انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلانم،اگه میشه نحوه اتصال پایه های ال سی دی رو بذارید وصل کردم ولی هیچی نشون نمیده X(

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

شنبه 1 تیر1392 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام بیا دوست عزیز فقط تست زیر خاک کردی مارو بی خبر نزار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

gladyator_089

پنج شنبه 26 تیر1392 - 1:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،ممنون دوست من اگه کامل شد حتما،ولی ترتیب اتصال شماره ها ی پایه ال سی دی رو روی برد خواستم،ممنون :D

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 27 تیر1392 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خسته نباشید
اساتید گرامی لطفا راهنمایی بفرمایین
من از کویل 34 سانتی با اهم 4 استفاده میکنم اما وقتی که کویل رو به مدار میزنم ولتاژ نشان داده شده روی ال سی دی افت کرده و به 7 ولت میرسد و هیچ فلزی را سنس نمیکند در ضمن ال سی دی کار می کند و منو ها هم همینطور، لطفا راهنمایی بفرمایید

gladyator_089

سه شنبه 1 مرداد1392 - 8:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن ماسفت و مقاومت آجری داغ می کنند

gladyator_089

سه شنبه 1 مرداد1392 - 9:05pm

gladyator_089 نوشته است:
سلام خسته نباشید
اساتید گرامی لطفا راهنمایی بفرمایین
من از کویل 34 سانتی با اهم 4 استفاده میکنم اما وقتی که کویل رو به مدار میزنم ولتاژ نشان داده شده روی ال سی دی افت کرده و به 7 ولت میرسد و هیچ فلزی را سنس نمیکند در ضمن ال سی دی کار می کند و منو ها هم همینطور، لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
دوست عزیز شما روی ال سی دی نوشته داری؟
من هر چی پروگرام می کنم فقط روی ال سی دی یک ردیف مربع میاد
کسی اطلاعی داره راهنمایی بکنه
ممنون

سه شنبه 1 مرداد1392 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بله نوشته دارم منو ها هم کار میکنه اما ولتاژی که رو lcd نشون میده ، هنگام وصل کردن کویل ، از 12 ولت افت میکنه به هفت و دستکاه کار نمیکنه.
دوست من ایراد کار شما از 2 جا میتونه باشه اول که مهمته از پتیه های lcdدقت کن که به ترتیب وصل نمیشه درهم برهم هست دوم هم اینکه از نحوه پروگرم کردنت هم میتونه باشه اگه خواستی از طریق pm ایمیلت رو بگو شمارمو بهت بدم تا حلش کنیم

gladyator_089

چهارشنبه 1 مرداد1392 - 1:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست من،اگه میشه ترتیب وصل کردن پایه های ال سی دی رو که درهم برهم روی برد وصل میشه بذاری ممنون میشیم،منم همون مشکل نداشتن نوشته رو دارم :-o

یکشنبه 6 مرداد1392 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید جان خواهشن نظرتون رو در مورد این دستگاه بدین ممنون میشم

یا حق

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 7 مرداد1392 - 10:33pm
مدیر کل
مدیر کل

تا جاییکه من میدونم فلزیاب بدی نیست بشرطی که هم توان شما در ساخت خوب باشه و هم توقع شما از حد معقول یک فلزیاب پالسی بالاتر نباشه!
بالاخره هم ما نفهمیدیم فایل هگز بصورت کامل هست و محدودیتی نداره؟ دوستانی که ساختن و تونستن جواب بگیرن باید اظهار نظر کنن.

دوشنبه 7 مرداد1392 - 11:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: david65 , Majestic12 و 193 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure