انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:31pm

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام

benhoor نوشته است:
جالبه دوستان...من پست راجع به این شرکت وشرکت الکترون رو 4ماه پیش گذاشتم و دو سه تا پست بیشترنخورد و حالا 6 صفحه پر شده....اولا این شوکت به هیچ عنوان به اشخاص نمیفروشه و این یه دروغ محضه.... و من کاملا تحقیق کردم ونام این شرکتو من تو این سایت اوردم ...بنام دوشرکت المانیebingerوelectron....ودوما به هیچ عنوان قیمتو پایین نمیده و گول نخورید ....واسلام ......تاریخ عضویت این دوسه نفری که سنگ به سینه میزنن رو هم یه نگاه بکنید :-\ :-\ [-(

درود بر شما من چند سال پیش هم از فلزیابهای شرکت استفاده کردم که از عراق برام آورده بودن مدل EBEX 300
ازشم راضی بودم که دادیم امانت به یکی از دوستان گفت مامورها گرفتند!!
در مورد فروشش اینطوری که شما میفرمایید نیست الان ترکیه تشریف ببرید چند مدلش رو میتونید تهیه کنید چند مدلش هم بله سازمانیه و تهیه اش یکم دردسر داره
در مورد قیمت هم این دستگاه از شرکت خریداری نمیشه وگرنه پول قسمت صوتیشم نمیشه این پول
منظورتون از دو سه نفر هم اگر من هستم من تعریفی یا تمجیدی تا جای که یادم میاد اینجا نکردم و وقت این کارها رو ندارم فقط طبق قولی که به آقا آرش داده بودم اومدم یه سری تست که انجام دادم رو بنویسم
تست هایی که انجام دادم با سه لوپ مدل 745 که تهیه کردم بوده
این مدل شامل 3 لوپ 26 سانتی متری و 45 سانتی متری یک متری است که یه مدل اضافه هم 2 در 1 سفارش دادم
تستها با طلا و نقره و آهن انجام شده و تفاوتی در عمق برای فلز غیر آهنی و آهنی مشاهده نشد متراژها برای لوپ 26 سانتی سکه بهار در خاک 45 سانت,لوپ 45 سانتی بشقاب نقره 20 سانی 180 سانت و با لوپ یک متری در 3 متری تست شد و با لوپ 2 در یک در 4 متری تست شد
تست های تصویری رو هم بزودی قرار میدم
@};-

دوشنبه 26 آبان1393 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احسنت بر شما که این دستگاه رو تست کردین و بر طراحش ک یه همچین چیزی ساخته و از همه بیشتر باید به آقا آرش احسنت گفت که البته لیاقتشان بیشتر از اینهاست :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 26 آبان1393 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
دوست عزیز،جناب آریامنش،اگه ممکنه توضیحیی در مورد گزینه های دستگاه بدهید وسوالم اینه که آیا این فلزیاب هم مانند لورنز دارای حالت کاری گراندبالانس (GND)هست یا نه؟
خواهش بنده اینه که درصورت امکان کاتالوگ دستگاه را بصورت یه فایل pdf دراختیار دوستان انجمن قرار بدهید،چون در سایت مربوطه موجود نیست.

باسپاس

دوشنبه 26 آبان1393 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود
با تشکر از جناب اریا منش بخاطر تست هایی که انجام دادن اگر لطف بفرمایید چند تا دیگه تست در داخل خاک انجام بدیدن عالی میشه و نکته خیلی مهم دیگه ثبات و مقاومت در برابر املاح هست اگه برای شما امکان داره ببر در داخل طبیعت چند جایی که شک داری امتحان کن ببین بوق اضافی زیاد داره یا با کمی حرکت بالا پایین لوپ از بالانسش خارج نمیشه بدون اینکه از عمق زنیش کم شده باشه ، اگر داخل خاک طبق تست های شما بزنه و مقاوم در برابر املاح باشه که فوق العاده هست ،زحمت ها به گردن شما افتاده . منتظر کلیپ تست شما هستیم. با تشکر

دوشنبه 26 آبان1393 - 6:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
اریامنش عزیزممنون از قرار دادن نتایج اما از انجا که تست باسکه طلا وظرف نقره برای همه دوستان مقدور نیست بسیار سپاسگذار میشم اگه با فیر 15*15 یا 10*10 مسی هم تست و نتیجه را اعلام فرماید چون قابل دسترس وبرای مقایسه پالسیها مرسومتر میباشد.تشکر @};-

دوشنبه 26 آبان1393 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوار نوشته است:
سلام اقا محمود عزیز حقیقتا من هم مد نظرمبود که لورنز بخرم که بعد از روشنگری شما یکمی منصرف شدم ولی در مورد این سیستم ابینگر یکم امیدوار شدم . حالا هم ممنون میشم همیشه لطف داشتید چون از این دوستمون که خریده بودن خبری نشد حقیقتا نگران شدم سرنوشت این سیستم هم مثل باقی سیتمهای پیشنهادی نافرجام بشه . خواهشم از شما اینه با وجود اینکه شاید منابع یا تجربیاتی در این مورد دارید مثل همیشه بر سحت و درستی این مورد دارید ما رو یاری کنید . ممنون از لطفت

سلام.
آقا امیدوار عزیز،خواهش میکنم آقا. بابت تأخیر در توجّهم به پستتون شرمندم، جوابتو برات پ.خ کردم. انشا الله که همواره موفق باشی @};-

دوشنبه 26 آبان1393 - 9:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنون از لطف شما اقا محمود گرامی . خواهش میکنم دشمنتان شرمنده . انشالا شما هم موفق و سلامت باشی دوست عزیز @};- @};- @};-

سه شنبه 26 آبان1393 - 12:42am

درود خدمت دوستان ! من یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده و اینجا این مطلب رو بیان میکنم ! دوستان انجمن از آقای داریوش آریامنش خواستند که عکسی از وسیله ای که دریافت کردند بذارند اما متاسفانه این کار رو نکردند و جای سوال داره که چرا دارن از این موضوع فرار میکنند!!!!
موضوع دیگر اینکه در تماس تلفنی که با آقای آرش ایرانی داشتم از ایشون خواستم که دستگاه رو در آلمان تحویل من بدهد که ایشون زیر بار این موضوع اصلا نرفتند و گفتند نمیشه!!!!!
و دیگر اینکه کدام انسان عاقل پول دستگاه رو به حسابی که اصلا طرف رو ندیده واریز میکنه و بعد در انتظار دستگاه میشینه!!!
حقایق مورد بررسی با اصل مطلبی که اینجا داره بیان میشه دنیایی تفاوت داره !
در کل از سایر دوستان معذرت میخوام که اینقدر رک حرف هامو زدم

چهارشنبه 27 آبان1393 - 2:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

احسنت جناب ستوده.....اگه این اقا مدعی هست که به خرید این دستگاهها دسترسی داره.. تو المان تحویل ما بده و 2000 یورو هم شیرنی بگیره..ارسال به ایران هم پیشکش..... :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :-BD

چهارشنبه 28 آبان1393 - 9:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

raminsotode نوشته است:
درود خدمت دوستان ! من یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده و اینجا این مطلب رو بیان میکنم ! دوستان انجمن از آقای داریوش آریامنش خواستند که عکسی از وسیله ای که دریافت کردند بذارند اما متاسفانه این کار رو نکردند و جای سوال داره که چرا دارن از این موضوع فرار میکنند!!!!
موضوع دیگر اینکه در تماس تلفنی که با آقای آرش ایرانی داشتم از ایشون خواستم که دستگاه رو در آلمان تحویل من بدهد که ایشون زیر بار این موضوع اصلا نرفتند و گفتند نمیشه!!!!!
و دیگر اینکه کدام انسان عاقل پول دستگاه رو به حسابی که اصلا طرف رو ندیده واریز میکنه و بعد در انتظار دستگاه میشینه!!!
حقایق مورد بررسی با اصل مطلبی که اینجا داره بیان میشه دنیایی تفاوت داره !
در کل از سایر دوستان معذرت میخوام که اینقدر رک حرف هامو زدم

سلام به دوستان عزیزم
قبلا گفتم نمیخوام بیام باعث ریختن جو انجمن بشم ولی جوا بعضی ها رو باید داد!!!!!!
آقا رامین من دلیلی نمی بینم رابط ایران یا آلمان رو اطلاعاتش رو در اختیار کسی بذارم و با کسی آشنا کنم
و منم حتی این کار رو انجام بدم نه رابط ایرانی نه شخصی که تو آلمان قبول میکنه با کسی نمیشناسه کار کنه
بعدشم شما کاوشگر نیستی شما طبق پیام های که بهم دادی و موجود هست میخوای برای یه دلال تو اصفهان دستگاه عمده بخری و کارت خرید و فروش دستگاه پس از جانب بچه های این انجمن دلت شور نزنه
من گفتم چه یه دونه بخوای چه صدتا اول و آخرش باید با من طرف باشی چون اجازه نمیدم دستگاه با قیمت پایین بیاد دست دلالها و چند برابر به مردم فروخته بشه
با آقا داریوش هم تماس گرفتم ایشون تو کاوش انشالله برگشت عکس و پوسترم میذارند
از همه بچه ها عذر میخوام

چهارشنبه 28 آبان1393 - 12:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 167 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure