انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 5:05am

پاسخ به موضوع  [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 فلزياب tl12000 vs luminous 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگر میخواهید از ترانزیستورهای 5401 استفاده کنید تو این عکسی که میزارم جای پایه های ترانزیستور رو کامل معلوم کردم میتونید طبق همین عکس مونتاز کنید و از 5401 به راحتی استفاده کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 مهر1393 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا این یکی چطوریه ؟ایا بازم گاز میخوره؟؟

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

شنبه 19 مهر1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-w ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 19 مهر1393 - 2:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من تو این نقشه که برای شما گذاشتم جای ترانزیستورها رو اگه از 557 استفاده کنید به همین شکلی که پایه ها هست روی برد نصب میشه ولی اگه از ترانزیستور 5401 استفاده کنید برعکس جا میخوره من تو صفحه بالا اشتباه به جای 557 نوشتم 5401 خیلی معزرت خواهی میکنم

شنبه 19 مهر1393 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان ثبات مدار تو خونه که خوب بود مدار گاز هم نمیخورد مونده جوابش رو تو دل خاک پس بده من تری شلد رو روی صدای تیک تیک گذاشتم و نیم ساعت هم موندم ولی به همون صورت تیک تیک بود عکس مدار رو برای شما دوستان میزارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 مهر1393 - 5:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام دوستان اینم مثل tlبی ثبات .خودتون را الاف اینا نکنید.بازم 12ریگولیتور از اینا خیلی بهتره.

پنج شنبه 24 مهر1393 - 1:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

parva نوشته است:
با سلام دوستان اینم مثل tlبی ثبات .خودتون را الاف اینا نکنید.بازم 12ریگولیتور از اینا خیلی بهتره.

دقیقا همین طوره این مدارها از sx500 --------tl12000------و همین مدار همه از روی 12 رگولاتور گرفته شده که هیچ وقت مثل مدار اولیه نمیشن بنظر من 12 رگولاتور بهتره :D با طراح dx8000که صحبت میکردم خودشم خیلی قبولش نداشت فقط میگفت 12 رگولاتور خوبه حالا حساب خودتون کنید YMWHISTLE یکی از دوستان 12 رگولاتورو تغییراتی داده که سکه رو توی 70 سانت میزنه با لوپ 50 حتی مهندس رستم هم به نتیجه نزدیک همین عدد رسیدن علت ایجاد این تاپیک منحرف کردن اعضا از تاپیک 12 رگولاتوره 8-} تاپیک تی ال بالای 500 صفحه شده و دادای حدود 5000 پست هست ولی متاسفانه با شکست روبرو شد و نمیخان قبول کنن که مدار ایراد ذاتی داره و هی یه تبصره جدید براش میزنن که این کارو کنی ثبات پیدا میکنه داداش ملاک ثبات داشتن مدار یعنی روی زمین در حال حرکت نه اینکه لوپ ثابت :ymparty: داداش همه ما دنبال کاوش هستیم یعنی تستهامون باید در شرایط کاوش و حرکت باشه موفق باشید

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر حسام نوشته است:
parva نوشته است:

دقیقا همین طوره این مدارها از sx500 --------tl12000------و همین مدار همه از روی 12 رگولاتور گرفته شده که هیچ وقت مثل مدار اولیه نمیشن بنظر من 12 رگولاتور بهتره :D با طراح dx8000که صحبت میکردم خودشم خیلی قبولش نداشت فقط میگفت 12 رگولاتور خوبه حالا حساب خودتون کنید YMWHISTLE یکی از دوستان 12 رگولاتورو تغییراتی داده که سکه رو توی 70 سانت میزنه با لوپ 50 حتی مهندس رستم هم به نتیجه نزدیک همین عدد رسیدن علت ایجاد این تاپیک منحرف کردن اعضا از تاپیک 12 رگولاتوره 8-} تاپیک تی ال بالای 500 صفحه شده و دادای حدود 5000 پست هست ولی متاسفانه با شکست روبرو شد و نمیخان قبول کنن که مدار ایراد ذاتی داره و هی یه تبصره جدید براش میزنن که این کارو کنی ثبات پیدا میکنه داداش ملاک ثبات داشتن مدار یعنی روی زمین در حال حرکت نه اینکه لوپ ثابت :ymparty: داداش همه ما دنبال کاوش هستیم یعنی تستهامون باید در شرایط کاوش و حرکت باشه موفق باشید

داداش رسیدم خونه یه تست از تی ال میذارم در حال حرکت تا ببینی ثبات به چی میگن.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر حسام نوشته است:
parva نوشته است:

=)) =)) =)) :)) :))

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقای سهیل برادر اگر مدرکی داری رو کن ما هم از خدامونه

پنج شنبه 24 مهر1393 - 8:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 135 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure