انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:51am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 درخواست مدار جدید پالسی از حمید اقا 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از لطف همگی.
به عرضتون برسونم فایلها دیگه تقریبا حاضر هست! فقط باید چند بار بررسی کنم که چیزی اشتباه نشده باشه یا از قلم نیفتاده باشه. به امید خدا دیگه فردا شب فایلها رو در اختیار دوستان میذارم. ;;) :D

دوشنبه 30 آذر1393 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون از لطف همگی.
به عرضتون برسونم فایلها دیگه تقریبا حاضر هست! فقط باید چند بار بررسی کنم که چیزی اشتباه نشده باشه یا از قلم نیفتاده باشه. به امید خدا دیگه فردا شب فایلها رو در اختیار دوستان میذارم. ;;) :D

:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 30 آذر1393 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
حمید نوشته است:
ممنون از لطف همگی.

سلام دوست عزیز
بعضی از دوستان پیشنهاد داده بودن راجع به اینکه زمان استارت و لود شدن اطلاعات روی ال سی دی مشخصات سایت بالا بیاد بنده قصد دخالت ندارم اما از اونجاییکه چند باری سر موضوعی شبیه به این به دردسر افتادم لازم دونستم این نکته رو به شما هم بگم اینکه دوستانی که در آینده با این سیستم میخوان کار کنن کم نیستن و اینکه اگر خدای نکرده گرفتار بشن برای شما ایجاد دردسر نخواهند کرد؟! که اگر یک درصد هم این اتفاق بیوفته بالا اومدن آدرس سایت شما میتونه عواقب بدی براتون در پی داشته باشه...
موفق باشید.

دوشنبه 30 آذر1393 - 1:25am
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاريم مهندس ، البته خيلي عذر خواهي ميكنم مهندس حميد از اين عرضم ، بنده فكر ميكنم اول چند نفر از حرفه اي تر ها مدار رو بسازند تا مدار بعد از ساخت بخوبي ارزيابي بشه تا بتونن براي ساختن همه دوستان عزيزمون كمك كننده باشن ، و احياناً اگر موردي كه قابل ارتقا و تغير در مدار باش زودتر قبل از همگاني شدن مورد بررسي توسط شما قرار بگيره ، در مورد اسم سيستم هم با توجه به فرمايش آقاي يادمهر عرض كنم كه ميشه حروف مختصر انجمن رو روي ال سي دي به نمايش درآورد ( 93 F L J ) @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 30 آذر1393 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس جان من هم با دوستان موافق هستم :D . چون اگه یه جا گیر دادن بلاخره تا حدودی میشه تلاش کرد مثلا بگیم مدار منبع تغذیه هستش . یا امپلی فایر. مهندس جان اگه بنویسید موبایل نوکیا یا چیزی تو این مایه ها خیلی عالی میشه :x @};-

راستی دوستانی که تو استان گیلان هستند از سمت رشت به رودبار سعی کنید شبها اصلا بیرون نرید چون یگان ویژه ریختند تو جنگل دنبال همون قاتل میگردند خدایی نکرده اشتباهی پیش میاد به جای اون شما رو میزنند. یا اصلا خود قاتله به شما صدمه بزنه فعلا بیرون نرید . الان روزنامه ها هم در موردش نوشتند . تو روزنامه نوشتند تفنگ شکاری ولی اسلحه کلت داره .و یارو قبلا چریک بوده فعلا کسی نمی تونه بگیرتش یه مامور نیروی انتظامی هم به شهادت رسونده.بچه های شمال مواظب باشید :)]

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 30 آذر1393 - 1:53am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. :D
در خصوص مطلب جناب پادمهر از نظر من فعلا مشکلی نیست! در واقع این طرح فعلا در حدی نیست که بنظرم مشکلساز باشه! هنوز جای کار بسیار داره. در واقع طرح دستساز زیاد هست و بعید میدونم این یکی چیزی باشه که بخواد مشکل ایجاد کنه. بهرحال نرم افزار هر لحظه امکان تغییر داره و هر وقت دوستان خواستن باهاش تشریف ببرن کاوش یک فکر اساسی میکنیم! :D
مهدی جان قطعا من هم با شما موافق هستم و باید دوستانی که وارد تر هستن اول طرح رو بسازن. ترجیح بنده بیشتر به این هست که دوستانی که تی ال 12000 و به خصوص چنس رو قبلا ساختن این رو هم بسازن تا امکان بررسی و مقایسه خوبی داشته باشیم. بویژه چون من از لوپ عنکبوتی دارم استفاده میکنم که در چنس هم استفاده میشد ؛ در این صورت میشه مقایسه بهتری داشت.

دوشنبه 30 آذر1393 - 2:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شب شد مهندس ! :p
منتظریم :ymhug:

دوشنبه 1 دی1393 - 7:32pm
مدیر کل
مدیر کل

عجله نکنین! تا ساعاتی دیگر ...! :D

دوشنبه 1 دی1393 - 8:09pm
مدیر کل
مدیر کل

حمید نوشته است:
عجله نکنین! تا ساعاتی دیگر ...! :D

مهندس جان خیلی زحمت کشیدین خدا قوت :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 1 دی1393 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس دست گل شما درد نکنه.بنده پروژه های زیاد الکترونیکی کار کردم وباید بگم که واقعا یک کار طاقت فرسا وخسته کنندست ...وافعا دست مریضا...که تمامی زحمات خودتان را بدون هیچ چشم داشتی تقدیم دوستان می کنید.واقعا دعا می کنم خداوند اجر کارتان را بدهد.امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق و سربلند باشید. @};- @};- @};-

دوشنبه 1 دی1393 - 8:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 135 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure