انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:16pm

پاسخ به موضوع  [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20  بعدی
 دیپ مستر x3 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

asadof عزیز ظاهرا یک مقدار شما توی این کار ناشی گری کردی و وارد به داستان نبودی و حالا این جناب ناصر هم که عین کرکس اینجا نشسته و میخواد ما رو با کولی بازی های خودش محکوم کنه داره سوء استفاده میکنه! :D در ضمن جناب ناصر بهت تذکر دادم خودتو جمع و جور کن! مثل اینکه مشکل افسار پاره کردن شما حالت فصلی داره! چند روزه مرتب در انجمن مشکل ایجاد میکنی! اینجور باشه باز هم باید بفکر یک ایدی جدید برای حضور در این انجمن باشی!
بهرحال اگر با Read کردن میکرو همین فایل استخراج میشه که نشانه قفل بودن میکروی اصلی هست و فکر نمیکنم راهی داشته باشه. مگر اینکه اونایی که خیلی ادعاشون میشه که به این مسائل تسلط دارن روشی ارائه بدن که بشه میکروی قفل شده رو کپی کرد!!! ;)

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان ممنون که زحمت کشیدی ولی دیگه راهی واسه استخراج هگز نیست وقتی میکرو قفل میشه از لحاظ سخت افزاریم قفل میشه یعنی چندتا لاین میسوزه و نمیشه کاریش کرد البته میشه ولی خیلی سخته

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
asadof عزیز ظاهرا یک مقدار شما توی این کار ناشی گری کردی و وارد به داستان نبودی و حالا این جناب ناصر هم که عین کرکس اینجا نشسته و میخواد ما رو با کولی بازی های خودش محکوم کنه داره سوء استفاده میکنه! :D در ضمن جناب ناصر بهت تذکر دادم خودتو جمع و جور کن! مثل اینکه مشکل افسار پاره کردن شما حالت فصلی داره! چند روزه مرتب در انجمن مشکل ایجاد میکنی! اینجور باشه باز هم باید بفکر یک ایدی جدید برای حضور در این انجمن باشی!
بهرحال اگر با Read کردن میکرو همین فایل استخراج میشه که نشانه قفل بودن میکروی اصلی هست و فکر نمیکنم راهی داشته باشه. مگر اینکه اونایی که خیلی ادعاشون میشه که به این مسائل تسلط دارن روشی ارائه بدن که بشه میکروی قفل شده رو کپی کرد!!! ;)

والا مهندس جان من که تا به حال فایل قفل شده از میکرو بیرون نکشیدم دالا من نمی دونم اگه جناب ناصر خیلی وارده چرا نمی تونه کپی کنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
delta force نوشته است:
باید مهندس حمید نظر بده

مثلا من اينجا برگ چغندر هستم مطمعنم وقتي من برنامه مينوشتم مهندس حميد سوم ابتدايي ميخوند دوست عزيز
ولي ناراحت نشين من ميتونم برنامه براش بنويسم وهر آيسيش رو 500000 تومان بفروشم واستون
آي خدا
دنيا چقدر كوچيكه =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

مطمعنم اگه اقا اسدف فایل اصلی رو موفق بشن کپی کنند و بزارند واسه بچه ها شما میای میگی که از حرفام منظور خاصی نداشتم و هر گونه کمکی از دستم بربیاد انجام میدم , ادم اینقد دو رو من ندیدم ,بقول مهندس حمید یه کم خودتو جمع و جور کن مهندس اینطور حرف زدن اصلا شایسته یک ادم تحصیل کرده و مدیر یک وبسایت نیست برادر

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

آخرین بار توسط delta force در یکشنبه 19 مهر1393 - 1:49am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

مهندس حميد
تنها راهش اينه كه براش برنامه بنويسيم
حاضرم شما رو به مسابقه برنامه نويسي دعوت كنم البته با اين شرط كه هر كس ببازه براي هميشه از نت و از انجمنهاي فلزيابي خداحافظي كنه
شما هم كه خيلي سرتون ميشه وردياب 35 رو كه در دنيا بي همتاست و برنامه نويسي كردين بيا جلو وخودت رو نشون بده اگه من بتونم برنامه اش رو بنويسم جنابعالي براي هميشه از نت و انجمن هاي فلزياب ميري كنار اگه شما بنويسين من ميرم كنار
مرد باش وبيا جلو ومردانه خودت رونشون بده :D :ymdevil:

ما درون را بنگريم و حال را ني برون رابنگريم و قال را

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
اسد جان ممنون که زحمت کشیدی ولی دیگه راهی واسه استخراج هگز نیست وقتی میکرو قفل میشه از لحاظ سخت افزاریم قفل میشه یعنی چندتا لاین میسوزه و نمیشه کاریش کرد البته میشه ولی خیلی سخته

شرمنده دوست عزیز من تا به حال هگز قفل شده رو استخراج نکرده بودم :ymblushing: فکر کنم دوستان دیگه هم بودند این اشتباه رو میکردند البته من هم طبق راهنمایی دوستان انجام دادم :D چون با برنامه نویسی اشنایی ندارم ;;)

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
mamad13 نوشته است:

شرمنده دوست عزیز من تا به حال هگز قفل شده رو استخراج نکرده بودم :ymblushing: فکر کنم دوستان دیگه هم بودند این اشتباه رو میکردند البته من هم طبق راهنمایی دوستان انجام دادم :D چون با برنامه نویسی اشنایی ندارم ;;)

خوب شد فایل رو گذاشتی اقا اسدف, همین که بر نفست قدم گذاشتی و عمومیش کردی مهمه ,بقیش فدای سرشما و سایر دوستان زحمتکش @};-
شب همگی بخیر

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:54am
مدیر کل
مدیر کل

ایراد نداره اسد جان بهرحال همیشه دفعه اول حالت تجربه داره! شما باز هم بررسی کن و دقت کن فقط از گزینه Read استفاده کنی که خدای نکرده میکروی مدار اصلی آسیبی نبینه. اگر محتوای فایل هگز باز هم همین بود دیگه معلوم میشه که میکرو قفل شدست. کلا وقتی کدهایی که در فایل میبینین از ابتدا تا انتها حالت یک پترن منظم و تکراری داره یعنی کد برنامه خاصی نیست!
از ابتدا هم شک داشتم که چطور ممکنه یک شرکت ایرانی دستگاه بزنه ولی میکرو رو قفل نکنه! همینکه داخل رزین نذاشتن خیلی لطف کردن! وگرنه قفل کردن میکرو که کار یک ثانیه هست و هر سازنده ای دیگه این روزها عقلش میرسه که انجام بده.
حالا چیز مهمی هم نیست. بارها عرض کردم مدار آنالوگی که به واسطه یک مدار جانبی دیجیتال بشه ارزش زیادی نداره و از نظر کارایی اصلی مدار تفاوتی نمیکنه. مدار دیجیتال باید از ابتدا دیجیتال طراحی بشه. یعنی کنترل مدار اصلی و آنالوگ هم توسط قسمت دیجیتال صورت بگیره. نه اینکه چند سیم از مدار آنالوگ به قسمت دیجیتال وصل بشه و یک حالت نمایشی شیک رو بوجود بیاره! این فقط چیزیه که باب میل فروشنده هاست تا بتونن یک مدار آنالوگ رو بصورت دیجیتال و خیلی زیبا ارائه بدن تا سود بیشتری کنن! برای همین هم برای این قسمتهای مبدل دیجیتال و در عمل کم ارزش اینقدر سر و دست میشکنن!!! ;)

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
حمید نوشته است:

مهندس حميد
تنها راهش اينه كه براش برنامه بنويسيم
حاضرم شما رو به مسابقه برنامه نويسي دعوت كنم البته با اين شرط كه هر كس ببازه براي هميشه از نت و از انجمنهاي فلزيابي خداحافظي كنه
شما هم كه خيلي سرتون ميشه وردياب 35 رو كه در دنيا بي همتاست و برنامه نويسي كردين بيا جلو وخودت رو نشون بده اگه من بتونم برنامه اش رو بنويسم جنابعالي براي هميشه از نت و انجمن هاي فلزياب ميري كنار اگه شما بنويسين من ميرم كنار
مرد باش وبيا جلو ومردانه خودت رونشون بده :D :ymdevil:

ما درون را بنگريم و حال را ني برون رابنگريم و قال را

ناصر جان من چیزهایی از این ردیاب شنیدم که چی باهاش در اومده حاضر شدم جهت یاد گرفتن ردیاب 35 برم لب مرز ولی نمی دونم چرا دوستان حداقل به صورت ناشناس بیان نمی کنند یا عکس جنس یا جایی که کشف کردند رو نمی ذارند :( واقعا ردیاب 35 حرف نداره ولی من تا به حال با ردیاب کار نکردم و اعتقادی نداشتم :( ولی وقتی دوستم تعریف کرد تعجب کردم که یه ردیاب چقدر قدرت داره =p~

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
asadof نوشته است:
mamad13 نوشته است:

خوب شد فایل رو گذاشتی اقا اسدف, همین که بر نفست قدم گذاشتی و عمومیش کردی مهمه ,بقیش فدای سرشما و سایر دوستان زحمتکش @};-
شب همگی بخیر

مرسی دوست عزیز علت نذاشتن هم به خاطر همین افراد بود همین ناصر چه نقشه هایی که نکشیده بود :D

یکشنبه 19 مهر1393 - 2:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss , Saeidpor2 و 158 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure