انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:24pm

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام

arash.irani نوشته است:
raminsotode نوشته است:
شما که ادعای فروش این دستگاها رو دارید و آیدیتون با آریامنش یکی هست باید حداقل یه عکس میذاشتی هنوز دستگاه به دست طرف نرسیده این آقا ناپدید شده و به کوه و دشت و بیابون رفته و پسفردا میاد میگه بار هم در آوردم !!!! دوستان خیلی جالبه که هرکسی خواست دست این آقا رو بر ملا کند میشه دلال ولی اگر سرت رو پایین انداختی و هیچی نگفتی میشی آدم خوبه این سیاه بازیا که شما داری در میاری و مخ میزنی واسه خوردن پول اعضای بیچاره مال اون روزا بود که میشستی پا تلویزیون سیاه سفید آتاری بازی میکردی !!!شما اگه کارت درست بود تو آلمان دستگاه رو تحویل میدادی چون آلمان این بچه بازی ها نیست که شما داری میگی و به اسم ارتش این دوستتون دستگاه میخره!نمایندگی های فروش هستند و به راحتی میشه خرید کرد ! اگر بر فرض مثال دوست شما در آلمان ارزونتر هم میتونست تهیه کنه از خداش بود که وسیله رو به یه شخص آلمانی تحویل بده و بی دردسر دست مزد بگیره!!!
دوستان مطلب جالب دیگه ای خدمتتون بگم و خیلی مهمه ! من به این آقا گفتم میخوام برم پیش صاحب حسابی که باید پول به حسابش ریخته شه باهاش قرداد ببندم ایشون گفتن اصلا نمیشه!!!! شما خیالت راحت 20 میلیون تومن زود بزن تا 2 هفته ای بدم بیاد در خونتون!!!
بنده توسط یکی از اعضای قدیمیه این انجمن جناب BENHOR عزیز به شخصه از آلمان دستگاه خرید کردم و الان دستم هست اون دستگاه و پروسه ی آمدن دستگاه در بهترین شرایط ممکن نزدیک به یک ماه زمان میگیره.
فقط آرزو میکنم واست اگر پولی از آدم بدبخت بیچاره ای گرفتی توان خوردنش رو هم داشته باشی

من ادعای فروش این دستگاه رو ندارم از روز اولم گفتم یه گروهی رو میشناسم که میتونن این رو با قیمت پایین به دست کسی که تو ایران میخواد تحویل بدن با شرایط خودشون
بله من بیش از یکساله کاربر این انجمن هستم و منتظر بودم شما به عنوان نماینده علی عزیزیان بیایی از من دستگاه بخوای و من 10 تا آیدی درست کنم از خودم تعریف کنم
بله کسی که دستگاه درست و جای درست داشته باشه نمیشنه مثل من و شما چت کنه به قول شما فرار میکنه به دشت و صحرا
من نمیدونم به نماینده علی عزیزیان و کسی که 10 بار به آدم پیام و زنگ میزنه و 15 تا دستگاه میخواد و پیشنهاد رشو و یورو برای معرفی طرف آلمانی میخواد دلال نمیگن چی میگن؟؟؟؟و بعدش که تیرش به سنگ میخوره میاد پارازیت میزنه چی میگن؟؟؟
من با با آتاری بازی میکنم شما که با آقای عزیزیان xbox بازی میکنی و از آلمان هم برات دستگاه آوردن و بازم میتونی بیاری پس به من چرا زنگ میزنی ؟
یارو از ارتش آلمان اینارو غیر قانونی خارج میکنه میده به دوست ایرانیش وگرنه به این قیمت نمیرسه اینجا
تو آلمان بفروشه که بگیرن از ارتش بندازنش بیرون ایرانی رو هم دیپورتش کنن که شما و شرکات میخواین بیشتر سود کنید
کسی که به حسابش پول میریزی رابط اصلی تو ایرانه و با چه حسابی به شما باید اعتماد کنه؟شمای که با چند نمایندگی دستت تو یه کاسه است با آقای مهدی یزدان پناه و... که می بینید با ورود این فلزیاب بازار شریکات بهم میخوره و این رابط رو حذف کنید
الان این خبر مهم یا روشنگریت بود تک تک بچه های این انجمن اونایی که خواستن اطلاعاتی بگیرند همین رو من بهشون گفتم و تو عمومی هم گفتم ,بعد من کی به تو گفتم زود بریز به حساب؟؟؟؟!!!!!!مگه میخوای تو جیب من بریزی که عجله داشته باشم
عزیزم به جای اینکه بیای با من دزد,شیاد,کلاهبردار مال مردم خور بحث کنی به دوستات بگو با قیمت پایین برات بیارند عکس و فیلمشم بذار ما هم استفاده کنیم
من نونی که با زن و بچه ام میخورم راحت قورت میدم چون خاری توش نیست
شما که با آقای عزیزیان و نمایندگی ها دستگاههای معلوم الحال رو به مردم میفروشید چطوری قورت میدید؟
در مورد زنگ خطر کاملا حق با شماست من یه زنگ خطرم برا اونایی که سالهاست دارن حروم خوری میکنید
دزد کسی نیست که از دیواره مردم بالا بره دزد کسی که دستگاه رو 3 برابر قیمتش به مردم بفروشه یا تو دبی آشغال رو بکنه تو دستگاه و با حکومت همکاری کنه تا هم جیب ملت رو خالی کنند هم جوانان برند تو بیابونها علاف بشند

دوستان توجه کنید به غیر از خود شرکت ebinger از هیچ سایت دیگری قیمت نگیرید
با به زبان افتادن این فلزیاب شیادان دامهای جدید ایجاد کردند

خیلی جالبه دوستان این شخص سایت ها و مکان های معتبر اروپایی رو صحیح نمیدونه و اطلاعات دروغین خودش رو صحیح میدونه در ثانی شما که پشت تلفن به من گفتی اگر عمده ای خرید کنی و بخوای پول 15 تا رو باهم بزنی تا دونه ای 10 تومن هم بهت میدم !!!! نکنه آتیش زدی به مالت حراجی زدی !!! من به درخواست یکی از دوستان همین انجمن به شما زنگ زدم و برای رو کردن دست شما بود دستگاه 45000 هزار یورویی که تو آلمان به قول خودت نزدیک 200 میلیون تومنه رو خدایی اگه 10 تومن بدی شیرین دادی !!! نه دوستان واقعا این آقا خوش انصافه من بشخصه اگر پول داشتم کانتینری میخریدم و ندیده و نشناخته پول به حسابت میزدم بعد منتظر میموندم تا وسیلت از راه برسه!!!! تا چند صفحه قبل با اون آیدی آریامنشت که بودی دوستان ازت خواستند عکس بذاری یک دفعه بحث رو عوض کردی الانم که داری میگی بصورت خصوصی ارسال میکنم!!! :)) :)) :)) :)) =))

جمعه 29 آبان1393 - 12:02am

دوستان بنده حاضرم برای اینکه دست این آقا رو شه دستگاهی که به آیدی دیگه بنام آریامنش فروخته 20 میلیون تومن رو به قیمت 30 تومن همین جا تو تهران ازش بخرم 10 میلیون تومن نوش جون شما و آیدی آریا منش !!! شما هم بعد 2 هفته یه دستگاه دیگه باز بیار به همون 20 تومن واسه خودت !!!! دستگاه بعدی رو هم یکی دیگه از اعضای سایت باز به 30 تومن از شما میخره ! هر 2 هفته 10 میلیون تومن خدا بده برکت ماهی یه دستگاه مجانی !!!! حالا باز شروع کن بهونه بیار بگو دستگاش جایی گیر کرده

جمعه 29 آبان1393 - 12:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

میدونم و درکت میکنم بازارتون ریخته بهم نمیدونید چیکار کنید
هر چه قدر میخوای لجن پراکنی کن
ما سایت های اروپایی رو قبول داریم شما قبول نداری یک شرکت یه دونه سایت داره نه ده تا قیمتی که صبح گذاشتم ارسالی از سایت ebinger بود و قیمت من درآوردی شما برای مدل UPEX 745 که هنوزم منتظریم منبع و فاکتورش رو بذاری ولی با این همه اطلاعاتت هنوز یه فایل رو نمیتونی آپلود کنی از صبح
آره خصوصی ارسال میکنم و تعریفش رو میتونی از بچه های این انجمن بشنوی تا بیشتر از این تو کفش بمونی
حالا که دستت رو ,رو کردم که کی هستی و نماینده عزیزیان و دلال نمایندگی های میگی یکی از بچه های انجمن گفتند به من زنگ بزنی؟!!!!!!!!!!
پس وکیلم هستی !!
ما هم که داشتیم مفت فله ای میدادیم شما نبردی ,مگه من فروشنده دستگاه هستم مثل تو که ...
من نمیخوام تند تند بهت بگم دلال و فروشنده ولی خودت ثابت میکنی :اینقدر بخرم اونقدر بدم اینهمه بمونه
عزیزم خودت رو خسته نکن از اینجا چیزی بهت نمیرسه ,صبح تا شب هم بیا به من تهمت و فحش بده من که فروشنده و دلال نیستم مثل تو حرص بخورم و جوش بزنم
به دوستاتم بگو اینقدر به من زنگ نزنن با اسمهای مختلف یکی عکس میخواد یکی کاتالوگ یکی فیلم یکی ایمیل رابط رو
پولهات رو سریع بده به دوستت از آلمان و نمایندگی معتبر برات بیاره چرا با من و داریوش و.... که یه سری آیدی هستیم وقت با ارزشت رو از دست میدی برا شماها وقت طلاست

جمعه 29 آبان1393 - 3:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
arash.irani نوشته است:
ما سایت های اروپایی رو قبول داریم شما قبول نداری یک شرکت یه دونه سایت داره نه ده تا قیمتی که صبح گذاشتم ارسالی از سایت ebinger بود و قیمت من درآوردی شما برای مدل UPEX 745 که هنوزم منتظریم منبع و فاکتورش رو بذاری ولی با این همه اطلاعاتت هنوز یه فایل رو نمیتونی آپلود کنی از صبح
آره خصوصی ارسال میکنم و تعریفش رو میتونی از بچه های این انجمن بشنوی تا بیشتر از این تو کفش بمونی
حالا که دستت رو ,رو کردم که کی هستی و نماینده عزیزیان و دلال نمایندگی های میگی یکی از بچه های انجمن گفتند به من زنگ بزنی؟!!!!!!!!!!
پس وکیلم هستی !!
ما هم که داشتیم مفت فله ای میدادیم شما نبردی ,مگه من فروشنده دستگاه هستم مثل تو که ...
من نمیخوام تند تند بهت بگم دلال و فروشنده ولی خودت ثابت میکنی :اینقدر بخرم اونقدر بدم اینهمه بمونه
عزیزم خودت رو خسته نکن از اینجا چیزی بهت نمیرسه ,صبح تا شب هم بیا به من تهمت و فحش بده من که فروشنده و دلال نیستم مثل تو حرص بخورم و جوش بزنم
به دوستاتم بگو اینقدر به من زنگ نزنن با اسمهای مختلف یکی عکس میخواد یکی کاتالوگ یکی فیلم یکی ایمیل رابط رو
پولهات رو سریع بده به دوستت از آلمان و نمایندگی معتبر برات بیاره چرا با من و داریوش و.... که یه سری آیدی هستیم وقت با ارزشت رو از دست میدی برا شماها وقت طلاست

باسلام خدمت همه دوستان
جناب آرش ایرانی عزیز،پیرو فرمایشات جنابعالی مبنی بر اینکه افرادی باشما تماس میگیرند و خواسته های گوناگونی مانند کاتالوگ یا عکس وفیلم را مطرح میکنند،به گفته شما دوستان این کاربرگرامی با نام رامین ستوده هستند،باید عرض کنم که بنده یکی از آن کاربرانی هستم که جنابعالی بنا به درخواست بنده،شماره تلفن خود را در اختیارم قرار دادید،طی تماسی که با شما داشتم درخواست ارسال کاتالوگ این سیستم را ازشما نمودم.علت آن را هم بیان کردم .چون بنده با لورنز دیپمکس و جی پی ایکس و چندین فلزیاب دیگه ،چندین سال کار کردم و به این سیستمها اشراف کامل دارم، هدف من از درخواست کاتالوگ این بود که ببینم آیا این دستگاه هم مانند لورنز دارای سیستم گراندبالانس هست و اصولا برپایه چه سیستمی کارمیکنه.آیا میتونه انتظارات من رو برآورده بکنه یا نه!
که درجواب جنابعالی فرمودید که باید از کاتالوگش اسکن بگیرید و برام ارسال کنید،که هنوز هم این کار انجام نشده.
حالا سوال من اینه: اگه فردی بخواد یه سیستمی رو خریداری بکنه ،درخواست کاتالوگ چیز خیلی زیادیه؟ یا خواسته ی نابجا و ناحقیه؟
یا ارایه کاتالوگ و فیلم چه ربطی به لو رفتن و شناسایی فردرابط شما داره؟!!!
جهت اطلاعتون بایدعرض کنم که بنده چندین دستگاه فلزیاب و ردیاب هم بشخصه از شرکتهای اروپایی و حتی امریکا خرید کردم مانند: ردیاب ترژر ناویگیتور و نحوه واردکردن اونا رو هم تاحدودی میدونم.از افراد به قول شما رابط هم که در ایران هستندو البته قابل اعتماد، دومورد برای دوستان خرید نموده ام،که هیچکدام آنها تقاضای واریز همه مبلغ را نکردند،به این صورت بود که مبلغ یک یا حداکثر دومیلیون بیعانه پرداخت میشد و طرف مقابل در قبال این مبلغ ،نوشته و رسیدی مبنی بر خرید لوازم خانگی یا مواد غذایی بصورت سوری با مهر وامضاءو اثر انگشت خودش به ما ارایه نمود ،تا در مدتی که سیستم بدستمون برسه هیچگونه نگرانی بابت مبلغ ودیعه نداشته باشیم،جالبه بدونید که این کار اصولا"روال کار ایشون بود و این مورد را خودشون مطرح کردند.
حالا جنابعالی هر طور که براتون مقدوره و میتونید اعتماد دوستان را جلب کنید،ما استقبال میکنیم.
درضمن بهتر وپسندیده تره که همه ما در بیان نظرات و مطالبمون از الفاظ نیکو استفاده کنیم که نشانگرشخصیت وادب یک ایرانیه
پندارنیک گفتارنیک کردارنیک
باسپاس

جمعه 30 آبان1393 - 3:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pouya83 نوشته است:
arash.irani نوشته است:
پس وکیلم هستی !!

باسلام خدمت همه دوستان
جناب آرش ایرانی عزیز،پیرو فرمایشات جنابعالی مبنی بر اینکه افرادی باشما تماس میگیرند و خواسته های گوناگونی مانند کاتالوگ یا عکس وفیلم را مطرح میکنند،به گفته شما دوستان این کاربرگرامی با نام رامین ستوده هستند،باید عرض کنم که بنده یکی از آن کاربرانی هستم که جنابعالی بنا به درخواست بنده،شماره تلفن خود را در اختیارم قرار دادید،طی تماسی که با شما داشتم درخواست ارسال کاتالوگ این سیستم را ازشما نمودم.علت آن را هم بیان کردم .چون بنده با لورنز دیپمکس و جی پی ایکس و چندین فلزیاب دیگه ،چندین سال کار کردم و به این سیستمها اشراف کامل دارم، هدف من از درخواست کاتالوگ این بود که ببینم آیا این دستگاه هم مانند لورنز دارای سیستم گراندبالانس هست و اصولا برپایه چه سیستمی کارمیکنه.آیا میتونه انتظارات من رو برآورده بکنه یا نه!
که درجواب جنابعالی فرمودید که باید از کاتالوگش اسکن بگیرید و برام ارسال کنید،که هنوز هم این کار انجام نشده.
حالا سوال من اینه: اگه فردی بخواد یه سیستمی رو خریداری بکنه ،درخواست کاتالوگ چیز خیلی زیادیه؟ یا خواسته ی نابجا و ناحقیه؟
یا ارایه کاتالوگ و فیلم چه ربطی به لو رفتن و شناسایی فردرابط شما داره؟!!!
جهت اطلاعتون بایدعرض کنم که بنده چندین دستگاه فلزیاب و ردیاب هم بشخصه از شرکتهای اروپایی و حتی امریکا خرید کردم مانند: ردیاب ترژر ناویگیتور و نحوه واردکردن اونا رو هم تاحدودی میدونم.از افراد به قول شما رابط هم که در ایران هستندو البته قابل اعتماد، دومورد برای دوستان خرید نموده ام،که هیچکدام آنها تقاضای واریز همه مبلغ را نکردند،به این صورت بود که مبلغ یک یا حداکثر دومیلیون بیعانه پرداخت میشد و طرف مقابل در قبال این مبلغ ،نوشته و رسیدی مبنی بر خرید لوازم خانگی یا مواد غذایی بصورت سوری با مهر وامضاءو اثر انگشت خودش به ما ارایه نمود ،تا در مدتی که سیستم بدستمون برسه هیچگونه نگرانی بابت مبلغ ودیعه نداشته باشیم،جالبه بدونید که این کار اصولا"روال کار ایشون بود و این مورد را خودشون مطرح کردند.
حالا جنابعالی هر طور که براتون مقدوره و میتونید اعتماد دوستان را جلب کنید،ما استقبال میکنیم.
درضمن بهتر وپسندیده تره که همه ما در بیان نظرات و مطالبمون از الفاظ نیکو استفاده کنیم که نشانگرشخصیت وادب یک ایرانیه
پندارنیک گفتارنیک کردارنیک
باسپاس

سلام آقا پویا منظور بنده شما نبودید سو تفاهم نشه ,یه سری دلال و .... باعث میشیند آدم دهنش باز بشه
در مورد دفترچه راهنما من نگاه کردم مدلی که مد نظر شماست رو من ندارم و این مدلی که من دارم مدل قدیمیشه حالا اون رو براتون ارسال میکنم چشم بازم عذر میخوام ازتون,عکس و فیلم هم به زودی بصورت خصوصی به دوستان از جمله شما ارسال خواهد شد بله چیز مهمی نیست ولی نمیخوام یه عده سو استفاده کنند
در مورد بقیه مسایل هم من نه خریدارم نه فروشنده یه گروه رو میشناسم که اشتباه کردم اونم اینجا توضیح دادم روش کارشون هم به خودشون ربط داره شما هم حق دارید به کسی اعتماد نکنید

موفق باشید
@};-

جمعه 30 آبان1393 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
من مخلص تمامی بر وبچه های باصفای این انجمن هستم.
فدای همتون

جمعه 30 آبان1393 - 6:28pm

arash.irani نوشته است:
پس وکیلم هستی !!

من اصلا نیازی به خرید ایبینگر ندارم اگرم نیاز داشته باشم هیچ موقع به یه خط اعتباری زنگ نمیزنم که بهم بگه 20 تومن تا فردا صبح بزن به حساب تا بدم دستگاه واست 2 هفته ای بیارن !!! تنها این جریان تماس بر این مبنا بود که ماهیت دروغین شما بر کل اعضای انجمن مشخص شه !!! فکر کردی کشورهای اروپایی حساب کتاب ندارند و یک جنس رو به یک دهم قیمت میدن! عزیز جان این فیلما که تو داری بازی میکنی فیلم نامه نویسیش رو خودمون انجام دادیم!!! تازه شما که پشت تلفن گفتی اگر بتونی واسم پول 15 تا دستگاه رو باهم بزنی دونه ای 10 تومن بهت میدم! یعنی اینقدر آلمان داره به این رابط تخفیف میده! یا اینکه ماچ میده دستگاه میگیره! :)) :)) :))

شنبه 1 آذر1393 - 10:01am

دوستان این هم یه فاکتور خرید از یه شرکت آلمانی که به نام خودم هستش که قیمت دستگاه رو زده 4349 یورو بدون مالیت و با مالیاتش رو هم زده ! چون بنده درخواست ارسال به کشور دبی که دفتر دوست صمیم بود رو دادم مالیات تعلق نمیگیره

حالا این آقا حاضر نیست یه عکس از دستگاهی که تو ایران رسیده رو نشون بده تنها میگه خیالتون راحت پول بدید یجور میگه 20 میلیون تومن رو بزن بحساب انگار داری هزار تومن میزنی !!
در ضمن دوستان برای اینکه ثابت کنم داره این آقا دروغ میگه من این دستگاهی که آوردن ایران رو به قیمت 30 میلیون تومن خریدارم بقیش نوش جونش

اینم لینک فاکتور
http://persiandrive.com/520875

شنبه 1 آذر1393 - 10:49am

دوستان این هم استعلام قیمت UPEX745

Dear Mr. Sotode !

The Upex 745 is a good machine to search / detect big metalobjekts and hoards. It is not suitable to detect single coins and relics. How big is the objekt you will find ?
The price for a Upex 745 Set without datalogger ( see it in the folder ) is €4935,-- net without 20% austrian sales tax. We can shipped the Detector to Dubai without austrian tax, i must check the shipping cost. Delivery time about 3-4 Weeks.

best regards
Stefan

Schöne Grüße aus Grünau i. Almtal

Stefan Hüthmayr

Ortungstechnik Hüthmayr
ATU.: 599 620 26
i.Dorf 1
A-4645 Grünau i. Almtal
Tel:0043 (0) 7616 8214
Fax: 0043 (0) 7616 20080

شنبه 1 آذر1393 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

واقعا زحمت کشیدی تو این صفحه قیمت شرکت رو من اعلام کردم که 5100 یورو در میاد برای مدل 740 که فاکتورت هم همین رو نشون میده

viewtopic.php?f=8&t=2002&start=40

مدل قیمت 745 بصورت فول آپشن یعنی هم صوتی هم تصویری و با کل تجهیزاتش دو صفحه قبل با جزییاتش که خود شرکت فرستاده بدون مالیات در میاد 43500 یورو

حالا که زدی به خط اعتباری یه بارم نه ده بار آخرشم که نتونستی به رابط آلمانی دست پیدا کنی اومدی نمیدونی چیکار کنی
بله دوست صمیمیت و همکارت تو دبی آقای یزدان پناه برات فاکتور گرفته همه هم میتونن این کار رو بکنن قیمت هم که تو فاکتور بیشتر از 5000 یورو با مخارجش در صفحه آخر ذکر شده منم همین قیمت رو برا همین مدل نوشتم و گفتم اگر از این گروه تهیه کنید به 3500 میرسه ,این قیمتها رو قبل این که شما زحمت بکشی من گذاشتم و بچه ها هم دیدن

به دوستت آقای مهدی یزدان پناه و آقای عزیزیان و سایر نمایندگی ها هم بگو زیاد حرص نخورن من تو کار خرید و فروش نیستم میدونم چند روز بازارتون خرابه و به هر روشی متوصل میشید تا من دستتون رو رو نکنم آخه بعد اینکه گند لرنز های z1 که با همکاری نمایندگی های اطراف کشور به مردم انداختید گردنتون با پولهای حروم حسابی کلفت شده
خوابش رو ببینید یه دستگاهی مثل ebinger با قیمت پایین به دستتون برسه و مردم رو باز بچاپید
بیا صبح تا شب اینجا بوق بزن من فروشند و کلاهبردار نیستم مثل شما
چندتا از بچه های این انجمن رو با همون دستگاههای قلابی عزیزیان و آشغالیاب به جای دستگاه اصلی بدبخت کردید؟
نه شما بازیگر نفر اول مافیای دستگاههای آت و آشغال در ایران هستید اتفاقا
شما که اینقدر آدم داری چرا یه هفته به من التماس میکردی دست رابط آلمانی رو بذارم تو دستت ؟؟؟؟؟؟
مگه پول رو به حساب من میخواستی بزنی که من تخفیفم بهت بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟
ماچم آقای یزادن پناهت به okm میده که ملت رو سرکیسه کنه
صاحب دستگاه خودش اختیارش رو داره عکس بذاره یا فیلم یا هرچی
من نه همچین دستگاهی دارم نه مثل شما دلال و فروشنده هستم
مبلغ بیش از این رو به عنوان رشوه پیشنهاد کردی تو تلفن بهم اگه منم مثل خودتون حروم خور بودم پیشنهادت رو قبول میکردم الانم پوستر ebinger تو شهرها با شماره شرکتهاتون رو بیلبرد زده بودید

آخرین بار توسط arash.irani در شنبه 1 آذر1393 - 1:17pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 1 آذر1393 - 1:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 و 175 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure