انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 5:05pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام

[با سلام دوستان من تو چند صفحه پیش گفتم که با فایل اصلی تو خاک خوب جواب میده و الان هم رو حرفم هستم و فایل اصلی رو من از ترکیه از حسین دمیر خریدم و خیلی ها هم تو انجمن بهش بدو بی راه میگن چون از ساخت مدارات الکترونیک چیزی نمیدونن pim-2 با فایل اصلی تو زمین توفان میکنه ولی خوب پولش هم زیاده ولی من تا حالا 10 تا بیشتر اینpim-2 رو فروختم و 1 نفر با فایل دمو نتیجه گرفت و یکی هم که گج کار بود با فایل اصلی تو این pim-2 تو زمین باید خیلی ماهر باشی تا بتونی فلز رو از غیر فلز تشخیص بدی و به صداهای ضعیف بیشتر توجه کنی و تو یک زمین هم باید تستش کنی تا قلق هاشو بدست بیاری ولی من دیروز مدار جدیدی طراحی کردم به اندازه کف دست بزار تو جیبت برو تو زمین با هر لوپی سازگاره از 200 میکروهانری تا 470 بعد یک ولوم 10 دور براش گذاشتم که میتونی عمق رو کمو زیاد کنی و یک حسن دیگه هم که داره به محض روشن کردن دستگاه تو زمین بالانس میشه و با لوپ 40 سانت یک سینی رو 15 در 15 رو تو 1.70 سنس میکنه فیلمشو به زودی میزارم برای دوستان و یک نقطه زن دیگه هم تا چند روز دیگه کارش تموم میشه براتون میزارم عکسشو کپی برداری شده فلزیاب مینلب و دراگون هستش چون برای تعمییر برای من اوردنش از روشون الگو برداشتم به امید خدا تا 2 هفته دیگه تمومش میکنم با تشکر از دوستان

چهارشنبه 18 دی1392 - 5:36pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
MORTEZA-3282 عزیز خسته نباشی دوست عزیز
حالا با این اوصاف شما میخواین این مدارها رو برای ساخت بزارین اینجا یا برا فروش؟
ممنون میشم توضیح کامل و واضحی بفرمائی.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 19 دی1392 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
يه حرف قشنگ اما تلخ خدمت اون دسته از دوستان كه به فكرجيب مردم هستن و نمخوان ما ضرر كنيم البته تلخ كه نيست اگه فقط خيرخواهى درميان باشه اون دوستى كه دويست تومان خرج فايل هگز اصلى كرده من ندارم ولى 2000 هزار صلوات نثار رفته ها و مانده هات (اموات- زنده هات) فايل اصلى رو براى من و دوستان بزار تا استفاده بشه مردحسابى فايل اصلى و امكانات و آپشن هاش كجا و اين فايل دمو و محدوديت منو و آپشن ها كجا اگه طالب خيرى و به پول خرج كردن يا نكردن ديگران مي انديشى بسم الله - مولا على وقتى ديد حق با خداست ،شد على با حق است و حق باعلى - پس اگه حقى و حقانيت فكرجيب مردمى من محتاج تر از بقيه دوستان هستم پس .... خلاص

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 19 دی1392 - 12:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز من نمیدونم با چه زبونی به شما بگم اقا مرتضی هم گفتن که با همین فایل دمو به نتیجه رسیدن چند نفر من خودم هم شاهد این جریان بودم و به چشم خودم اون سینی رو دیدم از نزدیک باز شما دنبال فایل اصلی هستین ? نمیدونم دیگه چی باید گفت من باز میگم لوپ خوب و تخت بپیچین مشکلتون حل میشه این pim2 چیز مشکلی نداره که دارییم اینقدر در بارش حرف میزنیم الان دستگاه خودم داره با فایل دمو کار میکنه و از کار کردنش خیلی راضی هستم ولی فقط پیچیدن لوپش 3 روز وقت منو گرفت میگم دقت کنید ویه لوپ تخت بپیچین دنبال فایل اصلی هم نباشید درد سرش زیاده

clone pi - sx500 - pim2 قول پالسی ها

پنج شنبه 19 دی1392 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام
خب دوست عزیز مشخصات این لوپی که پیچیدی رو همراه با عکس بزار تا بقیه دوستان هم استفاده کنند
نمره سیم؟ قطر لوپ؟تعداد دور؟اندازه فاصله بین سیم ها؟عرض سیم بعد اتمام پیچش؟
با تشکر

gladyator_089

شنبه 20 دی1392 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
MORTEZA-3282 نوشته است:
[با سلام دوستان من تو چند صفحه پیش گفتم که با فایل اصلی تو خاک خوب جواب میده و الان هم رو حرفم هستم و فایل اصلی رو من از ترکیه از حسین دمیر خریدم و خیلی ها هم تو انجمن بهش بدو بی راه میگن چون از ساخت مدارات الکترونیک چیزی نمیدونن pim-2 با فایل اصلی تو زمین توفان میکنه ولی خوب پولش هم زیاده ولی من تا حالا 10 تا بیشتر اینpim-2 رو فروختم و 1 نفر با فایل دمو نتیجه گرفت و یکی هم که گج کار بود با فایل اصلی تو این pim-2 تو زمین باید خیلی ماهر باشی تا بتونی فلز رو از غیر فلز تشخیص بدی و به صداهای ضعیف بیشتر توجه کنی و تو یک زمین هم باید تستش کنی تا قلق هاشو بدست بیاری ولی من دیروز مدار جدیدی طراحی کردم به اندازه کف دست بزار تو جیبت برو تو زمین با هر لوپی سازگاره از 200 میکروهانری تا 470 بعد یک ولوم 10 دور براش گذاشتم که میتونی عمق رو کمو زیاد کنی و یک حسن دیگه هم که داره به محض روشن کردن دستگاه تو زمین بالانس میشه و با لوپ 40 سانت یک سینی رو 15 در 15 رو تو 1.70 سنس میکنه فیلمشو به زودی میزارم برای دوستان و یک نقطه زن دیگه هم تا چند روز دیگه کارش تموم میشه براتون میزارم عکسشو کپی برداری شده فلزیاب مینلب و دراگون هستش چون برای تعمییر برای من اوردنش از روشون الگو برداشتم به امید خدا تا 2 هفته دیگه تمومش میکنم با تشکر از دوستان

برادر من اگه قصدت خيره بي زحمت مدارت رو بزار تا ماهم بزاريم تو جيبمون بريم اكتشاف بلكن بختمون با مدار شما باز بشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 24 دی1392 - 1:46am
مدیر کل
مدیر کل

به اون 2 برادر عزیزی که کم کم در این تاپیک و تاپیکهای دیگه شروع به فروشندگی کردن و ظاهرا دارن کارشون رو هم گسترش میدن ؛ عرض کنم لطفا این روند کاری خودتون رو خاتمه بدین! اینجور تاپیک ها جایی برای تبلیغ دستگاه و فروشندگی نیست. اگر مطلب فنی کمک کننده جهت ساخت دوستان دارین ارائه بدین و همه هم ممنون میشن. اما اگر بحث فروش بخواد باشه تاپیک خاص خودشو داره هر صحبتی جهت تبلیغ و فروش دستگاه دارین همونجا مطرح کنین.
غیر این بخواد جلو بره بنده هم جور دیگه برخورد میکنم! پس همینجا سربسته داستان رو خاتمه بدین تا کار به جاهای باریک تر و افشای یک سری مسائل نکشیده!!! ;)

چهارشنبه 24 دی1392 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اندازه کف دست!! خداییش همون BRN نیست ؟ :D

چهارشنبه 24 دی1392 - 2:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حمید با کل احترامی که برای شما دارم میزارم و هیچ وقت هم حرف بدی نزدم به شما که ناراحت بشید از دست من من نیاز به فروش دستگاه ندارم و خیلی هم تو همین بخش به بچه ها کمک کردم و بارها گفتم نیاز به خرید فایل اصلی برای pim2 نیست فقط با پیچیدن یه لوپ تخت مشکل همه بر طرف میشه و حتی نوشتم که من خودم یه بار خریدم این فایل رو ولی فایده ای نداشت و شما هم نخرید درسته منو ها و اپشن های بیشتری داره ولی توی زمین ناپایداره شمااگه یکم پست های قدیمی تر رو که چند صفحه قبل هست مطالعه بکنید متوجه عرض بنده میشید من در امدم بالاست نیازی ندارم به خاطر 2 یا 3 ملیون بیام خودمو تو این سایت کوچیک کنم من اگه فلزیابی هم فرخته باشم به بچه های سایت شما نفروختم چون مشتری های ما تو گیلان دستگاه دست ساز رو نمیخرن بخاطر رطوبتی که زمین داره دستگاه دست ساز جواب نمیده اینم بگم من کار اشتباهی نکردم و شک هم به خودم ندارم نیازی هم نیست که بترسم من حتی امروز یکی از دوستان خودم رو به این سایت دعوت کردم که تو ساخت و مونتاژ خیی تجربه داره چون میخواستم به بچه ها کمک بیشتری بشه ولی این پیام شما رو که دیدم خیلی بهم بر خورد و ناراحت شدم افشا یک سری مسایل رو متوجه نشدم اقا حمید من نه دروغ میگم نه مال حرام سر سفره بردم برای خانوادم و هیچ ترسی هم از کسی ندارم این رو هم مطرح کردم که اگه سوءتفاهمی پیش اومده بر طرف بشه من و برادرم راهمون از هم جداست و هر کس پاسخگوی کار خودش هست

سه شنبه 8 بهمن1392 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

امید وارم از صحبت های من بد برداشت نکنیید و دلگیر نشید من فقط خواستم یه سری واقعیت ها مطرح بشه چون یکی دو تا از بچه ها با من تو این سایت ارتباط دارن و تو ساخت چنس و تو باکس و برن با هم خیلی فعالیت کردیم و صمیمانه با هم کار کردیم و حتی کار و شغل من رو هم میدونن چی من این کار تفریح منه نه کسب در امد

سه شنبه 8 بهمن1392 - 6:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 125 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure