انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:23am

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب ارش عریز خودت با قسمت تصویریش اسکن گرفتی یا از نزدیک کارش رو دیدی چقدر میشه روی اسکنش حساب باز کرد یا مثل بقیه تصویری هاست تقریبا اسکنش شبیه اگزاماینر هست و اگر قیمتش رو دارید قیمت جداگانه قسمت تصویری و صوتی اش چقدر هست فکر کنم مدل 740 فقط صوتی باشه قیمت این مدل رو اگر دارید رو هم ذکر بفرمایید
قسمت تصویرش خیلی بزرگه و اون کابلش برای همه جا قابل حمل نیست . ممنون

پنج شنبه 8 آبان1393 - 7:10am

almato نوشته است:
تعجب برانگیز است که فقط اقای داریوش و اقای ارش با ابینگر کار کردن!! و تعجب برانگیز است اقای داریوش ! سه روز با اقای ارش اشنا نشده و ندیده و نشناخته 5000 یورو به حساب اقای ارش یا رابطشان ریخته است!! و با خیال تخت منتظر رسیدن سیستم هست!! تعجب برانگیز هست که سیستم نظامی ای که به قول اقای ارش با دویست میلیون تومان ما نمیتوانیم ان را تهیه کنیم ایشان با بیست میلیون تومان از المان وارد ایران میکنند و به خریدار تحویل میدهند . چه ارتشی دارد المان که با زدوبند سیستمهای نظامی خود را با نود درصد تخفیف به اشناها میدهد و چه سیستمی که از کبری چهارصد با ان همه دم و دستگاه گرانتر هست!!اگر سیستمی نیست که تفریحی باشد و توی یوتیوب نذارند و دست هر کسی نباشه پس چرا توی سایتش تبلیغ کردن و شماره تلفن و ادرس برای فروش گذاشتن و به دست همه کس میرسونند!!
و تعجب برانگیز هست سیستمی که در گذشته بدون نقص بوده چرا کنار رفته و چند وقتی از ان سخنی به میان نبوده و به قول دوستان لورنز و ... که در حد این سیستم نیستند وارد بازار شدند و حالا دوباره باز ابینگر به راحتی باب شده و خودنمایی میکند!
اینها نظر هست لطفا کسی ناراحت نشود باز !!!!!

آقای محترم آدم بخواد آدمش رو بشناسه واینکاره باشه میشناسه
فلزیاب دستساز یا از این فلزیابهای دهن پر کن تبلیغاتی که نمیخواستم معامله کنم که بترسم از تقلبی بودنش,ایبینگر فلزیابی جهانیست,کسی هم که اینکاره باشه میشناسه این دستگاه رو و به امید ایزد یکتا دستگاه که دستم رسید تستهاش رو برای دوستان خواهم گذاشت لطف آقا آرش بزرگ رو هم باید جبران کنیم .
در مورد قیمتش هم تحقیق کردم خود شرکت 45 هزار یورو میده این مدل رو ولی بدلیل تولید انبوه برای ارتش و یه سری مسایل که شاید آقا آرش دوست نداشته باشه مطرح کنم اینجا به این قیمت در میاد امیدوارم بتونم این لطف بزرگ رو جبران کنم برات آقا آرش.
عذر میخوام وقت با ارزش دوستان رو گرفتم

پنج شنبه 8 آبان1393 - 6:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داریوش آریامنش نوشته است:
almato نوشته است:
تعجب برانگیز است که فقط اقای داریوش و اقای ارش با ابینگر کار کردن!! و تعجب برانگیز است اقای داریوش ! سه روز با اقای ارش اشنا نشده و ندیده و نشناخته 5000 یورو به حساب اقای ارش یا رابطشان ریخته است!! و با خیال تخت منتظر رسیدن سیستم هست!! تعجب برانگیز هست که سیستم نظامی ای که به قول اقای ارش با دویست میلیون تومان ما نمیتوانیم ان را تهیه کنیم ایشان با بیست میلیون تومان از المان وارد ایران میکنند و به خریدار تحویل میدهند . چه ارتشی دارد المان که با زدوبند سیستمهای نظامی خود را با نود درصد تخفیف به اشناها میدهد و چه سیستمی که از کبری چهارصد با ان همه دم و دستگاه گرانتر هست!!اگر سیستمی نیست که تفریحی باشد و توی یوتیوب نذارند و دست هر کسی نباشه پس چرا توی سایتش تبلیغ کردن و شماره تلفن و ادرس برای فروش گذاشتن و به دست همه کس میرسونند!!
و تعجب برانگیز هست سیستمی که در گذشته بدون نقص بوده چرا کنار رفته و چند وقتی از ان سخنی به میان نبوده و به قول دوستان لورنز و ... که در حد این سیستم نیستند وارد بازار شدند و حالا دوباره باز ابینگر به راحتی باب شده و خودنمایی میکند!

فلزیاب دستساز یا از این فلزیابهای دهن پر کن تبلیغاتی که نمیخواستم معامله کنم که بترسم از تقلبی بودنش,ایبینگر فلزیابی جهانیست,کسی هم که اینکاره باشه میشناسه این دستگاه رو و به امید ایزد یکتا دستگاه که دستم رسید تستهاش رو برای دوستان خواهم گذاشت لطف آقا آرش بزرگ رو هم باید جبران کنیم .
در مورد قیمتش هم تحقیق کردم خود شرکت 45 هزار یورو میده این مدل رو ولی بدلیل تولید انبوه برای ارتش و یه سری مسایل که شاید آقا آرش دوست نداشته باشه مطرح کنم اینجا به این قیمت در میاد امیدوارم بتونم این لطف بزرگ رو جبران کنم برات آقا آرش.

سلام اقا داریوش و اقا ارش عزیز من میخام بگیرم ایشاله اما نمیدونم وقتی بگیرم کار کردنش چه شکلیه چون کسی نداره من بتونم اموزشش رو پیدا کنم میشه در این مورد یکم شما لطف کنید توضیخ بدید
ممنون وسپاس گذارم

پنج شنبه 8 آبان1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هر فلزیاب پالسی باید تست زیر خاک انجام داد تا به ماهیتش پی برد و بهترین فلزیاب پالسی نمیشه بیشتر از 3متر روش حساب کرد درضمن دستسازهای خوب هم وجود دارند بچه های خلاق و استاد زیاد داریم اگه کسی ادعا کرد دستگاهی ساخته که 6متر میزنه چشم بسته نگیم نه! شاید موفق شده که بسازه که با تست کردن زیر خاک متوجه خواهید شد...! اگه یه دستساز ضعیف بود قرار نیست بقیه دستسازها ضعیف و ناتوان باشند مثل اینه که بگیم چون XLT یک متر بیشتر نمیزنه LORENZ هم آشغاله و یک متر بیشتر نمیزنه غیر از عمق زنی قابل قبول ثبات دستگاه و حساس نبودن زیاد به املاح هم خیلی مهمه که متاسفانه همه پالسی ها این حساسیت به املاح کم و بیش دارند بهرحال با هزینه کمتر بتونید یه دستگاه قوی ولو دستساز پیدا کنید زرنگی کردید! :YMPEACE:

جمعه 8 آبان1393 - 12:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

arash22 نوشته است:
جناب ارش عریز خودت با قسمت تصویریش اسکن گرفتی یا از نزدیک کارش رو دیدی چقدر میشه روی اسکنش حساب باز کرد یا مثل بقیه تصویری هاست تقریبا اسکنش شبیه اگزاماینر هست و اگر قیمتش رو دارید قیمت جداگانه قسمت تصویری و صوتی اش چقدر هست فکر کنم مدل 740 فقط صوتی باشه قیمت این مدل رو اگر دارید رو هم ذکر بفرمایید

سلا آقا آرش من با این دستگاه کار نکردم
ولی اونجا تستهاش رو انجام دادند و نتایج رو بهم گفتند و قسمت تصویریش با عمق های مختلف تستهاش رو پس داده
این سری آژشن کامله و شما هر کدوم رو خواستی میتونی با خودت ببری یا بصورت یکجا از کلش استفاده کنی
قیمتش 45 هزار یورو هست.
که این فرد به 5000 یورو به ما میده
علت این که قیمتش اینقدر پایین هست به خاطر تولید انبوه ش برای ارتشه ولی وقتی تک فروشی و برای یک نفر تهیه میشه به 45 هزار یورو تموم میشه
قیمت این مدل رو نمیدونم می پرسم و اینم می پرسم که این فرد از این مدل و با چه قیمتی رو میتونه بده

جمعه 9 آبان1393 - 12:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

alii@ نوشته است:
داریوش آریامنش نوشته است:
almato نوشته است:

سلام اقا داریوش و اقا ارش عزیز من میخام بگیرم ایشاله اما نمیدونم وقتی بگیرم کار کردنش چه شکلیه چون کسی نداره من بتونم اموزشش رو پیدا کنم میشه در این مورد یکم شما لطف کنید توضیخ بدید
ممنون وسپاس گذارم

سلام علی آقا دستگاههای ایبینگر پیچیده نیستند به جای پیچدگی به کارایی بیشتر توجه شده چون تو یه سایت باستانشناسی یا میدان مین و بمب در زمان پایین بیشترین کارایی نیازه
فکر نکنم بیشتر از خواندن کاتالوگ به آموزش دیگری نیاز باشه

جمعه 9 آبان1393 - 12:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash22 نوشته است:

آرش جان مدل 740 رو هم پرسیدم:
هم خاکی عمل میکنه هم آبی
هم صوتی هم تصویری
قابلیت استفاده از لوپ کوچک و لوپ های 1x1 و 2x1 رو داره
بستگی به لوپ تا 5 متر می تونید جواب بگیرید
قیمت خود شرکت 5000 یورو

جمعه 9 آبان1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
آقا آرش میشه در مورد تو باکسشون هم اطلاعاتی بگیری فکر کنم از دستگاه ای دیگه بهتر باشه ممنون میشم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 10 آبان1393 - 8:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
آقا آرش میشه در مورد تو باکسشون هم اطلاعاتی بگیری فکر کنم از دستگاه ای دیگه بهتر باشه ممنون میشم

سلام مانی جان به روی چشم

شنبه 10 آبان1393 - 8:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مانی جان این کاتالوگ trex150 یا همون توباکس Ebinger
تنظیم شده برای ابعاد فلزات بزرگ در عمق بالا
قابلیت خاکی و آبی
قابلیت اتصال به دیتالوگر

http://www.ebinger.org/images/kataloge/ ... lowres.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 آبان1393 - 9:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 , mnbvcxzaqwsx , Resa , Saeidpor2 , zagalo16 و 171 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure