انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:30am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی
 درخواست مدار جدید پالسی از حمید اقا 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

در خصوص پروگرام کردن میکرو اگر حتی محدودیت روشن و خاموش هم در کار نباشه ؛ باز هم به این دلیل که برنامه این هست که نرم افزار رو حتی شاید هر چند روز یک بار ارتقا بدیم ؛ پس مساله پروگرام کردن یک چیز قطعیه! وگرنه نسخه اولیه شامل حداقل هایی هست که من مد نظر دارم و اصولا اگر بخوایم کار سریع تر شروع بشه باید رفع یک سری اشکالات و باگ های نرم افزاری رو به بعد ارائه مدار موکول کنیم.
اما در مورد نحوه پروگرام بنده پروگرام از طریق کابل رو اصلا صلاح نمیدونم چون سوکتی که براش لازمه ؛ فیبر رو بزرگتر میکنه و اون سیم کشی ها هم خودشون در حالت عادی کار دستگاه باعث ایجاد نویز روی میکرو میشن که اصلا جالب نیست. پس بهترین راه پروگرام کردن دراوردن میکرو از سوکت و پروگرامش هست. طبیعتا میکرو بهیچ وجه نمیتونه روی جعبه قرار بگیره! وگرنه درست کار نمیکنه. حالا دوستان به چه شکلی میتونن جعبه و حتی شیلد مدار رو طوری در نظر بگیرن که میکرو راحت خارج بشه و پروگرام و دوباره جاگذاری بشه ؛ به هنر و سلیقه خودشون بستگی داره. وگرنه در مورد این قسمت حساس نمیتونم کار دوستان رو راحت تر کنم!
در خصوص زمان متاسفانه به همین یک ماه هم شک دارم! چون حدود یک هفته هست که نتونستم هیچ پیشرفتی در کار داشته باشم. حتی امروز نتونستم ذهنم رو متمرکز کنم که مقدار یک مقاومت رو هم نهایی کنم! علتش هم همین اوضاعی هست که میبینین یک هفته علیه من در انجمن درست کردن. تحت این شرایط ادم نه میتونه و نه دست و دلش میره که درست کار کنه. چون طراحی و محاسبه و تست جدا از دانش کار نیاز به تمرکز و حوصله و انگیزه داره! اگر این رو از شما بگیرن دیگه چی باقی میمونه؟ بهرحال امیدوارم دوباره بتونم ذهن و فکرم رو متمرکز روی این پروژه کنم تا سریع تر جلو بره.

دوشنبه 10 آذر1393 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﻣﺜﻞ ﺩﻭﯾﺪﻥ ﺩﺭ ﮔﻠﻪ ﺍﺳﺐ
ﻫﺎﺳﺖ .. ﺗﺎ ﻣﯿﺘﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﯿﺘﺎﺯﻥ .. ﺯﻣﯿﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺭﯼ
ﺍﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺟﻠﻮ ﺭﻓﺘﻦ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯿﮕﺮﺩﻧﺪ .. ﻭ
ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﺩﺍﻍ ﺭﻭﺯ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﺎﺧﺘﯽ ﺗﻮ
ﺭﺍ ﻟﮕﺪ ﻣﺎﻝ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﺮﺩ ...

موفق باشید مهندس

دوشنبه 10 آذر1393 - 11:08pm

سلام به شما حمید خان عزیز
واقعا افرین به شما با این همه استعداد و نبوغ و صدالبته پشت کاری که دارید
خواستم یه خسته نباشید جانانه خدمت شما عرض کنم. @};-

یکشنبه 15 آذر1393 - 12:32am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف همه دوستان. :ymhug:
بعرضتون برسونم که طراحی فیبر تقریبا در مراحل نهایی هست و تا اینجا سایز فیبر حدود 8 در 8 سانت در اومده که فکر میکنم مناسب باشه! با این حال بنظرم میشه چند میلیمتر هم ابعاد رو کوچک تر کرد که بهمراه جزئیات نهایی باید مقداری روش کار کنم که فیبر کوچک و در عین حال با کارایی بالا از آب در بیاد. در مجموع از نتایج اولیه مدار راضی هستم! :ymsmug: :D

یکشنبه 15 آذر1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
در خصوص زمان متاسفانه به همین یک ماه هم شک دارم! چون حدود یک هفته هست که نتونستم هیچ پیشرفتی در کار داشته باشم. حتی امروز نتونستم ذهنم رو متمرکز کنم که مقدار یک مقاومت رو هم نهایی کنم! علتش هم همین اوضاعی هست که میبینین یک هفته علیه من در انجمن درست کردن. تحت این شرایط ادم نه میتونه و نه دست و دلش میره که درست کار کنه. چون طراحی و محاسبه و تست جدا از دانش کار نیاز به تمرکز و حوصله و انگیزه داره! اگر این رو از شما بگیرن دیگه چی باقی میمونه؟ بهرحال امیدوارم دوباره بتونم ذهن و فکرم رو متمرکز روی این پروژه کنم تا سریع تر جلو بره.

سلام مهندس!
ضمن عرض ارادت و خدا قوت بابت زحمتهائی که متقبل میشید باید باستحضار عالی برسونم علت تمام این مشکلات که پیش میاد یک چیز هست ... صبر بیش از اندازه ای که در مقابل کاربران خاطی نشون میدید...
مگه شما خودتونو وامدار کسی میدونید ؟
متاسفانه یکی از بزرگترین ایراداتی که میشه به شما گرفت همین صبر و حوصله ی بیش از حدیه که در قبال برخی از مدعیان دروغین اصلاحات و منتقدین به ظاهر حق بجانب که هیچ قصدی جز تخریب شما و انجمن ندارند دارید.
البته در اصل این خصیصه یک حسن هست ولی در یک جامعه ی ایده آل و آرمانیک نه در یک انجمن که خودتون از همه بهتر میدونید بلا نسبت کاربران فهیـم،محترم و زحمتکشمون پر شده از یکسری سوء استفاده گر و فرصت طلب که جز تخریب انجمن و سوء استفاده از همین حسن رفتار و صبر شما هیچ نیت دیگه ای ندارن ...
جسارتا سئوالی دارم ...آیا مدیر کل در انجمن بایدخودشو موظف به ارائه ی توضیحات در قبال هر تهمت و افترا بی اساس بدونه یا ارائه کننده ی توضیح در قبال در خواستهای منطقی کاربران باشه؟
این ابزار برای چی در اختیار شماست ؟ تا کی باید به اراجیف بعضی فروشنده ها و انجمن خراب کن ها گوش بدیم و فقط جز سر درد و بی اعتمادی نسبت به همه چیزو همه کس چیزی عایدمون نشه ؟
اگه شما از ابزاری که در اختیارتون هست به نحو احسن استفاده کنید و تاپیک های بی محتوا و مغرضانه ای که به اسم نقدسازنده ایجاد میشه ولی در اصل مقصدش زدن تیشه به ریشه ی اعتماد کاربران نسبت به این انجمن هست رو از همون ابتدا شناسائی وحذف کنید دیگه این موارد پیش نمیاد و نه شما مجبور به ارائه ی توضیحات تکراری و همیشگی میشید،نه وقت ما برای خواندن مثلا چندین و چند صفحه حرف مفت هدر میره ... بجاش میتونید فکر و هوشتون رو در جای درست و با آرامش کامل متمرکز کنید ...
بنظر بنده که مطمئنم نظر خیلی از دوستان دیگر هم هست منبعد به تاپیک های بی محتوائی که با مضمون نقد سازنده ایجاد میشه ولی در اصل از همون ابتدا سوء نیت درش مشخص میشه نه جواب بدید نه بگذارید اینگونه تاپیکها ایجاد بشه ...
نهایتا چند نفز مثل خود اونها میخوان بگن جو این انجمن دیکتاتوریه که بنظر بنده کسانیکه برای وقت و شعور دیگران ارزشی قائل نیستند اصلا مهم نیستند که بخواد حرفهاشون در مورد انجمن مهم باشه و از طرفی برای کاربران فهیم انجمن زحمات اشخاصی مثل شما که خالصانه و بی ادعاست جزو بدیهیات هست ونیازی به اینکه بخواد با واکنش بزرگ منشانه وصبورانه شما در مقابل بظاهر منتقدین و اصالتا مغرضین ثابت بشه نیست و نخواهد بود ...
شرمنده ی همه ی دوستان بابت اطاله ی وقت و اساعه ی ادب ...
سربلند و پیروز باشید...
در پناه حق.

یکشنبه 16 آذر1393 - 5:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون از لطف همه دوستان. :ymhug:
بعرضتون برسونم که طراحی فیبر تقریبا در مراحل نهایی هست و تا اینجا سایز فیبر حدود 8 در 8 سانت در اومده که فکر میکنم مناسب باشه! با این حال بنظرم میشه چند میلیمتر هم ابعاد رو کوچک تر کرد که بهمراه جزئیات نهایی باید مقداری روش کار کنم که فیبر کوچک و در عین حال با کارایی بالا از آب در بیاد. در مجموع از نتایج اولیه مدار راضی هستم! :ymsmug: :D

دست خوش مهندس خسته نباشی ما کماکان منتظریم.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 16 آذر1393 - 4:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا مجيد واقعيت اين دنياي كثيف رو بخوبي بيان كرده كه همه كماكان به اين موضوع واقفاً ، ولي هدف از انجمن همفكري و ساخت و رسيدن به نتيجه مطلوب هست ، حالا شخصي بزرگواري بدون چشم داشت و نيت خيرخواهانه كار بزرگي ميكنه نبايد به ديد ساگي گذاشته بشه ، هرسادگي اي از روي بي تدبيري و كم خردي نيست ! خدايي و حكمتي هم دركاره

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 آذر1393 - 11:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به اینده خواهیم اندیشیم به پیروزی و اتشی می افروزیم و بعد هر شکست قدرتی تازه در ماطلوع میکند وبرمیخیزیم
این یعنی زندگی @};-

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بايد عرض کنم که امروز دستگاه چنس رو دادم به يکى از برادرهای محل که بره حال کنه واسه خودش و دستگاه تی ال رو هم مثل چنس به عنوان هديه دادم به يه بنده خدای ديگه اما بدونه باطری هاش ،،،،و تصميم گرفتم صبرکنم تا فقط و فقط دستگاه استاد حميد رو داشته باشم چه ضعيف چه قوى و درکنارش BRNرو داشته باشم براى ديواره ها و داخل چاله ها والسلام انشاالله که مدار زود آماده بشه انشاالله

سه شنبه 18 آذر1393 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
arash99 نوشته است:
بايد عرض کنم که امروز دستگاه چنس رو دادم به يکى از برادرهای محل که بره حال کنه واسه خودش و دستگاه تی ال رو هم مثل چنس به عنوان هديه دادم به يه بنده خدای ديگه اما بدونه باطری هاش ،،،،و تصميم گرفتم صبرکنم تا فقط و فقط دستگاه استاد حميد رو داشته باشم چه ضعيف چه قوى و درکنارش BRNرو داشته باشم براى ديواره ها و داخل چاله ها والسلام انشاالله که مدار زود آماده بشه انشاالله

آقا لایک لاره منتظر مهندس حمید هستیم :x

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 18 آذر1393 - 12:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: david65 , Majestic12 و 198 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure