انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 3:13am

پاسخ به موضوع  [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی
 فلزیاب ebinger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

almato نوشته است:
شاید این شنبه بیاید شاید..........

به خاطر همین ظرفیت هاست که بعضی چیزها مطرح نشه بهتره

چهارشنبه 6 آبان1393 - 12:39am

جوجه را اخر پاییز میشمارند......

چهارشنبه 6 آبان1393 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام

ارش جان ممنون از اظلاعاتت ولی چیزی که هست یه کم ادم به منطقش جور نیست
شما درست میگی این دستگاه نظامیه . ولی دستگاهای کبری و گرت هم نظامی هستن .که در واقع میشه گفت گرت جزو اولین مین یابا بوده اگه اشتباه نکنم
بعدشم چرا ناراحت میشی حالا هر کی هر چی میگه درست یا غلط شما اطلاعاتتو بده بلاخره هر کسی برای خودش منطق و شعوری داره و میتونه تصمیم بگیره
من خودم تو این انجمن خیلی اعتراض کردم خیلیا هم ناراحت شدن خیلیا هم خوشحال خیلیا هم چیزی نگفتن .ولی مهم اینه که نتیجه نهایش چیز خوبی از اب در اومد
شما بیا با فروتنی هر چیزی که میدونیو بگو شاید اصلا شما اشتباه کرده باشی .شایدم دیگران اشتباه کردن و با گفته های شما پی به اشتباهشون ببرن
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 6 آبان1393 - 1:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

شایان نوشته است:
سلام

ارش جان ممنون از اظلاعاتت ولی چیزی که هست یه کم ادم به منطقش جور نیست
شما درست میگی این دستگاه نظامیه . ولی دستگاهای کبری و گرت هم نظامی هستن .که در واقع میشه گفت گرت جزو اولین مین یابا بوده اگه اشتباه نکنم
بعدشم چرا ناراحت میشی حالا هر کی هر چی میگه درست یا غلط شما اطلاعاتتو بده بلاخره هر کسی برای خودش منطق و شعوری داره و میتونه تصمیم بگیره
من خودم تو این انجمن خیلی اعتراض کردم خیلیا هم ناراحت شدن خیلیا هم خوشحال خیلیا هم چیزی نگفتن .ولی مهم اینه که نتیجه نهایش چیز خوبی از اب در اومد
شما بیا با فروتنی هر چیزی که میدونیو بگو شاید اصلا شما اشتباه کرده باشی .شایدم دیگران اشتباه کردن و با گفته های شما پی به اشتباهشون ببرن
یا حق

حق با شماست شایان جان من تازه از یه حفاری برگشتم یکم خسته بودم ......عذر میخوام
من با اکثر پالسی ها یا تصویری ها کار کردم
گرت تو عمق پایین حرف نداره
OKM تو حفره خوب عمل میکنه
مینلب هم برا طلا تو عمق پایین خوبه ولی اپراتور یکم وارد نباشه ذرات میگیره البته اونقدر دوستان با تجربه هستند مثل آقای کرمی که به توضیح من نیازی نیست
اکثر فلزیابهای آمریکایی هم بی رودرواسی تفریحی هستند
با کبری من کار نکردم و قیمتش بالاست
لرنز هم فلزیاب خوبیه در مقابل پالس استار و تعداد زیادی فلزیاب ناشناس .. ولی باز اپراتوری وارد و با تجربه میخواد
حالا میرسیم به ایبینگر ,اگر کسی با ایبنگر کار کرده بیاد ایراداتش رو بگه ,من ایراداتی که با همه فلزیابها دیدم تو ایبنگر ندیدم درسته لرنز هم ماله آلمانه ولی دلیل نمیشه
اینجوری مثال بزنم ما میریم یه فروشگاه لوازم خانگی یخچال بخریم
همه میگن وای این بوش مال آلمانه صدتا می ارزه به سامسونگ و ال جی بله درسته ولی همون آلمان Mille زده شاید خیلی ها که میرن تو اون مغازه اسمشم نشنیده باشند ولی یخچالی که بوش زده ده رتبه پایینتره
یه مثال دیگه بچه های که با سنگ و گرانیت تو کارشون طرف بودند باید بدون وقتی میری تو بازار همه چی بوشه مته دژ بر و.... که مال آلمانه و خوبم هست ولی مته اش تو کار بعد چند روز کند میشه ولی مارکی هم هست که کمتر شنیده شده "هیلت"که اینم آلمانه وقتی باهاش کار میکنی مته اش به جای اینکه کند بشه تیزتر میشه!!!
ایبنگر تبلیغات زیاد نداره بله چون فروشش سازمانیه و نیازی به تبلیغ نداره
از سازمان ملل گرفته تا ارتشهای مختلف جهان
از این ها گذشته تجربه خودم باهاش
ثبات عالی
عمق بالا
عدم حساسیت به رطوبت و آب ....که البته فلزیابهای دیگه هم تبلیغ می کنند ولی در عمل ما چیز دیگه دیدیم
بعد من تو این یکسال که تو انجمن بودم بیشترش سکوت بوده علتش این بوده که دیدم عده ای منتظر هستند چیزی کسی بگه تا انجمن رو بهم بریزند و من نمیخوام تو این انجمن که انسانهای شریفی مثل مهندس حمید و مجتبی خان ....تا بچه های گلی مثل شما و دیگر دوستان هستند باعث ایجاد حاشیه بشم
از همه بچه ها واسه اینکه وقتشون گرفته شد عذر میخوام
@};-

چهارشنبه 6 آبان1393 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چاکریم ارش جان دم شما گرم
این ابینگر واقعا یه جورایی ناشناخته مونده تو ایران
البته حدود 10 سال پیش من اسمشو زیاد تو ایران میشنیدم ولی تو این مدت هیچی ازش نشنیدم
الان اینی که گذاشتی سیستمش پالسه؟
عمق کاوشش چقدره
من زبانم خوب نیست ممنون میشه کمی اطلاعات از اینجا بذاری

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

چهارشنبه 6 آبان1393 - 2:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

شایان نوشته است:
البته حدود 10 سال پیش من اسمشو زیاد تو ایران میشنیدم ولی تو این مدت هیچی ازش نشنیدم
عمق کاوشش چقدره

این مدل هم پالسیه هم تصویری
نه پالسییش پیچیده است مثل لرنز(البته برای مبتدی) نه تصویریش مثل OKM
تو آپشنی که داره لوپ کوچیک داره 1 در 1 داره و 2 تا لوپ به ابعاد 20 در 20 و 40 در 40 داره که در واقع ما بخوایم یه منطقه مثل یه باغ رو سرچ کنیم میتونیم از اینا استفاده کنیم و در زمان کم هم عمق بالا و هم مساحت بالا رو بگیریم این هم تو سایت های باستانشناسی کاربرد داره هم جاهای جنگی
حالا برای این آقا داریوش یه دونه سفارش دادیم ایشالله رسید به دستش شروع به تست کنه
بهتر و بیشتر میشه از این دستگاه فهمید
برا دو نفر هم تصویری سفارش دادیم الان دیگه جوابمون رو نمیدن
فقط از آقا داریوش میخوام که بعد تحویل تستهاشون رو برامون بگن که بچه ها با این مدل ایبینگر بیشتر آشنا بشند.

چهارشنبه 6 آبان1393 - 2:24am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام.ارش جان این مدل ابینگرو که میگی سفارش دادی سال ساختشو میتونی بگی؟که ایا از مداهای قدیمیشه یا جدیدا هم طرح جدیدی دادن؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:05am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اینم بگم دوستان هر جایی که تبلیغ میشه دلیل بر کارایی بودن دستگاه نیست خیلی از دستگاهها اصلا تبلیغ نمیشن ولی رو دست ندارن من رفیقم یه دونه پالسی رولکس داره که باهاش وسیله هم در اورده البته چن ساله تو این کاره و با این دستگاه کار میکنه هی بهم میگفت رولکس رولکس من اهمیت نمیدادم میگفتم نه بابا رولکس دیگه چیه تا حالا نه تبلیغی نه تستی نه اسمی ازش تو نت ندیدم ولی وقتی دنبالشو گرفتم امارشو از تو سایت اصلیش در اوردم دیدم دستگاه خوبیه و بیخود نیست این رفیقم چن ساله باهاش داره کار میکنه و موفق هم بوده.تو سایت اصلیش قیمت 26 تومنه حالا تا اینجا بیاد هزینه هم داره دیگه البته این دوستم تو کار خریدو فروش هست و حتی قطعات دستگاهو با خودش میاره انبار میکنه ولی چون من اهمیت نمیدادم به این دستگاه تا حالاباهاش صحبت نکردم در این زمینه ولی دستگاه خوبی از اب در اومده تا چن وقت دیگه قراره این دستگاهو بهم بده برم تست و حفاری نتایجشو تو انجمن میزارم از طرفی یه سری از دوستان میدونن یه ماموریت کاری برام پیش اومده تا چن وقتی نیستم تو انجمن همه این تستها میمونه انشالله بعد از اومدنم و بیوگرافیه دستگاهو بهتون میدم

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود
جناب arash.irani ایا شما با این دستگاه کار کردیدن کدوم مدلش بود و حساسیتش به فلزات غیر اهنی چطور هست ، برای شمال کشور جواب میده چون اینجا علاوه بر املاح رطوبت هم خیلی روی دستگاه تاثیر میزاره لورنز توی شمال خوب جواب نمیده اما جی پی بهتر جواب میده . اگر خودتون با این دستگاه کار کردین کمی بیشتر توضیح بدین . مرسی

چهارشنبه 7 آبان1393 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
شایان نوشته است:
عمق کاوشش چقدره

این مدل هم پالسیه هم تصویری
نه پالسییش پیچیده است مثل لرنز(البته برای مبتدی) نه تصویریش مثل OKM
تو آپشنی که داره لوپ کوچیک داره 1 در 1 داره و 2 تا لوپ به ابعاد 20 در 20 و 40 در 40 داره که در واقع ما بخوایم یه منطقه مثل یه باغ رو سرچ کنیم میتونیم از اینا استفاده کنیم و در زمان کم هم عمق بالا و هم مساحت بالا رو بگیریم این هم تو سایت های باستانشناسی کاربرد داره هم جاهای جنگی
حالا برای این آقا داریوش یه دونه سفارش دادیم ایشالله رسید به دستش شروع به تست کنه
بهتر و بیشتر میشه از این دستگاه فهمید
برا دو نفر هم تصویری سفارش دادیم الان دیگه جوابمون رو نمیدن
فقط از آقا داریوش میخوام که بعد تحویل تستهاشون رو برامون بگن که بچه ها با این مدل ایبینگر بیشتر آشنا بشند.

ارش جان حداکثر عمق این دستگاه چقدره ؟
تفکیکش به چه صورته بوق یا عدد . اصلا تفکیک داره اگه داره تا چند درصد میشه روش حساب کرد

چهارشنبه 7 آبان1393 - 1:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 145 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mzzzzzzz و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure