انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:06pm

پاسخ به موضوع  [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 بهترین فلزیاب پالسی که تجربه کار با آن را دارید 
نویسنده پیغام

با سلام اقا از دوستان کسانی که فلزیاب rector 1000 را خریدن کاریی چطور بود کسی که تجربه کار باش داره لطفا اعلام کنه من قبلا از استاد و مدیر محترم آقا مهدی در موردش اطلاعاتی گرفتم لطف کنین تجربیات خودتون را بگین من میخام یه دونه از بخرم

سه شنبه 17 دی1392 - 10:35pm
استاد
استاد

درود بر شما
ثیاتش خوب هست یه سکه 500 تومانی را 45 سانت برای من در هوا میزنه و یک سینی استیل 55 سانتی را 220 سانت توی هوای میزنه و یک سینی استیل 32 سانتی را 160 سانتی متر توی هوا میزنه

چهارشنبه 18 دی1392 - 5:11am

سلام .سال 82 برای اولین بار یه روور در لوکس از آقای کوهی تو ارومیه همان جهان کاوش خریدم.6 میلیون پول دادم.آخر سر بعد از 7 ماه متوجه شدم تقلبی است و با نمونه
اصلیش خیلی فرق داره .6 میلیون از منی که تازه از زندان به خاطر مسایل مالی نابود شده بودم گرفت.نمی دونم خدای هست به داده ما برسه؟
این اواخر سال 90 یه فلریاب از یه شرکت خارجی خریداری کردم .مشخصات نماینده فروشش رو در ایران به من داد. ازش خیلی راضی نیستم ولی یه وسیله تقلبی نگرفتم.

چهارشنبه 18 دی1392 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
افشین جان شما راست میگین این کوهی کلاه برداره ..من میخواستم یه فلزیاب ازش بگیرم و خیلی برس و جو کردم و اخرش فهمیدم بابا این فلزیاب تقلبی به مردم میده به نرخ اصل ....بعدش بیخیال این اقا شدم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 18 دی1392 - 2:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام.استاد جاوید شما با اون فلزیاب رکتور 1000 کار کردید یا فقط در حد فیلم تبلیغاتیش نظر دادین؟ اگه کار کردین توی زمینهای مرطوب بوق الکی نمیزنه؟ این عمق با چه لوپی میگیره؟ چقدر در داخل خاک کاهش نفوذ داره.راستی قیمتش چنده؟

جمعه 4 بهمن1392 - 11:46pm
استاد
استاد

merajx5 نوشته است:
با سلام.استاد جاوید شما با اون فلزیاب رکتور 1000 کار کردید یا فقط در حد فیلم تبلیغاتیش نظر دادین؟ اگه کار کردین توی زمینهای مرطوب بوق الکی نمیزنه؟ این عمق با چه لوپی میگیره؟ چقدر در داخل خاک کاهش نفوذ داره.راستی قیمتش چنده؟

درود بر شما
من چون همرمان هم گرفتار ساختن توباکس و هم گرفتن فرکانس ردیاب و هم درست کردن مدار تقویت ولتاز و سر هم کردن باطری و پیچیدن لوپ طرح حمید و یا اخرین لوپ طرح کرمی برای این دستگاه هستم نسنهای که با اون انجام دادم صرفا در هوا بوده و هنوز فرصت پیدا نکردم که هم توباکس هم راکتور 1000 را زیر خاک تست کنم که نهایت تا یکی دو هفته دیگه تستهای زیر خاک را با اون انجام میدم ولی ظاهرا دستگاه خوبی نسبت به قیمت حدود 1500 تومانی اون هست

شنبه 5 بهمن1392 - 5:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا جاوید .والا با این همه مشغله ای که دارید روم نمیشه یباز سوال کنم .اما اگه اینم جواب بدین لطف کردین.تفکیک دستگاه به چه صورته؟ عمق رو میتونه قابل اعتماد نشون بده؟ مثلا با اختلاف 10 20 سانت؟

شنبه 5 بهمن1392 - 1:43pm
استاد
استاد

merajx5 نوشته است:
اقا جاوید .والا با این همه مشغله ای که دارید روم نمیشه یباز سوال کنم .اما اگه اینم جواب بدین لطف کردین.تفکیک دستگاه به چه صورته؟ عمق رو میتونه قابل اعتماد نشون بده؟ مثلا با اختلاف 10 20 سانت؟

درود بر شما
من فعلا به بیشتر کردن برد اون از طریق پیچیدن نوع لوپ دارم تحقیق میکنم و حتی یک بار هم روی تفکیک اون و تست گرفتن از اون کار نکردم و عرض هم کرد که زیر خاک شخصاخودم تست نگرفتم و اگه موفق به تست گرفتن شدم مطمعنا در سایت بیان میکنم ولی باز هم میگم دستگاه با ثباتی هست و برد خوبی هم داره

یکشنبه 6 بهمن1392 - 5:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

merajx5 نوشته است:

با سلام
دوست من این مواردی که شما میخواید باید بالای 15 میلیون پولش رو بدید ! همچین دستگاه هایی نیاز به باهوشی اپراتور داره تا چند روزی بخوبی با دستگاه تمرین کنه هم در خاک و هم درهوا و نتایج رو طبق ابعاد فلزی که در عمق و برد خاصی تونسته بزنه مقایسه کنه ، دراین صورت اپراتور میتونه به طور دقیق و مفید از دستگاهش کار بکشه ، اینگونه موفقیت اپراتور بیشتر خواهد بود با تمرین زیاد توسط دستگاه تازه خریداری شده و گرفتن تمامی قلقهای دستگاه و بعد اطمینان کامل از گرفتن یا بدست آوردن قلقهای کامل دستگاه ، سپس اقدام برای بیرون رفتن و تستهای واقعی انجام بشه.. موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 6 بهمن1392 - 9:02am

آقای سیف اللهی فروشنده رکتور 1000 آدم بد قولیه اونقدر بدقول که توصیه میکنم اصلا فکر خرید کردن ازش رو نکنید بعد از یک هفته معطل کردن من به خاطر دستگا ه الان سه روزه که جواب زنگامم نمیده حتی جواب نمیده بگه آقا ندارم یا اصلا دوست ندارم به تو دستگاه بدم خلاصه اینکه آبروی ما پیش دوستامون که کلی تعریف دستگاه رو کرده بودیمو میخواستن ببیننش رفت.

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 5:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure