انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 9:35am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 شماتیک mdl8500 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
@tesla نوشته است:
توجه
دوستان فريب اين حرفها رو نخورين mdl همون مدار 12 رگولاتوره هست با كمي تغييرات كه مهندس مهدي هم روش كار كردند و به برد يك متر براي يك سكه رسيدند البته با تغيير مدار آنالوگ 12 رگولاتور
از آقا كرمي ميتونين اطلاعات بيشتري بگيرين
هدف بعضي افراد مثل آقا حسام اينه كه افكار رو از 12 رگولاتور منحرف كنند چون خودشون فروشنده mdl هستند
اگه آقا حسام راست ميگه يك فيلم از mdl كه سا خته بزاره

سلام و درود

:D جناب مهندس ناصر عزیز برد 1 متر واسه یه سکه اونم با فلزیاب پالسی تقریبا غیر ممکنه ...mdl8500 ورژن1 در حالت معمول میتونه تا 60 سانت یا کمی بیشتر یه سکه 500 تومانی رو بزنه...با مدار 12 رگولاتور و استفاده از لوپهای حرفه ای نیز میتوان به چنین بردی و شایدم بیشتر از این دست یافت.ولی با لوپهای بزرگ شرایط کلا عوض میشه !منم به شخصه از فلزیابهای پالسی خوشم نمیاد و با vlf ها سرو کله میزنم ;) برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم :YMPEACE:

یکشنبه 4 آبان1393 - 1:48pm

:D

سلام ای برادران گنج جوو :D

بعد از اینهمه سال باز هم دارید مدار میسازید؟ بابا برید دنبال نون که خربزه اب است :))
ول کنید این گنج و مدار و فلزیاب و ...بیخیال بشید دست بردارید عمر گران میگذرد!

چهارشنبه 14 آبان1393 - 2:10pm
آواتار کاربر

امیر حسام بیخیال شو دیگه

چهارشنبه 14 آبان1393 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میرزا نوشته است:
:D

سلام ای برادران گنج جوو :D

بعد از اینهمه سال باز هم دارید مدار میسازید؟ بابا برید دنبال نون که خربزه اب است :))
ول کنید این گنج و مدار و فلزیاب و ...بیخیال بشید دست بردارید عمر گران میگذرد!

:ymapplause: :ymapplause: :-B :-B

چهارشنبه 14 آبان1393 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاملا موافقم ما که برای سرگرمی و افزایش علم الکترونیکمون عضو این انجمن هستیم و بعضی از این دوستان هستن که متاسفانه تمام فکر ذکر و پول و عمر گرانمایه شون را میذارن رو پیدا کردن گنج آخرشم زنو بچه و خانوادشونو رو این کار از دست میدن و کارشون به طلاق میکشه و تو این کارم موفق نمیشن مثل یه بنده خدایی میشناختم که همین طوری بود و زنش ازش طلاق گرفته بود و دنبال گنج بود همیشه چشماش رو زمین و خاک نگاه می کرد و دنبال گنج بود و در کل روانی شده بود و دنبال کار نبود منم بهش چند بار نصیحت کردم و گفتم آدم باید دنبال کار باشه و خرج زندگیشو در بیاره و این کار ها رو موقع بیکاری و فراغت تعطیلی انجام بده و احتمال پیدا کردن گنج با ارزش 1 درصده و 99 درصد با شکست همراهه و اونهایم که تو این کار موفق شدن انگشت شمارند و بیشتر توی فیلم های هالیوودی و جزیره گنج و... باید پیداشون کرد X_X =(( :ymsick: :ymsick: :ymsick:

چهارشنبه 14 آبان1393 - 3:54pm
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
کاملا موافقم ما که برای سرگرمی و افزایش علم الکترونیکمون عضو این انجمن هستیم و بعضی از این دوستان هستن که متاسفانه تمام فکر ذکر و پول و عمر گرانمایه شون را میذارن رو پیدا کردن گنج آخرشم زنو بچه و خانوادشونو رو این کار از دست میدن و کارشون به طلاق میکشه و تو این کارم موفق نمیشن مثل یه بنده خدایی میشناختم که همین طوری بود و زنش ازش طلاق گرفته بود و دنبال گنج بود همیشه چشماش رو زمین و خاک نگاه می کرد و دنبال گنج بود و در کل روانی شده بود و دنبال کار نبود منم بهش چند بار نصیحت کردم و گفتم آدم باید دنبال کار باشه و خرج زندگیشو در بیاره و این کار ها رو موقع بیکاری و فراغت تعطیلی انجام بده و احتمال پیدا کردن گنج با ارزش 1 درصده و 99 درصد با شکست همراهه و اونهایم که تو این کار موفق شدن انگشت شمارند و بیشتر توی فیلم های هالیوودی و جزیره گنج و... باید پیداشون کرد X_X =(( :ymsick: :ymsick: :ymsick:

لایک :ymcowboy:

چهارشنبه 14 آبان1393 - 4:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یکی بگه اینجا چه خبره اجب داستانی بود این ناصر نمیدونستیم :)) =)) mohandes1_امیرحسام_@tesla

جمعه 16 آبان1393 - 3:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عجب شیر توشیری شده اینجا :)] :)] :)] :ymparty: داش ناصر جون من خودتی!!!!!!!!!کدوم یکی هستی :-o :-o

جمعه 29 آبان1393 - 12:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقایان شما چرا باور نمیکنین که من این آقا حسام رو نمیشناسم وآله عجب آ دمایی پیدا میشند :-?

یکشنبه 2 آذر1393 - 2:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohsen@sat و 129 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure