انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:35pm

پاسخ به موضوع  [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20  بعدی
 دیپ مستر x3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اشکال نداره اسد جان هر تلاشی که نمیشه نتیجه بده این شد تجربه ای واسمون

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
اشکال نداره اسد جان هر تلاشی که نمیشه نتیجه بده این شد تجربه ای واسمون

بازم هم سعی میکنم ببینم کسی میتونه فایل هگز رو بیرون بکشه من شنیدم با لیزر میشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:11am
مدیر کل
مدیر کل

جناب ناصر شما اگر فقط یک ذره شعور داشتی از این همه صبر و تحمل و سعه صدر من سوء استفاده مکرر نمیکردی! حالا علم و سواد پیشکش! از شخصیتی مثل شما هیچوقت چیز درستی حاصل نمیشه. اول باید فهم و شعورت رو کمی بالا ببری بعد علمت رو میتونی به رخ دیگران بکشی و خیلی هم باور پذیر تر هست. وگرنه با این اوضاع من بیام مسابقه فنی با چه کسی بذارم؟ کسی که دیوانه زنجیری بودنش طی یک سال و اندی گذشته برای همه ثابت شدست؟! هر کدوم ما در این مدت کم و بیش خودمون رو نشون دادیم. من حتی شرم دارم با امثال شما دهن به دهن بشم! چه برسه مسابقه هم بدم! در ضمن اگر به خداحافظی کردن باشه اتفاقا بنده هستم که بدون شرط بهتره چنین کاری رو انجام بدم که از شر گزند دیوانگانی نظیر شما خلاص بشم! وگرنه این دنیای فلزیابی و بخصوص بازارش پر شده از امثال شما ها. ولی انصافا نظیر من چند تا هست؟! فکر کنین متوجه میشین. شما رو هم بدلیل نقض مکرر قوانین انجمن و عدم توجه به چند بار تذکر مجددا تحریم میکنم! باز هم باید به فکر ایدی جدیدی باشین! حالا در این دور تسلسل شما در آیدی ساختن و ادامه مسخره بازی چه خیری وجود داره خدا میدونه!!!

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خیلی هزینه داره با لیزر فقط رو ایسی بر میدارن تا محتویات پیدا بشه بعد اون لاینهای که گفتمو با سازی میکنن که این کار ظرافت خیلی بالایی میخواد
مهندس حمید خودتونو ناراحت نکنید همه شمارو میشناسن و زحمات ارزشمند شما هیچوقت یادمون نمیره و همچنین همه ناصرو میشناسن که نیازی به توضیح نیست

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس جان دیگه فکر نکنم بدون فایل هگز به نتیجه برسیم اگه ممکنه این تایپیک رو حذف کنید من هم برم قطعات رو جمع کنم حیف دو شب بیدار بودم ولی باز تجربه شد فدای سر دوستان :ymhug: مهندس جان اون بنده خدا هم مشکل روحی داره ایرادی نداره خود به خود دوباره خوب میشه :))

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
جناب ناصر شما اگر فقط یک ذره شعور داشتی از این همه صبر و تحمل و سعه صدر من سوء استفاده مکرر نمیکردی! حالا علم و سواد پیشکش! از شخصیتی مثل شما هیچوقت چیز درستی حاصل نمیشه. اول باید فهم و شعورت رو کمی بالا ببری بعد علمت رو میتونی به رخ دیگران بکشی و خیلی هم باور پذیر تر هست. وگرنه با این اوضاع من بیام مسابقه فنی با چه کسی بذارم؟ کسی که دیوانه زنجیری بودنش طی یک سال و اندی گذشته برای همه ثابت شدست؟! هر کدوم ما در این مدت کم و بیش خودمون رو نشون دادیم. من حتی شرم دارم با امثال شما دهن به دهن بشم! چه برسه مسابقه هم بدم! در ضمن اگر به خداحافظی کردن باشه اتفاقا بنده هستم که بدون شرط بهتره چنین کاری رو انجام بدم که از شر گزند دیوانگانی نظیر شما خلاص بشم! وگرنه این دنیای فلزیابی و بخصوص بازارش پر شده از امثال شما ها. ولی انصافا نظیر من چند تا هست؟! فکر کنین متوجه میشین. شما رو هم بدلیل نقض مکرر قوانین انجمن و عدم توجه به چند بار تذکر مجددا تحریم میکنم! باز هم باید به فکر ایدی جدیدی باشین! حالا در این دور تسلسل شما در آیدی ساختن و ادامه مسخره بازی چه خیری وجود داره خدا میدونه!!!

سلام مهندس حمید عزیز خواستم در پایان صحبت شما این شعر رو هم بهش اضافه کنم .ببخشید دوستان

آهنی را که موریانه بخورد -----نتوان برد ازو به صیقل زنگ
با سیه دل چه سود گفتن وعظ----نرود میخ آهنی در سنگ

بد اندیش را جاه وفرصت مده ----عدو در چه و دیو در شیشه به

خبیث را چو تعد کنی و بنوازی ----- به دولت توگنه میکند به انبازی

یکشنبه 19 مهر1393 - 3:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
من دوس ندارم اینطوری حرف بزنم ولی با خوندن تاپیک یکم قاطی کردم
البته یکم که چه عرض کنم کلی قاطی کردم
از همینجا هم به تمام دوستان اعلام میکنم

منم فایل هگز ندارم نمیخوام داشته باشم داشته باشم عمومی نمیکنم نه از کامپیوتر چیزی بلدم و نه از الکترونیک
و هیچ مداری برای عمومی کردن ندارم

من با آنالوگ این مدار بیشتر حال میکنم
چون همونطور که استاد حمید گفتن دیجیتال باید از پایه باشه و من به این مساله پی بردم و از استاد حمید تشکر میکنم بابت راهنمایی های مفیدشون ایشون تا هر زمانی باشه استاد من میمونه

اسد جان امیدوارم به حرف من پی برده باشی که چی بت گفتم :D ;)
فک نکنم من دیگه مداری برا عمومی کردن داشته باشم

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

یکشنبه 20 مهر1393 - 4:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
سلام دوستان
من دوس ندارم اینطوری حرف بزنم ولی با خوندن تاپیک یکم قاطی کردم
البته یکم که چه عرض کنم کلی قاطی کردم
از همینجا هم به تمام دوستان اعلام میکنم

منم فایل هگز ندارم نمیخوام داشته باشم داشته باشم عمومی نمیکنم نه از کامپیوتر چیزی بلدم و نه از الکترونیک
و هیچ مداری برای عمومی کردن ندارم

من با آنالوگ این مدار بیشتر حال میکنم
چون همونطور که استاد حمید گفتن دیجیتال باید از پایه باشه و من به این مساله پی بردم و از استاد حمید تشکر میکنم بابت راهنمایی های مفیدشون ایشون تا هر زمانی باشه استاد من میمونه

اسد جان امیدوارم به حرف من پی برده باشی که چی بت گفتم :D ;)
فک نکنم من دیگه مداری برا عمومی کردن داشته باشم

درسته اهورا جان حق با شماست

یکشنبه 20 مهر1393 - 4:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خداحافظی از دنیای فلزیابی!!!!!
آخه ناصر جان واقعای فکر میکنی تو تا الان واسه این انجمن چکار کردی که اینقدر ادعا داری و حرف های بیخود میزنی. مطمئن باش دنیای فلزیابی بدون حضور شما جای زیبا تری هستش. مهندس حمید اگه از نظر سن و ستل کمتر از شما باشه بدون شک از نظر شاخص های انسانی به صد تا از شما و امثال شما می ارزه. بسیار آدم بی تربیت و نمک نشناسی هستی شما. از برکت این انجمن به جایی رسیدی و حالا داری سر و صدا میکنی. واقعا که

یکشنبه 20 مهر1393 - 7:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
hoca2del نوشته است:
.....وجعفر عزیز ^:)^ که در نهایت صداقت دستگاهش اوراق شد :((

هدایتی عزیز تمام مقاومت ها 5 درصد خطا هستش که باید عوض بشه به 1 در صد در نهایت باید بازش میکردم و اینکه هر طور اوراق بشه باز همون طور جا میخوره و اصلا خود جعفر اقا گفتند هر کاری دوست داری انجام بده با اجازه ایشون بود :x بعدش شما یه بار خصوصی پیام میدید دستگاه می خوام بخرم و یه جا هم دارید می فروشید @-) بعدا چطوری فایل رو بذارم با این کارتون ~X(

من فروش ؟؟ =)) =))
من هدایتی؟؟ =)) [-X
نه عزیز دل منظورم اینه اگه یا علی گفتی تا تهش با علی باش
امیدوارم موفق باشید. @};-

یکشنبه 20 مهر1393 - 9:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeidpor2 و 176 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure