انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:14am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام اقا مهدی
من خودم مدار پیم رو پیشنهاد نمی کنم اما اگه دوستی خواست مداری بسازد اگه تلاش کند حتی می تونه فلزیاب روبی رو که تصویری هست رو بسازه نقشه هاش هست هرکس باید ببینه چه توانایی های دارد و چه امکانتی در اختیارش هست تا بر اساس اون فلزیاب بسازه
هرچند بی ار ان فلزیاب قدرتمندی هست
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

چهارشنبه 24 اردیبهشت1392 - 12:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،آیا فایل هگزی که روی میکرو باید ریخته بشه دارای حجم زیادی نیست؟میشه راهنمایی کنید در مورد فایل هگز که همش یا چندتاییش رو باید توی میکرو ریخت؟

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
سلام،آیا فایل هگزی که روی میکرو باید ریخته بشه دارای حجم زیادی نیست؟میشه راهنمایی کنید در مورد فایل هگز که همش یا چندتاییش رو باید توی میکرو ریخت؟

سلام
دوست عزیز یک فایل که بیشتر نباید وی میکرو ریخته بشه...یک فایل رو فقط بریز ;)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 8:18pm

سلام
دوستان کسی است مرحله پروگرام کردن آیسی مگا8 همین فلزیاب را توضیح دهد؟
از 2 تا فایل در پروگرام کردن فایل ایپرام و فیوز بیت راحت پروگرام می شود ولی فایل فلش موقع انتقال به آیسی خطا میدهد.
پروگرامر من avr usbasp است و من با progisp کار می کنم.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

شنبه 18 خرداد1392 - 1:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،منم آی سی میکروی پروگرام شده رو میخرم،آماده شدش هست؟

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

شنبه 18 خرداد1392 - 3:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست من،در مورد فایل هگزش نگفتی کدوم فایل رو تو آی سی میکروش بریزم،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :-H

یکشنبه 19 خرداد1392 - 5:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست من،در مورد فایل هگزش نگفتی کدوم فایل رو از بین اون شش تا فایل هگز دانلود شده تو آی سی میکروش بریزم،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :-H

یکشنبه 19 خرداد1392 - 5:24pm

مهدی نوشته است:
بسیار عالی ، دوست خوبم برای زیر خاک تست شده این مدار ؟

با اجازه اساتید محترم سایت من دستگاه رو روی زمین تست کردم قدرت نفوذش در خاک خوب هست ولی خیلی ناپایداره من با لوپ 40 سانتی یک انگشتر 25 گرمی رو در فاصله 20 سانتی سنس کردم

دوشنبه 26 خرداد1392 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
مرسی بچه ها از همکاری خوبتون .

دوشنبه 27 خرداد1392 - 8:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
نتيجه كلي رو اين دستگاه چيه؟ كلا بدرد نميخوره؟

سه شنبه 28 خرداد1392 - 1:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: david65 , Google , mksss و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure