انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:31pm

پاسخ به موضوع  [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی
 فلزياب tl12000 vs luminous 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای کاوشگر منظورم این پایه 5 آیسی 555 هست که با خط قرمز مشخص کردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 18 مهر1393 - 1:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohandes1 نوشته است:
قابل توجه دوستاني كه ميخواهند اين مدار پرقدرت و با ثبات رو بسازند

در ( انجمن علاقه مندان به ايران ديار كهن گنجهاي نهان) راهنمايي هاي لازم جهت ساخت داده ميشود منتظرم :ymhug:

برو شیر درنده باش ای دغل مینداز خود را چو روباه شل

به چنگ آر و با دیگران نوش کن نه بر فضلة دیگران گوش کن

جمعه 18 مهر1393 - 3:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا امیدوار ما همین جا هم با کمک دوستان مدار رو بالا میاریم
مدار من الان بالا اومد و سنس دار هم شد و هیچ قطعه ای هم داغ نمیکنه مشکل مدار از دیودها بود که یکیشون نیم سوز شده بود
دیگه انقدر روش کار کردم میخوام یک کم استراحت کنم تا فردا با حوصله بیشتر رو تنطیم و سنسش تمرین کنم
باز از همیه دوستان و اقا ناصر و اقای کاوشگر تشکر میکنم
یک دیدو 2 روز منو سر گردون کرد امکان نداشت من مداری رو یک بار مونتاز کنم و بالا نیاد دیگه داشتم کم کم نا امید می شدم

جمعه 18 مهر1393 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتيد عزيز
اگه ميشه بگيد از كدوم نرم افزار ميتونم براي اين دستگاه استفاده كنم
دستگاه همون لومينويس هستش كه ميتونه اسكن هم بكنه اون اي سي كه تو مدار نيست برا usb رو نصب كردم فقط مونده روش انتقال اطلاعات كه به pc انجام بشه و اگه از دوستان اطلاعي از روش انتقال با نرم افزارش رو داره لطفا راهنمايي كنه
ممنون از همه عزيزان
اينم لينك دانلود عكس اين دستگاه (نشد مستقيم اپ كنم ) http://s5.picofile.com/file/8144541242/scan.zip.htm

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 18 مهر1393 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان
مدار من تموم شد همه قطعات مدار رو از روی یه دستگاه 12000 که داشت گاز میخورد کندم و روی مدار نصب کردم تا دو چیز رو نتیجه بگیرم اول آیا گاز خوردن 12000 از کیفیت قطعات هستش یا طراحی نادرست فیبر دوم هم اینکه قدرت دستگاه نصبت به 12000 با همان قطعات چقدر هستش
باید اینو به عرضتون برسونم که مدار در مرحله اول گاز میخورد ولی نه به شدت 12000
مقدار پرش میتر کم شده بود ولی باز با این وجود مقداری پرش داشت که متوجه شدم به هر دومورد بستگی دارد البته من در هر دومدار از رگلاتور 15 ولت استفاده کرده بودم بعد اومدم رگلاتور روبه 12 ولت تبدیل کرد بعد اون دستگاه حدود نیم ساعتی روشن موند ولی میتر حتی یک میلیمتر هم تکون نخورد باید بگم که این مدار از نظر برد تقریبا 10٪ بیشتر از 12000 داره نتیجه کلی اینکه دوستانی که تومدار 12000 مشکل گاز خوردن دارن حتما باید رگلاتوره 12 ولت ببندن مطمئن باشید که مشکل شما حل میشه و از همه مهمتر اینکه من به گفته استاد عزیزم حمید آقا ایمان آوردم تو دستگاه حرف بیشتر تو برد رو یه لوپ میزنه نه دستگاه
شاید دستگاه تاثیر 10 ٪ داشته باشه ولی نه در آن حد
موفق باشید :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 18 مهر1393 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان
مدار من تموم شد همه قطعات مدار رو از روی یه دستگاه 12000 که داشت گاز میخورد کندم و روی مدار نصب کردم تا دو چیز رو نتیجه بگیرم اول آیا گاز خوردن 12000 از کیفیت قطعات هستش یا طراحی نادرست فیبر دوم هم اینکه قدرت دستگاه نصبت به 12000 با همان قطعات چقدر هستش
باید اینو به عرضتون برسونم که مدار در مرحله اول گاز میخورد ولی نه به شدت 12000
مقدار پرش میتر کم شده بود ولی باز با این وجود مقداری پرش داشت که متوجه شدم به هر دومورد بستگی دارد البته من در هر دومدار از رگلاتور 15 ولت استفاده کرده بودم بعد اومدم رگلاتور روبه 12 ولت تبدیل کرد بعد اون دستگاه حدود نیم ساعتی روشن موند ولی میتر حتی یک میلیمتر هم تکون نخورد باید بگم که این مدار از نظر برد تقریبا 10٪ بیشتر از 12000 داره نتیجه کلی اینکه دوستانی که تومدار 12000 مشکل گاز خوردن دارن حتما باید رگلاتوره 12 ولت ببندن مطمئن باشید که مشکل شما حل میشه و از همه مهمتر اینکه من به گفته استاد عزیزم حمید آقا ایمان آوردم تو دستگاه حرف بیشتر تو برد رو یه لوپ میزنه نه دستگاه
شاید دستگاه تاثیر 10 ٪ داشته باشه ولی نه در آن حد
موفق باشید :-BD

دوست عزیز کاوشگر جان واقعا از زحمات شما برای انجمن کمال قدر دانی را داریم.در مورد لوپ دستگاه ها واقعا حق با استاد حمید است بطوری که من لوپ 60 سانتی چنس به دلتا وصل کردم هم برد دستگاه زیاد شد و هم دیگه ناپایداری نداشت .
موفق و سر بلند باشید

جمعه 18 مهر1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
دوست عزیز کاوشگر جان واقعا از زحمات شما برای انجمن کمال قدر دانی را داریم.در مورد لوپ دستگاه ها واقعا حق با استاد حمید است بطوری که من لوپ 60 سانتی چنس به دلتا وصل کردم هم برد دستگاه زیاد شد و هم دیگه ناپایداری نداشت .
موفق و سر بلند باشید

خواهش میکنم آقای قنبری به هر حال بیکار بودیم گفتیم یه قدم مثبتی برداریم تا ببینیم نتیجه چی میشه
البته جا داره از زحمات آقا ناصر هم تشکر بکنیم به هر حال زحمت پی سی بی رو به گردن گرفتن و اونو در اختیار دوستان گذاشتن @};- @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 18 مهر1393 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان مدارات پالسی در واقع لوپ قلب مدار به حساب میاد که اگه خوب ساخته نشه یا اهم و ظرفیتش درست در نیاد مدار خوب جواب نمیده

شنبه 18 مهر1393 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای کاوشکر عزیز با تشکر از زحمات شما حال که نظر اقا حمید تایید شد بهتر نیست به فکر یه لوپ و یه فرم استاندارد که برای همه یه نتیجه یکسان بده طراحی بشه؟ این همه رو مدار و تعویض قطعات کار میشه اگه روی لوپ کار میشد نتیجه بهتری می داد. با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 19 مهر1393 - 9:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
دوستان مدارات پالسی در واقع لوپ قلب مدار به حساب میاد که اگه خوب ساخته نشه یا اهم و ظرفیتش درست در نیاد مدار خوب جواب نمیده

بیشترین نقش رو ظرفیت خازنی لوپ یا کوئل داره که این ظرفیت در قدرت و عملکرد مثبت لوپ تأثیر خیلی زیادی داشته ! برای همین از لوپ هایی با سبک تخت عنکبوتی استفاده میشه ، و برای لوپ این مدار هم نباید از سیم لاکی در کنار هم چسبیده برای لوپ یک در یک استفاده کرد ، البته جواب میده ولی نه با کیفیت ! سیمهای روکشدار بهتر جواب میده برای لوپهای بزرگ ، حتی کابل شبکه هم خوب نیست ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 19 مهر1393 - 9:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure