انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:39pm

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این آرش ایرانی همون آرشی که ما میشناسیم نیست دوستان چون اون هیچ وقت نمیاد در انجمن حمید تبلیغ کنه چون غرورش اجازه نمیده :D ;)

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله آقا نمرود،دروغگو دشمن خداست،و به قول یه نفر خدایا چقدر دشمن داری؟بله من از شما پول برای خرید دستگاه خواستم و گفتم در کمتر از یکسال پولت ده برابر میشه چون اونقدر جا میشناسم که این کار میتونم بکنم،ولی شما تو عمومی اعلام کردی یک سری دارن گدایی میکنند،ولی همون خدا کاری کرد که من برا یه نفر بهترین دستگاه دنیا رو بخرم و اونقدر مرد هست که با هم داریم همکاری میکنیم پس من به نتیجیه ای که میخواستم رسیدم و دیگه هم مزاحم این انجمن نخوام شد،ولی شما با نیم میلیاردت هنوز که اینجای!!برات آرزوی موفقیت میکنم،و هر کسی که به من اتهام زد رو به خدای یکتا میسپارم،خدا نگهدار همتون

پنج شنبه 6 آذر1393 - 2:38pm

namrood1 نوشته است:
سلام.من آیدی نمرود هستم.رمز قبلی رو فراموش کردم.
یک نصیحت برادرانه به کل بچه ها.از همه آیدیهای آرش این انجمن بترسید که همه یکی هستند.
من یکجا توی این انجمن گفتم قصد خرید دستگاه تا 500 تومن رو دارم .که 3 تا آرش به من پیغام دادند.هر سه تاشون هم پول دستی میخواستند.
یکیشون همین آرش ایرانی بود که اگر خاطرم باشه 40 میلیون میخواست تا دستگاه بخره.
مطمئننا کسی که یک همچین قدرت و دبدبه و کب کبه ای داره نبایذ این پیغام رو میداد.
از مدیران خواهشمندم صندوق پیامهای ورودی آی دی namrood رو به اشتراک بگذارند.
مراقب باشید
یا علی

مرسی برادر اینکه شما داری شفاف سازی میکنی خدا خیرتون بده @};-

پنج شنبه 6 آذر1393 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
............بنده امار دستگاههای اصلی ابینگر رو گرفتم و از نظر کارایی مشکلی ندیدم. ........ بنده شخصا اگر مدرکی مثبت یا منفی در این خصوص ببینم و کاملا ازش مطمئن باشم اعلام میکنم.

حمید آقای عزیز، سلام. ممکنه محبت کنید بفرمایید که این اطلاعات و آمار رو دقیقاً از کجا گرفتید و جزییات اطلاعاتتون رو هم در اختیارمون بگذارید؟ ممنونم.

پنج شنبه 6 آذر1393 - 11:16pm
مدیر کل
مدیر کل

اقا محمود خدمت شما عرض کنم بنده در نت کمی تحقق کردم ببینم اصلا این دستگاهها چی هستن! میتونین با اسامی مدلهای مختلفش سرچ بزنین. چیزی که من متوجه شدم این دستگاهها وجود دارن و مورد تایید افراد خاصی هستن و کاربرد نظامی هم دارن. شرکتش هم واقعا آلمانی هست و بحثی نیست. اما فلزیاب آنچنان متداول و معروفی نیست که هر کاوشگری ازش اطلاعات داشته باشه! برای همین هم باز تا حدی کاراییش در هاله ابهام هست. ظاهر سیستمها بر اساس تجربه من که نگاه میکنم بنظر میاد دارای اصل و ریشه خوبی باشه! یعنی بنظرم نمیرسه چیز الکی و بزن در رویی باشه! مشکل دیگه این هست که این ابینگر فلزیابی نیست که هر جایی بفروشن و بشه راحت هم تهیه کرد. بر خلاف تقریبا همه دستگاههای معروف که حتی قیمتش رو میشه در جاهای مختلف دید ولی این اینجور نیست! همین هم کار خریدش رو از همه نظر مشکل میکنه. دوستان باید خیلی دقت کنن.

جمعه 6 آذر1393 - 2:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
آقا من تبلیغات ابینگرو توی صفحات شرکت دپار دیدم.در موردش هم یه توضیحی داده بود که سفارش بدید براتون میاریم.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 7 آذر1393 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام، پرقدرت ترین مدل فلزیاب ابینگر اسمش چیه وچقدر میزنه؟

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

جمعه 7 آذر1393 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
اقا محمود خدمت شما عرض کنم بنده در نت کمی تحقق کردم ببینم اصلا این دستگاهها چی هستن! میتونین با اسامی مدلهای مختلفش سرچ بزنین. چیزی که من متوجه شدم این دستگاهها وجود دارن و مورد تایید افراد خاصی هستن و کاربرد نظامی هم دارن. شرکتش هم واقعا آلمانی هست و بحثی نیست. اما فلزیاب آنچنان متداول و معروفی نیست که هر کاوشگری ازش اطلاعات داشته باشه! برای همین هم باز تا حدی کاراییش در هاله ابهام هست. ظاهر سیستمها بر اساس تجربه من که نگاه میکنم بنظر میاد دارای اصل و ریشه خوبی باشه! یعنی بنظرم نمیرسه چیز الکی و بزن در رویی باشه! مشکل دیگه این هست که این ابینگر فلزیابی نیست که هر جایی بفروشن و بشه راحت هم تهیه کرد. بر خلاف تقریبا همه دستگاههای معروف که حتی قیمتش رو میشه در جاهای مختلف دید ولی این اینجور نیست! همین هم کار خریدش رو از همه نظر مشکل میکنه. دوستان باید خیلی دقت کنن.

آقا حمید از بذل توجه و جوابتون ممنونم.

شنبه 7 آذر1393 - 12:18am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقاي آرش ايراني
ميتونين نرم افزار اسكن تصويري اين فلزياب رو برام بفرستي پيام خصوصي :x :x

یکشنبه 8 آذر1393 - 2:34am
آواتار کاربر

سلام دوستان اینجا چه خبره باباما گفتیم اومدیم تویه انجمن همه بافرهنگ بامعلومات بالا همه دلسوز شاید چیزی یاد بگیرم خیلی حالم گرفته شد خداییش :-s بدجور خورد توذوقم هربخشی که میرم تعدادانگشت شمار ازعزیزان سر فروش باهم درگیرند متاسفانه اعصاب جواب دادن هم ندارن ازاقاحمید تقاضا دارم درصورت صلاحدید هرنوع بحث درمورد خریدو فروش روبه بخش فروشگاه منتقل کنند البته جسارت نشه درحدپیشنهاد بود X_X

دوشنبه 16 آذر1393 - 2:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure