انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 5:04am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی
 فلزیاب pim-2 یک فلزیاب دیجیتال 
نویسنده پیغام

راستي از ورژن 5 براي ستخت اين فلزياب استفاده کرده که به گفته خودش از ورژن هاي ماقبلش سرتره و اينکه ايا واقعا حساسيت اين دستگاه به املاح زمين کم است يانه؟لطفاکساني اين که.اين فلزياب رو توزمين تست کردن درموردمقدارنفوذي به همراه ابعاد فلزات توضيح بيشتري دهند.پيشاپيش ازهمکاري شماسپاسگزارم.

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeid-hakimi نوشته است:
slm azizan bande ghasde kharid felezyab pim2 daram foroshandash gharare baram montaj kone ba gheimat 1500000 toman gofte felez dar abad 20×20 ro to.1.5 metr sens mikone ba lup 45 khaheshan shoma ke tajrobe sakht in dastga ro darin rahnemai.konid aezesh kharid dare ya na dar zemn gofte ro file hex va madaresh ye seri taghirat anjam dade ke khily moaser bude.ba tashakor az shoma

هر کسی چنین حرفی زده دروغ گفته برادر =))

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeid-hakimi نوشته است:
راستي از ورژن 5 براي ستخت اين فلزياب استفاده کرده که به گفته خودش از ورژن هاي ماقبلش سرتره و اينکه ايا واقعا حساسيت اين دستگاه به املاح زمين کم است يانه؟لطفاکساني اين که.اين فلزياب رو توزمين تست کردن درموردمقدارنفوذي به همراه ابعاد فلزات توضيح بيشتري دهند.پيشاپيش ازهمکاري شماسپاسگزارم.

دوست عزیز من این دستگاه رو با بهترین کیفیت ممکن ساختم . بردش نصف دلتا پالس آنالوگه و حساسیتش به طلا خوب نیست . من به خاطر تفکیکش ساختم اما به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان رو تفکیکش حساب نکنین . شاید برای اهداف سطحی بشه کمی اونم با کسب تجربه زیاد به تفکیکش اعتماد کرد . در کل من ساختش رو توصیه نمی کنم . به دو دلیل
1- فایل میکرو دمو علاوه بر محدودیت 500 دفعه ای در خاموش و روشن شدن دستگاه ، نسبت به فایل اصلی دارای تفاوت ساختاری و در کل کاهش برد و افت حساسیت به طلاست
2- دیجیتال کردن مداری مثل دلتا پالس در حالتی که خود مدار آنالوگ عملا فقط با یک ولوم از هفت ولوم کار میکنیم و توانش بسیار هم خوبه ، اصلا منطقی نیست . چون عملا چیز بهتری از دلتا پالس در نمیاد که کمتر هم هست .

من به چند موضوع در مورد فلزیاب های پالسی پی بردم که امیدوارم درست باشه . اول اینکه تفکیک سیستم پالسی یعنی کشک . دوم اینکه سیستم پالسی دیجیتال شده یک مدار آنالوگ قوی لزوما بهتر از مدار اولیه نیست و دست آدم برای اعمال تغییرات تو آنالوگ باز تره . و مهم ترین تجربه اینکه وقتی دیدین چند نفر در مورد یه موضوع نظر مشترکی دارن و کسب تجربه کردن قرار نیست لزوما فکر کنیم نتیجه ای که ما خواهیم گرفت بهتر میشه . اشتباهی که من در مورد pim-2 انجام دادم

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
saeid-hakimi نوشته است:

دوست عزیز من این دستگاه رو با بهترین کیفیت ممکن ساختم . بردش نصف دلتا پالس آنالوگه و حساسیتش به طلا خوب نیست . من به خاطر تفکیکش ساختم اما به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان رو تفکیکش حساب نکنین . شاید برای اهداف سطحی بشه کمی اونم با کسب تجربه زیاد به تفکیکش اعتماد کرد . در کل من ساختش رو توصیه نمی کنم . به دو دلیل
1- فایل میکرو دمو علاوه بر محدودیت 500 دفعه ای در خاموش و روشن شدن دستگاه ، نسبت به فایل اصلی دارای تفاوت ساختاری و در کل کاهش برد و افت حساسیت به طلاست
2- دیجیتال کردن مداری مثل دلتا پالس در حالتی که خود مدار آنالوگ عملا فقط با یک ولوم از هفت ولوم کار میکنیم و توانش بسیار هم خوبه ، اصلا منطقی نیست . چون عملا چیز بهتری از دلتا پالس در نمیاد که کمتر هم هست .

من به چند موضوع در مورد فلزیاب های پالسی پی بردم که امیدوارم درست باشه . اول اینکه تفکیک سیستم پالسی یعنی کشک . دوم اینکه سیستم پالسی دیجیتال شده یک مدار آنالوگ قوی لزوما بهتر از مدار اولیه نیست و دست آدم برای اعمال تغییرات تو آنالوگ باز تره . و مهم ترین تجربه اینکه وقتی دیدین چند نفر در مورد یه موضوع نظر مشترکی دارن و کسب تجربه کردن قرار نیست لزوما فکر کنیم نتیجه ای که ما خواهیم گرفت بهتر میشه . اشتباهی که من در مورد pim-2 انجام دادم

دلتا پالس که خب داستانش مشخصه :D

اما در مورد این مدار بخاطر داشتن فایل هگز دمو اصلا نسازین بهتره

ضمن اینکه درسته پالسی ها تفکیک خوبی ندارن ؛ اما میشه روی تفکیک آهن و غیر آهنشون جساب کرد

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کوروش جان داستان دلتا پالس اتفاقا داستان قشنگیه و من خیلی قبولش دارم :))
در مورد تفکیک pim-2 باید بگم که اگر عدد delay یک یا دو باشه به هیچ وجه اون دو تا نوار پر نمیشه و به صورت فلش هایی رو به چپ و همواره در حالت پر باقی میمونه .
در ضمن برای من که اصلا قابل اعتماد نیست . چون اندازه جسم اگه بزرگ باشه بدون توجه به آهن و غیر آهن هر دو تا نوارو پر میکنه . در کل اگر خودت بدونی که هدف آهنه یا غیر آهن اونوقت میشه یه تفسیر درست از اون دو تا نوار داشت :))

یکشنبه 1 دی1392 - 8:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
کوروش جان داستان دلتا پالس اتفاقا داستان قشنگیه و من خیلی قبولش دارم :))
در مورد تفکیک pim-2 باید بگم که اگر عدد delay یک یا دو باشه به هیچ وجه اون دو تا نوار پر نمیشه و به صورت فلش هایی رو به چپ و همواره در حالت پر باقی میمونه .
در ضمن برای من که اصلا قابل اعتماد نیست . چون اندازه جسم اگه بزرگ باشه بدون توجه به آهن و غیر آهن هر دو تا نوارو پر میکنه . در کل اگر خودت بدونی که هدف آهنه یا غیر آهن اونوقت میشه یه تفسیر درست از اون دو تا نوار داشت :))

دوست عزیز من در مورد پالسی های دیگه گفتم نه در مورد این پالسی

ضمن اینکه من از تفکیک چنس لذت میبرم

یکشنبه 1 دی1392 - 7:58pm

دوست عزیز فرضا من تفکیک pim2 رو بیخیال شم که شما ازش بد تعریف کردین مساله مهم برای من اینه که pim2 فلزی رو با چه ابعادی و چه بردی تو زمین سنس میکنه اگه واقعا تو زمین تست کردین بگین در ضمن با فایل دمو هم در نظر بگیرید فایل هگز اصلی که کسی نداره جز شرکت سازندش,لطفا بگین فلز 20*20 رو مثلا تو 1.5 سنس میکنه یا نه در ضمن شنیدم pim2 هرچی تو هوا سنس میکنه تو زمینم سنس میکنه.لطفا در این رابطه راهنماییم کنید و اگه مطمعن نیستید از چیزی لطفا بازگوش نکنید.با تشکر

یکشنبه 1 دی1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeid-hakimi نوشته است:
دوست عزیز فرضا من تفکیک pim2 رو بیخیال شم که شما ازش بد تعریف کردین مساله مهم برای من اینه که pim2 فلزی رو با چه ابعادی و چه بردی تو زمین سنس میکنه اگه واقعا تو زمین تست کردین بگین در ضمن با فایل دمو هم در نظر بگیرید فایل هگز اصلی که کسی نداره جز شرکت سازندش,لطفا بگین فلز 20*20 رو مثلا تو 1.5 سنس میکنه یا نه در ضمن شنیدم pim2 هرچی تو هوا سنس میکنه تو زمینم سنس میکنه.لطفا در این رابطه راهنماییم کنید و اگه مطمعن نیستید از چیزی لطفا بازگوش نکنید.با تشکر

اگه تفکیک نمیخواین چرا دنبال این مدار هستین

توباکس ساشو از همه اینا تواناتره :ymhug:

دوشنبه 1 دی1392 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeid-hakimi نوشته است:

دوست من وقتی تو هوا درست و حسابی نمیزنه میخوای زیر خاک بزنه ؟
نیازی به تست خاک نیست

دوشنبه 1 دی1392 - 1:03am
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
saeid-hakimi نوشته است:

سلام
برادر من شما صد در صد تو مدارت اشکال داری من خودم با ورژن3 دمو یه سکه 200 تومانی رو تو 30 سانت و یک انگشتر نقره رو تو 42 سانتی و یه فیبر10 در 15 رو تو 90 ساتی و اخرش هم با در اهنی که تست کردم رو تو 2/50 متری میزد تمام تست ها هم با لوپ 40 سانتی بود با لوپ 30 سانتی اخرین برد تو 2متر بود تفکیکش رو هم بیخیال بشید
با تشکر

دوشنبه 2 دی1392 - 3:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure