انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:12am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی
 درخواست مدار جدید پالسی از حمید اقا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من مهندس گفت مس به خاطر اینکه مس نزدیکترین فلز به طلا هستش و از یک نوع هستن هر چه قدر مس بزنه طلا (که مارو بدبخت کرده)هم میزنه

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

پنج شنبه 19 آذر1393 - 2:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز موفق باشین . راستش من که از تی الی که ساخته بودم اونقدر راضی بودم و نتایج تست هام خیلی خوب بود ، مدارو بوسیله مگنتومتر از کار انداختم و بعد از ساختن دو مدار دیگه ، اصلا به شرایط اون مداری که ازش نتیجه خوبی گرفتم برنگشت . یه روز که مگنتومتر تی ال رو با آهنربا تست می کردم ، بیش از حد اونو به سنسورش نزدیک کردم و باعث شد مدارم از کار بیافته . فکر میکنم جریان برگشتی به مدار اونقدر بالا بوده که قطعات رو معیوب کرد . بازم دو تا فیبر دیگه زدم و همون دقت اولیه رو تو مونتاژ کردم . اما مدار به شرایط ایده آلش برنگشت . راستش دیگه از این مدارات آنالوگ سوسول خسته شدم . شدیدا به کیفیت قطعات وابسته هستن . بی صبرانه منتظر انتشار مدار شما هستم و قول میدم اولین سازنده اون من باشم . امیدوارم همیشه موفق باشی مهندس . @};- @};-

پنج شنبه 20 آذر1393 - 9:10am

حامد جان با نظرت کاملا موافقم داداش لايک داره حرفت

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

قربان دستت حمید جان
موفق باشی
امیدوارم خدا یه گنج حسابی سر راهت قرار بده ;)

پنج شنبه 20 آذر1393 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مهندس حمید منتظریم خیلی گلی

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 21 آذر1393 - 10:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان با سلام . بنده از مهندس حمید و تمام دوستان تشکر می‌کنم به خاطر صداقت و لطف تان اغراق نمی کنم ولی اعتماد من به مهندس حمید بیشتر از هر کس دیگه است در این زمینه چون انچیزی که در مورد BRN فرموده بود و ساختم دقیقا همان بود بازم تشکر

جمعه 21 آذر1393 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون مهندس حمید ما منتظریم

جمعه 21 آذر1393 - 6:59pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف همه عزیزان.
دوستان به عرضتون برسونم مدار روی فیبر اصلی طی چند روز گذشته ساخته شد و مورد دهها تست قرار گرفت. در نهایت مجبور شدم چند تغییر روی همین مدار هم ایجاد کنم تا بخصوص از نظر نویز به نتیجه بهتری بشه رسید. البته در کنار این از یک روش دیجیتال در برنامه هم استفاده کردم تا نویز کمتر بشه. بنظر میرسه از طریق روشهای دیجیتال هم میشه کارهای زیادی روی نویز کرد که ایشالا در آینده بیشتر روی بخش نرم افزار کار خواهم کرد. ولی با این تغییراتی که صلاح دیدم انجام بشه ؛ فیبر قبلی دیگه برای ارائه مناسب نبود و لذا نیمی از فیبر رو کمی تغییر دادم و دوباره طراحی کردم و ایشالا مدار رو برای بار سوم خواهم ساخت تا دقیقا همون فیبری در اختیار من باشه که دوستان در آینده میخوان بسازن و از نظر نکات مداری هیچ تفاوتی وجود نداشته باشه. بنابراین کار ارائه طرح کمی عقب میفته و اگر مشکل دیگری پیش نیاد و نتیجه فیبر نهایی همین چیزی باشه که الان وجود داره ؛ دیگه کار مدار از نظر من تمام هست و در آینده فقط روی برنامه کار میکنم.

سه شنبه 24 آذر1393 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس جان اطلاعاتی در مورد لوپ مدار جدید میتونی در اختیار بزاری؟ به این خاطر میپرسیم که که خیالمون بابت لوپ راحت باشه چون دیگه نه ناخن برام مونده نه انگشت از بس لوپ برای چنس پیچوندم !! ایا لوپ چنس بدرد این مدار میخوره یا نه ؟

سه شنبه 24 آذر1393 - 2:42am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم علی جان.
اتفاقا بنده هم حدود 10 لوپ تستی برای چنس ساخته بودم که از همونا دارم استفاده میکنم! یعنی ظرفیت 400 میکرو هانری ملاک ماست و حدود 1 اهم. با این حال چون هم دیلی در رنج بسیار وسیعی بصورت اتومات پیدا میشه و از طرفی پهنای پالس هم قابل تنظیم هست ؛ عملا فکر میکنم با لوپهای متنوعی میتونه هماهنگ بشه. فقط باید تست کرد و میزان بردش رو دید که با چه نوع لوپی و چه تنظیماتی ممکنه به برد بیشتری بشه رسید که این رو دیگه به خود دوستان واگذار میکنم. فعلا از نظر برد نتیجه معادل چنس هست با این تفاوت که همون مقدار سنس رو با نویز بسیار کمتر و نزدیک وسائل برقی هم داره ارائه میده که بنظرم خیلی نتیجه بهتری نسبت به چنس داره.

سه شنبه 24 آذر1393 - 3:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , mnbvcxzaqwsx و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure