انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:16am

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام

Kani نوشته است:
raminsotode نوشته است:
KANI
بنظر من شما که بیخبرید باید هم بیاید و از روی نادانی حرف هایی بزنید! جواب این آقا غیر از این نیست وقتی داره اس ام اس های فحش و دریوری به خط من میده !!! این فحش ها رو خواستی واست ارسال میکنم ببینم عکس العملت چیه!

من مسئول رسیدگی به فحش ها و توهین ها نیستم
خیلی ممنون که داری با گرو گذاشتن ناموس مارو از نادانی نجات میدی. واقعا شوکه شدم
فکر میکردم که تو محلات از این دست حرفا و صبت ها رد و بدل میشه ؛ نمیدونستم همه جا برای اثبات صحبتهاشون متوسل به گرو گذاشتن ناموس اونم ناموس مادر میشن!!!

....
لطفا ادامه ندید

این کارها رو نبایید اعضا انجام بدن چون مدیریتتون به قدری ظعیف هست تو این سایت دارن یه عده راحت کلاه سر اعضا میذارن و شما تنها نشستی نگاه میکنی!!! در صورتی که هنر داشتید یه پیگیری تاپیک رو میکردی و میفهمیدی به اسم این انجمن داره جیب مردم بیچاره خالی میشه!نه اینکه چندتا بیچاره تو دام اینجور افراد بیفتن و بعد شما به مرحله ی چه کنم برسید!

شنبه 1 آذر1393 - 2:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من از همه بچه های این انجمن به خاطر حرفهای که اینجا زده شد معذرت میخوام
و دیگه نمیخوام با این آدم معلوم احال بحث کنم که فضای این انجمن به بیراه بره
خدای یکتا شاهد دیگه نمیخواستم و اصلا در مورد فلزیاب و ردیاب بحث کنم چون میدونم تا اینجور افراد هست نمیشه حرف زد ولی نخواستم فرمایش چندتن از بزرگواران رو زمین بزارم
از استاد کانی و مهندس حمید و مجتبی خان هم عذر میخوام
همگی موفق و پیروز باشید

شنبه 1 آذر1393 - 2:09pm

arash.irani نوشته است:
raminsotode نوشته است:
KANI
بنظر من شما که بیخبرید باید هم بیاید و از روی نادانی حرف هایی بزنید! جواب این آقا غیر از این نیست وقتی داره اس ام اس های فحش و دریوری به خط من میده !!! این فحش ها رو خواستی واست ارسال میکنم ببینم عکس العملت چیه!

ببین جوجه دلال اولا حق نداری با استاد کانی اینطور حرف بزنی
واقعا بی پدر و مادری دروغگو کدوم اس ام اس رو من برات فرستادم اگه من توهینی کردم بهت و اس ام اس دادم استاد کانی قوه قضایه نیست برو شکایت کنه برو به پلیس بگو
اگر من بهت اس فحش و دروری زدم ناموس ندارم
ولی اگه دروغ حرفت ................

این 5 تا اس ام اس که دادی رو نکنه همون ناموسی که میگی برتو حرومه داده !!! مرد حسابی کاسبیت خراب شده چرا داری فحش خواهر مادر میدی ؟؟!!! اینقدر به کارت فشار آورده؟؟ یا حتما میخوای بگی گوشیم دست کسی دیگه بوده!

استاد کانی رو نمیخواد بچسبونی به گناه و کلاهبرداریت!!! میخوای کارت رو اینجوری موجه کنی؟!! خجالت بکش !! مرد بودی با خط دائمی این کار رو میکیردی !

شنبه 1 آذر1393 - 2:10pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

raminsotode نوشته است:
Kani نوشته است:
raminsotode نوشته است:
KANI

فکر میکردم که تو محلات از این دست حرفا و صبت ها رد و بدل میشه ؛ نمیدونستم همه جا برای اثبات صحبتهاشون متوسل به گرو گذاشتن ناموس اونم ناموس مادر میشن!!!

....
لطفا ادامه ندید

این کارها رو نبایید اعضا انجام بدن چون مدیریتتون به قدری ظعیف هست تو این سایت دارن یه عده راحت کلاه سر اعضا میذارن و شما تنها نشستی نگاه میکنی!!! در صورتی که هنر داشتید یه پیگیری تاپیک رو میکردی و میفهمیدی به اسم این انجمن داره جیب مردم بیچاره خالی میشه!نه اینکه چندتا بیچاره تو دام اینجور افراد بیفتن و بعد شما به مرحله ی چه کنم برسید!

به اندازه کافی مستفیض شدیم. درس مدیریت هم یاد گرفتیم. آقای حمید مدیر کل تحویل بگیرید.

بله شما درست میفرمایید اگه مدیریت ما ضعیف نبود که به شما اجازه نمیدادیم اینطور راحت بر طبلت بکوبی و تا اینحد بی ادبی و بی احترامی نثار انجمن کنی.

آخرین بار توسط Kani در شنبه 1 آذر1393 - 2:58pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

شنبه 1 آذر1393 - 2:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بدون کارت ملی هیچ خطی چه دائمی چه اعتباری نمیدن به کسی
پس حالا که ادعا داری بهت توهین کردم لطفا برو شکایت کن
از مدیریت هم خواهش میکنم کلاهبرداری بنده رو برسی کنند
و تمامی دوستان و اعضای این انجمن هر کسی که من سرش کلاه گذاشتم اینجا اعلام کنند

شنبه 1 آذر1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

raminsotode نوشته است:
Kani نوشته است:
raminsotode نوشته است:
KANI

....
لطفا ادامه ندید

شما اطلاع رسانیتون رو کردید. کاسه داغتر از اش شدید. ؟ فعلا که سر کسی کلاه نرفته. اون دو نفر هم که شما میگید ارشه با ایدی دیگه. لطف کنید دیگهدبحث رو تموم کنید. مطمینا هم اگه کسی سرش کلاه بره اینجا میگه.
و اگه نظر منو بخوایید شما دلتون به حال بچه ها نمیسوزه که این حرفا رو میزنید و هدف چیز دیگه ای هست.

شنبه 1 آذر1393 - 4:12pm
آواتار کاربر

کاربر گرامی جناب آقای arash22 از اونجایی که امکان ارسال پیام خصوصی برای من مقدور نیست، خواهشمندم از طریق پیام خصوصی شماره تماستون رو برام بفرستید، ممنون میشم جواب بدین

یکشنبه 2 آذر1393 - 12:53pm

saeed کسی نظر شما رو نخواست و نپرسید هر موقع نیاز شد صدات میکنیم بیا حرف بزن هیچی نگی نمیگن لالی بنظر من دخالت افرادی که اطلاع کافی در بحثی ندارند بی مورد !! کانی شما نمیخواد اجازه بدی ملت حرف بزنن اگر هنر داری بررسی کن تو پاچه ملت نکن بعد وایسی نگاه کنی !!!

سه شنبه 4 آذر1393 - 6:32pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز اینکه کسی که وارد بحث میشه اطلاع کافی داره یا نداره موجبات این رو فراهم نمیکنه که شما بهش توهین کنین! من تاپیک رو خیلی وقته دنبال میکنم و تا الان چیزی نگفتم. متاسفانه شما چندین مورد توهین داشتین که مجبور به اصلاح پستهای شما طی چند روز گذشته شدم. لطفا هر مطلبی دارین با رعایت شرط ادب عنوان کنین. وگرنه حضور شما در انجمن با این ادبیات قابل قبول نخواهد بود.
در خصوص فروش و فروشندگی همیشه در دنیای فلزیاب بحث بی پایانی وجود داره! بنده امار دستگاههای اصلی ابینگر رو گرفتم و از نظر کارایی مشکلی ندیدم. ولی از نظر قیمت و فروش و جنگ فروشنده ها و کلاهبرداری داستان چیز دیگست! گذشت زمان هم واقعیات رو مشخص میکنه. لذا از دوستان هم خواهش میکنم اگر هر تصمیمی میگیرن خوب پرس و جو کنن و دقت لازمه رو انجام بدن. وگرنه در صورتی که خدای نکرده متضرر شدن هیچ مسئولیتی متوجه انجمن نیست و اصلا کاری هم از ما بر نمیاد. بنده شخصا اگر مدرکی مثبت یا منفی در این خصوص ببینم و کاملا ازش مطمئن باشم اعلام میکنم.

سه شنبه 4 آذر1393 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

raminsotode نوشته است:
saeed کسی نظر شما رو نخواست و نپرسید هر موقع نیاز شد صدات میکنیم بیا حرف بزن هیچی نگی نمیگن لالی بنظر من دخالت افرادی که اطلاع کافی در بحثی ندارند بی مورد !! کانی شما نمیخواد اجازه بدی ملت حرف بزنن اگر هنر داری بررسی کن تو پاچه ملت نکن بعد وایسی نگاه کنی !!!

شعور شما همون چند صفحه پیش مشخص شده بود.
اقا حمید ایشون چند صفحه پیش چیزایی گفتن که شما ویرایش کردید. فکر نمیکنید به خاطر همون صحبتها ایشون باید اخراج میشدن؟!

سه شنبه 4 آذر1393 - 7:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure