انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 8:03pm

پاسخ به موضوع  [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 بهترین فلزیاب پالسی که تجربه کار با آن را دارید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
دوستات عزیزان کسی درمورد علی عزیزیان که تو تبریز داره دستگاه میفروشه که تست زیر خاک میده و نتایج تستش رو هم که تو سایتش گذاشته رو میشناسه.و آیا وسیله ش به درد بخوره یا نه.
قیمت از 16 میلیون تا 23 میلیون.
مثلا نوشتهوفلز مس 60در60تو5متر زیر خاک.
بزرگواران اگر کسی اطلاعاتی در مورد شخص و دستگاه داره بیان کنه.

پنج شنبه 11 مهر1392 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب کانی عزیز واقعا متاسف شدم
کاملا درکتون میکنم چون خودم 3 بار این بالا تو سالیان گذشته سرم اومده
شما بگو این دستگاه رو از کی خریدی اسمش چی هستش ایا شرکت داره این شخص سایت داره توکدوم شهر هستش
درمورد شکایت متاسفانه تو این مملکت قوانین سلیقه ای اجرا میشن یه جایی یه جرمو خیلی مجازات میکنن یه جای دیگه هم همون جرمو به راحتی ازش میگذرن
درمورد فلزیاب هم کاملا سلیقه ای برخورد میشه
فقط این قضیه رو مد نظر داشته باشین که تمام این فروشندگان فلزیاب به جز دو سه تا شون همشون کاملا دارن غیر قانونی کار میکنن چه اینایی که دست ساز میسازن و میفروشن و چه اینایی که شرکتی وارد میکنن و میفروشن . توی تمامی شکایتها دولت اول به منفعت خودش فکر میکنه و رای میده و بعد به منفعت شاکی در مورد اینجور کلاه برداری شخص شاکی شاید نتونه با شکایتی که میکنه پولی که از دستش رفته رو بتونه پس بگیره ولی حد اقلش اینه که شخص فروشنده رو دچار اسیب و حتی انداختن به زندان هم میتونه بکنه و جریمه سنگین هم حتما خواهد داد

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 11 مهر1392 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز این اقای عزیزیان خودش ترک زبونه و خونشم توی گرمدره کرج هستش
اصلا سراغ این دستگاهاشون نرو اینا همه دست سازن و داخل ایران مونتاژ میشن این عزیزیانو شیر محمدیو عزیز ور یه جورایی دستشون تو یه کاسست و دارن با هم کار میکنن البته تا چند ماه پیش که اینطوری بود اگه نزده باشن به تیپو تار هم
دوست عزیز لپ کلام
هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه
و هیچ گربه ای هم محض رضای خدا موش نمیگیره
اینا همه به فکر پر کردن جیب خودشونن
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
از ما گفتن بود
موفق باشی

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 11 مهر1392 - 1:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

بابا به جای اینکه این همه پول بدید به کلاهبردارهای اینترنتی و ازشون دستگاه بخرید،خودتون یکی بسازید و رو برد اون کار کنید.اینطوری هم پول کمتری خرج میکنید و تجربه بیشتری کسب میکنید

جمعه 12 مهر1392 - 11:13am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

شایان نوشته است:
جناب کانی عزیز واقعا متاسف شدم
کاملا درکتون میکنم چون خودم 3 بار این بالا تو سالیان گذشته سرم اومده
شما بگو این دستگاه رو از کی خریدی اسمش چی هستش ایا شرکت داره این شخص سایت داره توکدوم شهر هستش
درمورد شکایت متاسفانه تو این مملکت قوانین سلیقه ای اجرا میشن یه جایی یه جرمو خیلی مجازات میکنن یه جای دیگه هم همون جرمو به راحتی ازش میگذرن
درمورد فلزیاب هم کاملا سلیقه ای برخورد میشه
فقط این قضیه رو مد نظر داشته باشین که تمام این فروشندگان فلزیاب به جز دو سه تا شون همشون کاملا دارن غیر قانونی کار میکنن چه اینایی که دست ساز میسازن و میفروشن و چه اینایی که شرکتی وارد میکنن و میفروشن . توی تمامی شکایتها دولت اول به منفعت خودش فکر میکنه و رای میده و بعد به منفعت شاکی در مورد اینجور کلاه برداری شخص شاکی شاید نتونه با شکایتی که میکنه پولی که از دستش رفته رو بتونه پس بگیره ولی حد اقلش اینه که شخص فروشنده رو دچار اسیب و حتی انداختن به زندان هم میتونه بکنه و جریمه سنگین هم حتما خواهد داد

ممنون از همدردی شما شایان عزیز

دستگاه رو یه واسطه آشنا که خیلی ادعاش میشد و غرور برش داشته بود خیلی وارده و فلان و فلان
از یه آشنای خودش در کرج خریدیم. نه شرکتی نه کاتالوگی نه هیچی.

حتی منصرف شدم ولی واسطه نزاشت .گفتم من اینجوری خرید نمیکنم ولی خوب رودروایسی پدر آدمو درمیاره.
تستش هم با هزار بدبختی انگشتر رو در هوا و 30 سانتی تفکیک کرد که اگه بخوای اینجوری تو کوه وبیابون تفکیک کنی باید یه ماه بری و بیای.

گفتم که نا آگاه نبودم فقط تو رودروایسی مزخرفی گیر کردم.

در مورد قانون کاملا درسته هیچ مجازات و قانون مشخصی وجود نداره فقط بستگی به شرف و وجدان جناب قاضی داره.
اونم واسه ما که یه اقلیت محسوب میشیم مطمئن باشید سنگینترین مجازات رو واسمون در نظر میگیرند.

دوستان خواهش دارم ازتون در تمام مراحل زندگیتون رودروایسی رو کنار بزارید

موفق باشید.

@};- @};- @};-

جمعه 12 مهر1392 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این فلزیاب epg8000 که اقای صفایی میسازن چطوره؟ کارش درسته؟

شنبه 13 مهر1392 - 8:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بدرد نمیخوره

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 26 آذر1392 - 10:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
fabienmartin نوشته است:
این فلزیاب epg8000 که اقای صفایی میسازن چطوره؟ کارش درسته؟

خیلی صاف وشفاف میگم فلزیابهای تو این رنج بیشتر از 1 میلیون ارزش خریدن ندارن اینو بر اساس تحقیقات گسترده تو انتخاب این رنج فلزیاب میگم و هرکی ادعای بیخودی داره بیاد من باهاش مناظره میکنم

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 26 آذر1392 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای آقا
قضیه فلزیاب <<خوب>> سر زبانهاست و هنوز هم هست و بعدها هم خواهد بود یکی میگه این مدل چطوره اونیکی میگه خوب نیست وووو.... آخر که چی !؟
دوست من شما اول باید بفرمایید چه دستگاهی میخواید: همه میدونن که در فلزیاب ثبات، نفوذ در خاک و بعضا تفکیک و ... دارای اهمیت است. پس توضیح بدید که چه چیزی از دستگاه انتظار دارید اگر بحث عمق زنی مهمه بگو که چه ابعادی از فلزو رو میخوای برات تو چه عمقی از خاک بزنه! ثباتش قطعا برات مهمه حالا تفکیک که کلا قضیه اش جداست. اینا رو خواستی بگو ببینم چقد میخوای هزینه کنی آقا؟
توصیه به سایر دوستانی که نظر میدن: برادر من شما تا اینا رو ندونی چطور میگی دستگاه فلان خوبه یا بد...!!!؟ حالا باهاش کار کردی یا نه بماند! انصاف هم خوب چیزیه... همه میدونیم با این اوضاع نابسامان تهیه سیستم گران قیمت که مثلا لورنز و یا امثالهم باشه ممکن نیست حالا این 20 میلیون، شما میخوای با 1 یا 2 میلیون دستگاهی بگیری که به حد لورنز کارایی داشته باشه؟ قطعا این نشدنیه دیگه! و اونم در صورتیکه شما تازه از مداراتی که توی نت هست یکی بهینه بشه تاحدی شما را راضی کنه و از طریق دوستان بتونی تهیه کنی با این قیمت.... دوست خوبم پس واقع بین باش و عادلانه قضاوت کنید
پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

چهارشنبه 27 آذر1392 - 8:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

فرمايش كاملي بود جناب رابين حود ، دقيقاً همينطور بوده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 2 دی1392 - 6:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure