انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 3:05am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
gladyator_089 نوشته است:
سلام خسته نباشید
اساتید گرامی لطفا راهنمایی بفرمایین
من از کویل 34 سانتی با اهم 4 استفاده میکنم اما وقتی که کویل رو به مدار میزنم ولتاژ نشان داده شده روی ال سی دی افت کرده و به 7 ولت میرسد و هیچ فلزی را سنس نمیکند در ضمن ال سی دی کار می کند و منو ها هم همینطور، لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست من شما این مداروساختید چطوره ؟ ازش راضی هستید برد و ثباتش چطوره؟ با تشکر :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 24 مرداد1393 - 8:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز وقت خودتو سر این مدار نزار من چندین سال پیش ساختمش به رگه معدنی ذرات و اجر و سفال و ریشه درخت حساسه الان یه گوشه انباری افتاده

شنبه 24 مرداد1393 - 12:54am

سلام

دوستان عزيز خسته نباشيد خيلي ممنون از تمامي اطلاعاتي كه در اختيارمون گذاشتين

بنده اين مدار رو بصورت smd و با LCD نوكيا با اندازه 10*10 طراحي كرده ام كه بردش رو به عنوان نمونه ميخام بفرستم به جناب آقاي AHMET AkGOZ در استانبول كه برنامه اش رو خودش بزنه تو ميكرو.

حالا چندتا سوال اساسي :

1- ورژن هاي موجود اين دستگاه
2- ابعاد و جنس هدف در عمقي كه ميتونه بزنه
3- آيا شما سورس اين دستگاه رو داريد بدين بهم تا اون رو با بهترين كيفيت كار كنم تا اين همه راه و هزينه و برد حرفه اي طراحي شده توسط خودمان را به تركيه ارسال نكنم و خودمون راه بندازيمش؟

**** به محض دريافت سورس برنامه و يا هرگونه اطلاعات خاص هر چي فايل و نقشه و برد و سورس و قطعه و ... رو دراختيار تمامي جويندگان عزيز قرار ميدم تا از اينهمه درد و مشكل نجات پيدا كنيم ****

لطفا در مورد سورس كمكم كنيد تا بهترين نتيجه رو به همه دوستان برسونم

يا علي

یکشنبه 30 شهریور1393 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
asgar110 نوشته است:
سلام

دوستان عزيز خسته نباشيد خيلي ممنون از تمامي اطلاعاتي كه در اختيارمون گذاشتين

بنده اين مدار رو بصورت smd و با LCD نوكيا با اندازه 10*10 طراحي كرده ام كه بردش رو به عنوان نمونه ميخام بفرستم به جناب آقاي AHMET AkGOZ در استانبول كه برنامه اش رو خودش بزنه تو ميكرو.

حالا چندتا سوال اساسي :

1- ورژن هاي موجود اين دستگاه
2- ابعاد و جنس هدف در عمقي كه ميتونه بزنه
3- آيا شما سورس اين دستگاه رو داريد بدين بهم تا اون رو با بهترين كيفيت كار كنم تا اين همه راه و هزينه و برد حرفه اي طراحي شده توسط خودمان را به تركيه ارسال نكنم و خودمون راه بندازيمش؟

**** به محض دريافت سورس برنامه و يا هرگونه اطلاعات خاص هر چي فايل و نقشه و برد و سورس و قطعه و ... رو دراختيار تمامي جويندگان عزيز قرار ميدم تا از اينهمه درد و مشكل نجات پيدا كنيم ****

لطفا در مورد سورس كمكم كنيد تا بهترين نتيجه رو به همه دوستان برسونم

يا علي

سلام
ببین دوست من اکثر این فلزیابها و همچنین همین pim-2 صرفا جهت آشنایی با مدارات فلزیابی و سکه یابی هستن و اصلا به درد کاوش واقعی نمیخورن و سورسش به جز استاد احمد ، دست هیچ کسی نیست پس وقتتونو تلف نکنین این تجربه راه درازی بود که من رفته بودم
موفق باشید

gladyator_089

یکشنبه 30 شهریور1393 - 12:50pm

reza vir نوشته است:
تمامی دستگاه ها ضعفهایی دارن که سازندگان بعد اینکه ورژن بالا تر رو ساخت پایین تر رو با کمی تغیرات به اشتراک میزارن تا نتیجه تغیر یافته رو پیدا کنن .

تنظیمات برای پروگرام و قسمت LCD:

آقا رضا تو رو خدا اين عكس رو كامل بذار من تمامي وسايل و برد و ... رو تهيه كرده ام ولي تعداد آي سي ها و ... بيشتر از تعداديه كه بايد روي برد قرار بگيره

يعني من قطعات رو از روي فايل شماتيك خريدم و الان كه ميخام بذارمشون روي برد براي لحيم كاري تعداد آي سي ها و ديودها و ... زياد هستد

راهنماييم كنيد لطفا ، به اينها نياز دارم :

برداصلي و دقيق
شماتيك اصلي و دقيق
تعداد قطعات دقيق
مقدار قطعات دقيق
جاي قرار گرفتن قطعات برروي برد

آقا هر كي تونه تو رو خدا راهنمايي كنه فايل دقيق و اصلي رو بذاره تا من كارهايي بكنم بذارم اينجا برا اشتراك

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 3 مهر1393 - 12:12pm

gladyator_089 نوشته است:
asgar110 نوشته است:
سلام

سلام
ببین دوست من اکثر این فلزیابها و همچنین همین pim-2 صرفا جهت آشنایی با مدارات فلزیابی و سکه یابی هستن و اصلا به درد کاوش واقعی نمیخورن و سورسش به جز استاد احمد ، دست هیچ کسی نیست پس وقتتونو تلف نکنین این تجربه راه درازی بود که من رفته بودم
موفق باشید

سلام گلادياتور

ممنون از لطف شما
بنده شماره و آدرس استاد احمد آغگز رو دارم ميخام ببينم اگر به راحتي ميشه تو اين سايت اين رو ساخت و جواب گرفت كه هيچ وگرنه تصميمم جدي هست برم استانبول براي خريد اين دستگاه

اين دستگاه خيلي خيلي بهتر از اواع دستگاههايي هست كه ازشون تعريف و تمجيد ميكنند خيلي هاشون رو باهاشون كار كرده ام ولي به دردنخور هستند

تنها دستگاهي كه ميشه ازش ميشه جواب گرفت فركانسي هستند تمام.

پنج شنبه 3 مهر1393 - 12:25pm

abpooltopool7 نوشته است:
سلام
دوستان برای اتصال ال سی دی pim-2 راهنمایی کنید
یک عکس میزارم بفرمایید چرا اینطوری وصل کرده در واقع تعدادی از پایه های ال سی دی وصل نیست چرا؟
آیا این روش وصل کردن درست است؟
دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند

سلام

مهندس تو رو خدا فايلهايي رو كه داري و طبق اونا اين دستگاه رو ساختي رو برام بفرست
منم وسايلاشو گرفتم ولي فايلها و تعداد قطعات خريداري شده درست نيستند موندم
تصميم دارم برم استانبول براي خريد

پنج شنبه 3 مهر1393 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
asgar110 نوشته است:
gladyator_089 نوشته است:
asgar110 نوشته است:
سلام

سلام
موفق باشید

سلام گلادياتور

ممنون از لطف شما
بنده شماره و آدرس استاد احمد آغگز رو دارم ميخام ببينم اگر به راحتي ميشه تو اين سايت اين رو ساخت و جواب گرفت كه هيچ وگرنه تصميمم جدي هست برم استانبول براي خريد اين دستگاه

اين دستگاه خيلي خيلي بهتر از اواع دستگاههايي هست كه ازشون تعريف و تمجيد ميكنند خيلي هاشون رو باهاشون كار كرده ام ولي به دردنخور هستند

تنها دستگاهي كه ميشه ازش ميشه جواب گرفت فركانسي هستند تمام.

دوست من ، اصلا اینجوری که شما فک میکنین نیست این فلزیاب اصلا و اصلاااااااا به درد کاوش نمیخوره من این فلزیاب رو با بهترین قطعات 2 سال پیش ساختم و هنوزم دارمش و کار میکنه البته برای فلزات سطحی با لوپ 1در 1 بیشتر از 1 متر ازش انتظار نداشته باشین ، به بیشتر بودن قطعاتش نگاه نکنین ، تو خود این انجمن هستند مداراتی که خیلی ساده تر و کم قطعه ترند اما برد و نفوذی قابل قبول دارند مثل brn
مخلص کلام :خودتونو خسته نفرمایید

gladyator_089

پنج شنبه 3 مهر1393 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز آقا asghar من این مدار رو خیلی ساختم و اگه به مشکلی برخوردید در ساخت میتونید رو من حساب باز کنید

دوشنبه 12 آبان1393 - 3:38pm

ebi-gold نوشته است:
دوست عزیز آقا asghar من این مدار رو خیلی ساختم و اگه به مشکلی برخوردید در ساخت میتونید رو من حساب باز کنید

سلام دوستان من این فلزیابو ساختم ولی مشکل اینه که فقط موقع روشن شدن دستگاه صداش از در میاد و دیگه تو هیچ شرایطی صدا نمیده از لوپ تخت ۲۵ سانتی استفاده میکنم و اهمش ۳.۲ هست و وقتی سیم اتصال لوپ رو وصل میکنم اهکش میشه ۴.۵ اهم و یه مشکل دیگه این که دستگاه همش در حال نوسان هست و نمودار s1 و s2 یه فلش هایی نشون میده و کم و زیاد میشه ، میخواستم بدونم اون مشکل اول که صدا نمیده و این مشکل دوم که همیشه پرش داره نموداراش از چیه ، اینم عکس لوپ و دستگاه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 25 مرداد1394 - 10:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure