انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 4:33pm

پاسخ به موضوع  [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 20  بعدی
 دیپ مستر x3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من هدفم کوتاه کردن دست فروشنده ها بود حالا که دوست ندارید بی خیال به خاطر مهندس حمید گل @};- و اقا جعفر این فایل هگز رو میذارم فقط به اون دسته از دوستانی که گفتند قصد کاسبی دارید تو رو خدا یه کم خجالت بکشید اگه مهندس حمید منو نمی شناخت هیچوقت نمی گفت میکر رو از اسد بگیرید اینم عیدی من به شما هر سو استفاده ای بشه تقصیر خودتون هستش :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان
چرا دوستان دعوا میکنید :-\ این دستگاه رو من پارسال داشتم و خیلی از جاها هم باهاش رفتم رو تفکیکش که نمیشه حساب کرد حالا گیریم کار هم کنه تو هوا بعضی وقت ها طلا رو اهن شناسایی میکنه از ۱۰ بار تفکیک شاید ۳ بارشو درست تفکیک کنه اون هم روی هوا . خدا به داد داخل زمین برسه من تجربه کار کرن با این دستگاه رو داشتم بیس اصلیش همون اس ایکس ۵۰۰ با ۱۲۰۰۰ ولی یکم بیشتر گاز میخوره خلاصه اون دوران که این رو داشتیم کلی ذوق داشتیم که دیگه اخر دستگاهه ولی دیدیم نه پیشرفته تر از این هم هستش من وارد این تایپیک نشدم و نظری ندادم چون نمیخواستم دوستان دلسرد بشن و این مطلب رو هم گفتن برای این بود که دوستان بدونن این مدار دیجیتال فقط یه نمایشگره مثل یه حالت دمو نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد من که با دستگاه پلمپش که از شرکت kxs خریدیم اون هم برای یکی از دوستان نتیجه ای نگرفتیم و سر اخر فروختیمش با کلی بدبختی حالا چه برسه به این مدار و این فایل که کپی شده و حالا کلی هم شرط گذاشتن واسش باز دوستان خودشون میدونن و خودشون هر کاری دوس دارن میتونن انجام بدن ولی وقتی حرف از فروش میاد وسط این دیگه نمیشه کمک کردن میشه فروشندگی من تا جایی که یادمه قانون سایت به این شکل بود که هر چیزی قراره فروش بره باید تو تایپیک فروش مطرح بشه ولی امروز دیدم نه اینجوری ها هم نیست درهم بر همه ~X( من که نظرم اینه وقت خودتونو سر یه مدار دیگه بزارین مدار ۸۵۰۰ یا اون مدار لورنز اقا وحید خیلی بهتره و اگه همه دوستان دس به دس بدن تا راه اندازی بشه عالی میشه من میدونم با داشتن دوستان خوب و وجود مهندس حمید اون مدار ها راه میوفته فقط استارت قوی باید زد فقط من دلمن برای دوستان میسوزه دوس دارم همه دوستان ده خمره سکه بزنن ولی یه مدار درست حسابی باشه که تو کوه و بیابون گرفتار نشن من خودم دارم رو یه مدار کار میکنم اگه سر زمین جواب بده به اون خدا قسم همه اطاعاتشو بدون هیچ چشم داشتی عمومی میکنم با فایل میکرو چون من کاری به فروشنده ها ندارم اگه ۵ نفر هم بسازن و منو دعا کنن اون دعا ها برام بسته چون من اینکار رو کردم قبلا و دعای خیلی ها منو پیروز کرد تو این کار باز هم میکنم اینکار رو تا به بعضی ها ثابت بشه که لوتی گری دل میخواد و مردانگی یا علی

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان ديگه داشتم نا اميد ميشدم
راستش ازت انتظار زيادي داشتم
خوشحالم كردي \:d/
هر مشكلي در مدارات داري اگه كمكي از دستم بربياد كوتاهيي نميكنم :-* :-* :x :x
نا اميدم نكردي X_X

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
اسدجان شرمنده ولي لازمه اين رو بگم اگه بخواي 100 تا آيسي پست كني هر كدوم با قيمت 20000 تومان با احتساب قيمت آيسي و هزينه پست در هر آيسي 5000 تومان واست بمونه دز 100 آيسي ميشه 500000 تومان اگه 200 تا بفرستي ميشه يك ميليون تومان سود برات
آقا خودت رو تو دردسر ننداز فايل هگز رو بزار برات 1 ميليون بزنم به حسابت
خودت رو هم مضحكه عام وخاص نكن
باز اگه ميگفتي هر آيسي 500 هزار تومان ميفروشم ميگفتم يه چيزي وگرنه :D
ميگم از كي هگز رو گرفتي هم ورژن 1 و هم ورژن 2 رو :D ;)
اون هم از كاربراي انجمن هست :D ;) :(

نه اینکه شما خصوصی پیام میدادید درخواست فایل هگز رو داشتید ؟ درضمن من به پول امثال مثل شما نیازی ندارم برادر هدف کوتاه کردن دست افرادی مثل شما بود ولی دوستان راضی نشدند من هم گذاشتم موفق باشید حالا برو نوش جونت :(

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر جان حداقل من از تو انتظار نداشتم :( :(( :(( :((

یکشنبه 19 مهر1393 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی اقای اسدف خدا رو شکر که این کار هم از فروش خارج شد و دوستان میتونن استفاده کنن ولی خداییش رو مدار ۸۵۰۰ با مدار اقا وحید کار کنید من الان یه دستگاه دارم که بردش لورنزه ۵ هستش برا فروش اوردن پیشم یه فلز اندازه سی دی رو از ۱ متر و ۳۰ میزنه رو هوا اسمش انالایزر ۱۴۰۰۰ طرف راضی از کار کردش چون z1 خریده این رو گذاشته برا فروش ولی فایلش قفل داره نشد کپیش کنم

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:00am

asadof نوشته است:
abas_ghasemi نوشته است:
سلام آقا اسد

فایل هگز برای دانلود میزارید ما هم شروع کنیم؟

سلام دوست عزیز صبر کن پی سی بی اماده بشه تست بگیرم میذارم همه با هم بسازیم شما هنوز پی سی بی نزدید و لاین ورودی تی ال مشخص نیست بذارم که فایده نداره پله به پله کار کنیم بهتره :ymhug:

سلام آقا اسد من شک داشتم شما فایل هگز عمومی کنین . چون بعد از آخرین فیلمی که از 12000 گذاشتید آقا حمید از شما خواست علت گاز نخوردن مدار را به بچه ها بگید که آنها هم اصلاح کنن ولی خبری نشد.
من اگر خواستم دستگاه بسازم برای این بود که اگر خراب شد یا دزدیدن یا هر اتفاقی افتاد به راحتی یکی دیگه بسازم اگر بخواد ریشم گرو دست کس دیگه باشه یک دستگاه آماده میخرم راحت تر هست تست شده.
نتیجه میگیرم هر کس به اطلاعتی میرسه راز میشه (بجز چند نفر که همه میشناسن ) اگر همین طور پیش بهره انجمن هم میشه وقت تلف کردن و هزینه الکی. [-(

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
mohandes1 نوشته است:
اسدجان شرمنده ولي لازمه اين رو بگم اگه بخواي 100 تا آيسي پست كني هر كدوم با قيمت 20000 تومان با احتساب قيمت آيسي و هزينه پست در هر آيسي 5000 تومان واست بمونه دز 100 آيسي ميشه 500000 تومان اگه 200 تا بفرستي ميشه يك ميليون تومان سود برات
آقا خودت رو تو دردسر ننداز فايل هگز رو بزار برات 1 ميليون بزنم به حسابت
خودت رو هم مضحكه عام وخاص نكن
باز اگه ميگفتي هر آيسي 500 هزار تومان ميفروشم ميگفتم يه چيزي وگرنه :D
ميگم از كي هگز رو گرفتي هم ورژن 1 و هم ورژن 2 رو :D ;)
اون هم از كاربراي انجمن هست :D ;) :(

نه اینکه شما خصوصی پیام میدادید درخواست فایل هگز رو داشتید ؟ درضمن من به پول امثال مثل شما نیازی ندارم برادر هدف کوتاه کردن دست افرادی مثل شما بود ولی دوستان راضی نشدند من هم گذاشتم موفق باشید حالا برو نوش جونت :(

اسد جان يادته در تاپيك سند بانكس كمكت كردم كه راه بيفته به همين خاطر خواستم امتحانت كنم ببينم چند مرد حلاجي و ميتوني تلافي كني :D

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
ناصر جان حداقل من از تو انتظار نداشتم :( :(( :(( :((

داداش راستش اين ولوم ها من رو هم مثل آرش جان ناراحت ميكرد يادته كمك كردم مدار هدايتي راه بيفته ولي بخاطر ولوم خودم TL ر و نساختم
براي همين برام مهم بود ولي دوست داشتم در پيام خصوصي برام ميفرستادي كه رابطمون صميمي تر ميشد :D ;)

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:06am
مدیر کل
مدیر کل

asadof عزیز ممنون از شما. بهرحال همونطور که شما گفتین به اون صورت باشه و ما گفتیم مشکلی نیست الان هم که تصمیم گرفتین با توجه به این غوغایی! که دوستان سر یک چیز مجهول! راه انداختن ؛ فایل هگز رو عمومی کنین باز هم احترام میذاریم چون بهرحال زحمت کپی کردنش با شما بوده. سایر جنگ و دعوا ها هم فایده ای نداره هر چند یک طومار جواب در مقابل هر کدوم دارم! بهتره دوستانی که خیلی ابراز علاقه میکردن بچسبن به همین مدار ببینیم این بار چی میشه!

یکشنبه 19 مهر1393 - 1:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 198 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 20  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure