انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 5:16am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mojtaba gold عزیز موفق باشی دوست عزیز
فقط بازم سوال دوستان بی جواب موند که پرسید فایل اصلی رو از کجا میشه گرفت.
ممنون میشیم راهنمایی بفرمائید.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 16 دی1392 - 3:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فایل اصلی رو فقط میشه از حسین دمیر تو ترکیه خرید ولی کسانی هستن که رابط هستن و فایل اصلی رو میفروشن ولی با قیمت های گران ولی من با همین فایل دمو دارم کار میکنم خیلیم خوبه شما با 500 بار خاموش روشن کردن شاید تا 1 سال بتونین با یه پروگرام کردن کار کنیید چرا دنبال فایل اصلی هستین سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن که نظر من این بود

دوشنبه 16 دی1392 - 6:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
mojtaba gold نوشته است:
فایل اصلی رو فقط میشه از حسین دمیر تو ترکیه خرید ولی کسانی هستن که رابط هستن و فایل اصلی رو میفروشن ولی با قیمت های گران ولی من با همین فایل دمو دارم کار میکنم خیلیم خوبه شما با 500 بار خاموش روشن کردن شاید تا 1 سال بتونین با یه پروگرام کردن کار کنیید چرا دنبال فایل اصلی هستین سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن که نظر من این بود

سلام اقا مجتبی گلد
واقعا خیلی باحالی می دونستی .
mojtaba gold نوشته است:
فایل اصلی رو فقط میشه از حسین دمیر تو ترکیه خرید ولی کسانی هستن که رابط هستن و فایل اصلی رو میفروشن

این که همه هم می دونستند
mojtaba gold نوشته است:
ولی من با همین فایل دمو دارم کار میکنم خیلیم خوبه شما با 500 بار خاموش روشن کردن شاید تا 1 سال بتونین با یه پروگرام کردن کار کنیید چرا دنبال فایل اصلی هستین سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن که نظر من این بود

شما خودت چند صفحه قبل تر می گفتی اگه از فایل اصلی استافده بشه و فلان وفلان خیلی بهتره و اینا که چند تا از دوستان و من با حودمون گفتیم شما فایل اصلی رو چطور از حسین دمیر گیر اوردید و این قدر تاکید داشتید با وجود سوالات دوستان الان میگید فایل دمو کار می کنید .
اینی هم که می گید سری که درد نمی کنه واقعا جالبه نه ...
با تشکر دوست من

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 16 دی1392 - 8:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز من هیچ وقت همچین حرفی نزدم که فقط از فایل اصلی استفاده بشه من خودم فایل اصلی رو هم خریدم یکی از مشتریام بود که pim2 میخواست با فایل اصلی ولی هیچ فرقی من تو کارکردش ندیدم فقط پول دور انداختنه و فایل اصلی رو برام 200 تومن حساب کرد ولی فایده ای نداشت فقط جز پول دور انداختن فایده دیگه ای نداره شما فقط باید تو پیچیدن لوپ و مونتاژ دقت کنیید من اگه دنبال پول بودم واقعیت رو بهتون نمیگفتم میتونستم فایل اصلی رو هم بفروشم و کلی در امد داشته باشم ولی دور از وجدانه کاری منه نمیدونم چرا شما قبول ندارین واقعیت رو ما که یک بار این پول رو دادیم شما هم دلت میخواد پولتو دور بندازی تست کن تا به نتیجه حرف من برسی pim2 هیچ ایرادی از نظر من نداره تو کار کرد با فایل دمو فقط اپراتوری و دقت تو مونتاژ شرط اصلی

clone pi - sx500 - pim2 قول پالسی ها

دوشنبه 16 دی1392 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من فایل رو از یکی از دوستان که با حسین دمیر دوست بوده و رفت و امد میکرده 1 سال پیش خریدم و اون اقا هم به من گفت هیچ فرقی نداره ولی من هم این شما خیلی مشتاق بودم تا ببینم فایل اصلی چه فرقی داره ولی تجربه کردم دیدم فرقی نداره

دوشنبه 16 دی1392 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم متن اون چند صفحه پیش که با هم حرف زدیم

bantama

کاربر حرفه ای

Re: فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال
سلام
میشه بگید فایل اصلی رو چطور به دست اوردید و با چه تغییراتی تونستید 15 در 15 رو تو 110 سانتی بزنید .
با تشکر

--------------------------------------------------------------------------------

پنج شنبه 12 دی92 - 4:36pm

mojtaba gold

کاربر فعال

Re: فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال
فایل که تو سایت هستش دوست عزیز شما با فایل دمو هم میتونید کار کنید مشکلی نداره فقط سیم پیچ خیلی شرطه تو این فلزیاب یعنی 80 درصد سیم پیچ و 20 درصد خود دستگاه

دوشنبه 16 دی1392 - 8:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من همش به فکر جیب شما هستم که زیاد خرج الکی نکنیید pim2 خرجی هم نداره ساخت مدارش با این قیمت شما کدوم نقطه زن رو میخوایید گیر بیارید که دیجیتال باشه و تفکیک هم داشته باشه ولی تفکیکش نه در حد عالی در حد متوسط بعضی وقت ها هم که تفکیکش شاید جواب نده ولی در کل راضی کننده برای زمین های خشک نه زمین های رطوبت بالا

دوشنبه 16 دی1392 - 8:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست من
شرمنده یه بی دقتی این مشکل رو پیش اورد .

دوشنبه 16 دی1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

MORTEZA-3282 نوشته است:
[سلام دوست عزیز فلزیاب pim-2 رو اگر دقیق بسازی با لوپ درست و فایل اصلی باشه همه نقطه زن ها رو بی خیال میشی با فایل دمو بردش کمه من با فایل اصلی تونستم یک سکه 50 تومانی رو از 45 سانت سنس کنم در خاکی که پر از املاح و سفال بود و یک سینی مفرق 15*15 رو در زیر خاک در 1.10 سنس کرد مشکل ما با pim-2 فایل دمو هست

سلام اقا مجتبی من روی بی دقتی فکر کردم این پست رو شما نوشتی یه بار دیگه که نگاه کردم دیدم این اسمش مرتضی هست شما مجتبی .
واقعا بازم شرمنده
با تشکر

دوشنبه 16 دی1392 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خواهش میکنم اشکال نداره پیش میاد

سه شنبه 17 دی1392 - 12:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure