنون

بیهوده نشین
وقت طلاست

چهارشنبه 12 تیر1398 - 11:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
سلام دوستان کسی از مدار پشت ال سی دیش عکس داره بذاره ممنون کنار اون دو تا رله یه مقاومت فکر میخوره میخواستم مقدارش را بدونم اگه کسی تصویر داره ممنون میشم بذاره

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

دوشنبه 25 آذر1398 - 6:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , jokerp و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure