انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 3:25am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی
 درخواست مدار جدید پالسی از حمید اقا 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون رضا جان شما لطف داری.
در مورد اس ام دی بودن این مشکل وجود خواهد داشت که اکثر دوستان در مونتاژ و حتی پیدا کردن قطعه به مشکل میخورن! پس اس ام دی نباشه خیلی بهتره. اتفاقا اس ام دی بودن بدرد مداراتی میخوره که پر قطعه هستن و اگر بصورت اس ام دی ساخته بشن جواب خیلی بهتری میدن. ولی این مدار که احتمالا فیبرش اندازه کف دست در میاد دیگه نیازی به اس ام دی بودن نداره و به امید خدا جواب خوبی میده! :D

یکشنبه 9 آذر1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من که اماده ام قطعاتشم خريدم ميخوام شروع کنم هرکي خواست از همين الان پيش فروش ميکنم ميخوام اوليشو به اغاي ساشو و بعد به جان بکر و بقيه دوستان بدم تا حالشو ببرن :D

یکشنبه 9 آذر1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حميد جان در رابطه با ولتاژ کاری دستگاهت برامون بگو ممنون از شما
ياحق

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خیلی ممنون رضا جان شما لطف داری.
در مورد اس ام دی بودن این مشکل وجود خواهد داشت که اکثر دوستان در مونتاژ و حتی پیدا کردن قطعه به مشکل میخورن! پس اس ام دی نباشه خیلی بهتره. اتفاقا اس ام دی بودن بدرد مداراتی میخوره که پر قطعه هستن و اگر بصورت اس ام دی ساخته بشن جواب خیلی بهتری میدن. ولی این مدار که احتمالا فیبرش اندازه کف دست در میاد دیگه نیازی به اس ام دی بودن نداره و به امید خدا جواب خوبی میده! :D

حمید جان تشکر خدا خیرت بده \M/

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
.
ه! :D

سلام دوست عزیز
دست مریزاد
ایده شما برای فایل هگز و مشکل فروشندگان جالب بود :D
هر دو ما باید دستگاه بیاد گارانتی =))
فکر خوبیه @};-

یکشنبه 9 آذر1393 - 11:37pm
مدیر کل
مدیر کل

arash99 نوشته است:
حميد جان در رابطه با ولتاژ کاری دستگاهت برامون بگو ممنون از شما
ياحق

آرش جان ولتاژ کاری پس از چندین تست مشخص شد که 12 بهترین هست! البته خود باطری باید 18 باشه و از رگلاتور استفاده کردم! دوستان توجه داشته باشن بنده به اقتباس از طرح 12 رگولاتور ابتدا 4 رگولاتور گذاشتم! واقعا چند رگولاتور موازی مشکلات زیادی داره! اولا که نویز ایجاد میکرد چون بهرحال همه رگولاتور ها دقیقا ولتاژشون یک چیز نبود. در ثانی همشون به همون میزانی داغ میکردن که یک رگولاتور داغ میکرد! پس پشت دستم رو داغ کردم و رگولاتورهای اضافی رو گذاشتم کنار و اوضاع مدار واقعا بهتر شد! من نمیدونم این طرح چند رگولاتور اصلا چه بیس علمی داره؟ از نظر علمی بهیچ وجه موازی کردن رگولاتورها کار صحیحی نیست! هر رگولاتور با هیتسینک تا 1.5 امپر جریان رو بدون افت ولتاژ میده! من در حالت فرکانس بالا و پهنای پالس زیاد هم تست گرفتم اصلا مشکلی از نظر ثبات ولتاژی نداره حتی با اینکه مدار روی فیبر مشبک هست! پس به دوستان چند رگولاتوری هم توصیه میکنم با توجه به اینکه بنده این موضوع رو دقیقا بررسی کردم ؛ حتما از یک رگولار بهمراه یک هیت سینک مناسب استفاده کنن.
آرش جان ولتاژ بالاتر هم لازم نداریم! کاری که در خیلی فلزیاب ها با ولتاژ تغذیه برای افزایش قدرت انجام میدن در اینجا توسط زیاد کردن پهنای پالس انجام میشه و جریان لوپ رو بالاتر میبره. فاکتوری هم که در قدرت پالس های لوپ تاثیر داره بیشتر جریان عبوریش هست.

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lسلام دوستان من این تایپیک رو تازه دیدم اونم اقای کاوشگر عزیز منو در جریان گذاشتند
مهندس حمید عزیز واقعا خسته نباشید میگم انشالله موفق باشید ایده شما در مورد 2 ماه استفاده از دستگاه که دوباره پروگرم بشه خیلی عالی هستش ولی به نظر شما کار ساز خواهد بود ؟ اگه میشه سعی کنید با 100 بار خاموش و روئشن شدن دوباره پروگرم بشه بهتره 2 خیلی زیاده :D و یا اینکه اصلا خودتون میکرو رو قفل کنید و در ازای هزینه سایت حداقل کم وکم 30 هزار تومان دریافت کنید و به هر کار بر هم یک میکرو بیشتر ندید.مرسی مهندس جان منظر مدار شما هستم .در ضمن اگه میشه طوری باشه که خودمون هم رمز بذاریم قفل کنیم دیگه کسی بی اجازه دست نزنه مهندس جان فقط مدار ثبات داشته باشه و عمق زنی خوبی داشته باشه قطعات هر چه زیاد باشه و یا فیبر بزرگ باشه مشکلی نداره فقط نتیجه خیلی مهمه .مرسی موفق باشید :x @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:39am
مدیر کل
مدیر کل

asadof عزیز خیلی ممنون از شما.
خب بله بحث همون تعداد دفعات روشن و خاموش هست! من اینطور حساب کردم که مثلا روزی 10 بار هم روشن خاموش کنن خب 500 بار برای 2 ماه کفایت میکنه! البته طبیعیه که این اعداد و ارقام همش باید بصورت رمزی باشن وگرنه احتمال شکستن کدهای فایل هگز هم وجود داره و من خودم به این موضوع توجه دارم! :(( :D حالا علاوه بر این نوشته هایی مثل فلزجو و دمو و اینا رو هم میذارم روی صفحه اول که دیگه هر کی ببینه اصلا جرات خریدنش رو هم پیدا نکنه! :D بهرحال ورژنهای اولیه زیاد هم مهم نیست. به موازات اینکه نرم افزار اپدیت میشه و قابلیتهای کلیدی و حساسی اضافه میشه سعی میکنم موارد امنیتیش رو هم بیشتر کنم.
در مورد رمز گذاشتن نمیدونم شاید بشه کاری کرد! ولی چون ما از کیبورد استفاده نمیکنیم و فقط 5 دکمه داریم میشه از طریق 4 دکمه هم به نوعی رمز گذاشت! ;) مشکلی نیست این هم در اینده انجام میشه. حالا یکی نیست بگه میکرویی که به همه اینا جواب بده چی هست؟! نگران اون هم نیستم ایشالا که جواب میده!

دوشنبه 9 آذر1393 - 12:48am
آواتار کاربر

سلام داداش حمید خسته نباشی خان من ازدست شما وبعضی ازدوستان خیلی گله مندم بابا از روزی که با این انجمن اشنا شدم به جان خودم یادم نمیاد شب باارامش خابیده باشم تا خود صبح دارم از مطالب مفیدش استفاده میبرم خداییش دمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گرم :x بی صبرانه منتظریم خان فقط داداش جسارتن یه موقع مارو خمار نزاری :))

دوشنبه 9 آذر1393 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
lسلام دوستان من این تایپیک رو تازه دیدم اونم اقای کاوشگر عزیز منو در جریان گذاشتند
مهندس حمید عزیز واقعا خسته نباشید میگم انشالله موفق باشید ایده شما در مورد 2 ماه استفاده از دستگاه که دوباره پروگرم بشه خیلی عالی هستش ولی به نظر شما کار ساز خواهد بود ؟ اگه میشه سعی کنید با 100 بار خاموش و روئشن شدن دوباره پروگرم بشه بهتره 2 خیلی زیاده :D و یا اینکه اصلا خودتون میکرو رو قفل کنید و در ازای هزینه سایت حداقل کم وکم 30 هزار تومان دریافت کنید و به هر کار بر هم یک میکرو بیشتر ندید.مرسی مهندس جان منظر مدار شما هستم .در ضمن اگه میشه طوری باشه که خودمون هم رمز بذاریم قفل کنیم دیگه کسی بی اجازه دست نزنه مهندس جان فقط مدار ثبات داشته باشه و عمق زنی خوبی داشته باشه قطعات هر چه زیاد باشه و یا فیبر بزرگ باشه مشکلی نداره فقط نتیجه خیلی مهمه .مرسی موفق باشید :x @};-

البته از این 30 هزار تومن یه درصدی هم به شما باید برسه چون این ایده از ذهن خلاق شما نشئت گرفت :-?

دوشنبه 9 آذر1393 - 1:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 212 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure