انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 7:17pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
سلام جناب گلادیاتور . ممنون از پاسختون
من یه برد دیگه زدم و دستگاهو تموم کردم . خوبه ولی به اندازه دلتاپالسی که ساختم نمیزنه . چون نتیجه خیلی منو راضی نکرده و از طرفی بعد از چند روز هیچ کس به سوالم جواب نداد دیگه رغبتی برای اعلام نتیجه اینجا نداشتم . به هر حال ممنون میشم اگه کمکم کنین که بردش رو افزایش بدم . الان با دلتا پالس که طبق مقاله آخر آقا بهنام ساخته شده یه النگوی طلا که 1.5 سانتیمتر پهنا داره رو تو 105 سانتی با لوپ 45 که از 4 دور کابل شبکه درست شده ، میزنم . با همون لوپ و دستگاه PIM-2 همون النگو رو از 55 سانت میزنه که خیلی راضی کننده نیست برام . البته شاید این حداکثر قدرتش باشه . هرچند فکر میکنم بشه تقویتش کرد . در ضمن من برای این دستگاه لوپ اختصاصی درست نکردم و از لوپ دلتا پالس استفاده میکنم . من این دستگاهو به امید داشتن تفکیک درست کردم . تفکیکش خوبه و کار میکنه . فقط باید فلز از فاصله ای که دستگاه رو به صدا در میاره نزدیکتر بشه تا بتونه نوارهای S1 و S2 رو پر کنه و تفکیک رو نشون بده . البته اگر عدد Delay کمتر از 3 باشه نوار ها پر نمیشه و عملا تفکیکی هم نداریم . خواهش میکنم شما در مورد نتیجه کار خودتون یه توضیحی بدین ببینیم به یه نتیجه میرسیم یا نه . راستش من دلتا رو زیر خاک هم تست کردم . نتایج با روی خاک تفاوت ناچیزی داره که خیلی منو راضی میکنه . اما داشتن دستگاهی که تفکیک داشته باشه منو وسوسه کرد برای ساخت این مدار

حامد جان خسته نباشی

نکته ریزی هستش که میخواستم باز هم اشاره کنم

این دلتاپالس لامصب جالبه که همه روی هوا ازش راضی هستن :D توصیه بنده به شما اینکه اسم دلتا رو شنیدین ازش فرار کنین :D

اون حسین بمیر هم نتونسته این مشکل رو در دلتا3 برطرف کنه :D

اگر بدنبال نتیجه هستین دنبال دلتا و مدارایی که به سفال و ذرات حساس هستن نرین

موفق و پیروز باشی :ymhug:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 11 آذر1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون کوروش جان . لطف کردی
اما من توی خاک هم تست کردم . عرض کرده بودم که بردش تفاوت ناچیزی داره . ثباتش هم با توجه به قطعاتی که استفاده کردم خیلی خوبه . من نه تنها از دلتا فرار نمی کنم بلکه محکم چسبیدم بهش . حتما تو اولین فرصت ممکن که خاک مرطوب نباشه با فیلم نتیجه کارو اینجا میذارم . هر مداری قلق خاص خودش رو داره ولی همه اونا تو یه چیز مشترک هستن . درجه رضایت از مدار با کیفیت ساخت رابطه مستقیم داره . من بعد از درست کردن سه مدار دلتا پالس به این نتیجه رسیدم . البته اگر با ساختن اولی و نتایج نامطلوبی که گرفتم بی خیالش میشدم هرگز کار به دومی و سومی و بالاخره چهارمی نمی رسید .
به هرحال ممنون از پاسختون . ولی دلتارو بچسبین که اگه طبق آخرین مقاله بهنام بسازین عالیه . فیبر از نوع فایبرگلاس با لایه مس ضخیم و مقاومتهای یک درصد و خازن های MKT و آیسی های ژاپنی و کلا غیر چینی و مرغوب واقعا نتایج رو به طور چشمگیری تغییر میده . بسازین و بسازین و بسازین . بالاخره یکیش راه می افته ;)

دوشنبه 11 آذر1392 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
اما من توی خاک هم تست کردم . عرض کرده بودم که بردش تفاوت ناچیزی داره . ثباتش هم با توجه به قطعاتی که استفاده کردم خیلی خوبه . من نه تنها از دلتا فرار نمی کنم بلکه محکم چسبیدم بهش . حتما تو اولین فرصت ممکن که خاک مرطوب نباشه با فیلم نتیجه کارو اینجا میذارم . هر مداری قلق خاص خودش رو داره ولی همه اونا تو یه چیز مشترک هستن . درجه رضایت از مدار با کیفیت ساخت رابطه مستقیم داره . من بعد از درست کردن سه مدار دلتا پالس به این نتیجه رسیدم . البته اگر با ساختن اولی و نتایج نامطلوبی که گرفتم بی خیالش میشدم هرگز کار به دومی و سومی و بالاخره چهارمی نمی رسید .
به هرحال ممنون از پاسختون . ولی دلتارو بچسبین که اگه طبق آخرین مقاله بهنام بسازین عالیه . فیبر از نوع فایبرگلاس با لایه مس ضخیم و مقاومتهای یک درصد و خازن های MKT و آیسی های ژاپنی و کلا غیر چینی و مرغوب واقعا نتایج رو به طور چشمگیری تغییر میده . بسازین و بسازین و بسازین . بالاخره یکیش راه می افته ;)

دوست خوبم

شما بچسب به دلتا نتیجشم از الان مشخص هستش، شما دلتا رو ببرین روسیه یا ژاپن یا از قطعات 1% خطا هم استفاده کنین یا فیبرشو به قول جناب کرمی

آلمانی بزنین یا ببرین بیرون به بهترین شکل ممکن فیبرشم بزنین باز هم به سفال و خیلی از سنگهای معدنی واکنش نشون میده

بحث راه انداختن نیست که وگرنه از توباکس که راش انداختیم سخت تره؟؟ :D

بحث اینکه راهی که دیگران رفتن و نتیجه نگرفتن رو شما نری،من هم دوستانه بهتون پیشنهاد دادم دیگه به خودتون برمیگرده دوست خوبم

به قول کانون قلم چی: ما راه را نشان میدهیم پیمودن مسیر باشماست :D

پیروز و سربلند باشی برادر :ymhug:

سه شنبه 12 آذر1392 - 8:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kooroshxfx نوشته است:
hamedkk نوشته است:

دوست خوبم

شما بچسب به دلتا نتیجشم از الان مشخص هستش، شما دلتا رو ببرین روسیه یا ژاپن یا از قطعات 1% خطا هم استفاده کنین یا فیبرشو به قول جناب کرمی

آلمانی بزنین یا ببرین بیرون به بهترین شکل ممکن فیبرشم بزنین باز هم به سفال و خیلی از سنگهای معدنی واکنش نشون میده

بحث راه انداختن نیست که وگرنه از توباکس که راش انداختیم سخت تره؟؟ :D

بحث اینکه راهی که دیگران رفتن و نتیجه نگرفتن رو شما نری،من هم دوستانه بهتون پیشنهاد دادم دیگه به خودتون برمیگرده دوست خوبم

به قول کانون قلم چی: ما راه را نشان میدهیم پیمودن مسیر باشماست :D

پیروز و سربلند باشی برادر :ymhug:

کورش جان با نظر شما موافقم

ولی از بس دونگانگی وجود داره ادم حیران میشه هر کسی یه چیزی میگه ولی من در مورد این قبیل فلزیابها فقط میتونم بگم اینها در حد پروزهای دانشجوی هستش یعنی اپراتور فلزیاب رو ارضاء نمیکنه امیدوارم که این حرف و حدیث ها بخاطر تبلیغات سوء نباشه حیفه ادم باید قدر انسانیت خودشو رو بدونه سپاس

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 12 آذر1392 - 12:06pm

سلام
دوستان برای اتصال ال سی دی pim-2 راهنمایی کنید
یک عکس میزارم بفرمایید چرا اینطوری وصل کرده در واقع تعدادی از پایه های ال سی دی وصل نیست چرا؟
آیا این روش وصل کردن درست است؟
دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 23 آذر1392 - 5:56pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
abpooltopool7 عزیز پایه های ال سی دی درسته.
و سیستم شما باید درست باشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 24 آذر1392 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به دوستان این دستگاه بدرد بیرون رفتن نمیخوره پس وقتتونو بابت این دستگاه تلف نکنید بیخیالشین
به جاش چنسو درست کنید ارزش داره

شنبه 29 آذر1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

MN-123 نوشته است:
سلام به دوستان این دستگاه بدرد بیرون رفتن نمیخوره پس وقتتونو بابت این دستگاه تلف نکنید بیخیالشین

دوست من مگه شما این مدار رو ساختین؟؟

شنبه 29 آذر1392 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
MN-123 نوشته است:

سلام عزیزچی
من نمی گم این فلزیاب یه فلزیاب فوق العاده و منحصر به فرده اما در رده خودش و اندازه خودش کاربرد داره اگه شما تجربه ساختشو دارید بیاد تست های خودتون رو بیان کنید تا مشکلتون رو بفهمیم
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 29 آذر1392 - 1:59am

slm azizan bande ghasde kharid felezyab pim2 daram foroshandash gharare baram montaj kone ba gheimat 1500000 toman gofte felez dar abad 20×20 ro to.1.5 metr sens mikone ba lup 45 khaheshan shoma ke tajrobe sakht in dastga ro darin rahnemai.konid aezesh kharid dare ya na dar zemn gofte ro file hex va madaresh ye seri taghirat anjam dade ke khily moaser bude.ba tashakor az shoma

شنبه 30 آذر1392 - 11:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure