انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:27am

پاسخ به موضوع  [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 38  بعدی
 TL12000 دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
دوستان من سنسور مگنومتر رو تست کردم. البته توی خونه و بعد از جاگذاری تو لوله پلیکا و در حضور تیر آهن های سقف و کف و نویز های بی امان لامپ های کم مصرف و تلویزیون و بلند گوهای سینمای خانگی که تو خونه پخش شدن و خودشون میدان مغناطیسی دارن . نتیجه این بود که دقیقا مثل فیلمی که دوستمون گذاشتن عمل میکنه و یه آهنربای همون اندازه ای رو تو همون متراژ فیلم سنس میکنه . انشاا... چند روز دیگه که دستگاه رو تموم کردم و بیرون بردم نتیجه تست هامو میذارم. بلکه بتونه حفره بزنه و کارایی داشته باشه . اگر در مورد مدار دیجیتال هم کسی به نتیجه ای رسیده لطفا ارائه کنه . من هنوز نمیدونم برای دادن سیگنال به این مدار از چه اتصالاتی استفاده کنم . ممنون @};- @};- @};-

حامد جان و ممد جان یعنی با این مگنت میشه دفینه یابی هم کرد و تا چه عمقی هم میزنه؟

جمعه 6 شهریور1393 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تستی که من انجام دادم فقط در حد درست کار کردن مگنومتر اونم با آهنربا بوده. طبق گفته آقا ممد که فرمودن حفره میزنه باید بزنه دیگه که انشا ا... تا چند روز دیگه که دستگاه رو تکمیل کردم نتایج تست رو تو بیابون اعلام میکنم. امیدوارم کارایی داشته باشه @};-

جمعه 7 شهریور1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
مهدی جان باید عقربه میترو وسط بزاری و اهنربا بهش نزدیک کنی ولی واسه کار حرفه ای باید مدار در حالت تیک تیکه نسبتا تند باشه تا بهترین بردو داشته باشید

مرسي اقا محمد عزيز ايا واسه برد زياد بايد ولوم ست دقيق تنظيم بشه و ولوم تيون چند دور باشه چون شما گفتيد رو استانه بذاريد خوب ولم ست بايد چند دور باشه چون در چند حالت ميشه رو استانه گذاشت ولوم ست يك دور باشه ميشه رو استانه گذاشت يا 3 دور باشه ميشه رو استانه گذاشت مثلا براي لوپ خودش بايد ولم ست دقيق تنظيم باشه تا برد زيادي داشته باشيم و گرنه ميشه بدون توجه به ولم ست دستگاه رو رو استانه بذاريم اگه ولم ست دقيق تنظسم نباشه عمق دسگاه پايين مياد ايا تو منگو متر هم همينه؟ مرسي ببخشيد سوال كردم چون فعلا يه درگيري پيش اومده اوضام خطرناك شده هر چي داشتم از خونه خارج شده فعلا هيچ كاري نمي تونم بكنم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 7 شهریور1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان من وقتی ولوم set رو تا نزدیکی های آخر یعنی حدودا نه و نیم دور میزدم بیشترین برد رو واسه مگنومتر داره. البته هنوز تو بیابون تست نکردم
امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه . از صمیم قلبم برات آرزوی موفقیت میکنم . چون واقعا توی به موفقیت رسیدن مدار تی ال خیلی زحمت کشیدی @};-

جمعه 7 شهریور1393 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
اسد جان من وقتی ولوم set رو تا نزدیکی های آخر یعنی حدودا نه و نیم دور میزدم بیشترین برد رو واسه مگنومتر داره. البته هنوز تو بیابون تست نکردم
امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه . از صمیم قلبم برات آرزوی موفقیت میکنم . چون واقعا توی به موفقیت رسیدن مدار تی ال خیلی زحمت کشیدی @};-

خواهش مي كنم دوست عزيز انجام وظيفه بود و اينكه با كمك دوستان موفق شديم :ymhug: @};- راستي دوست عزيز از سيم شماره چند استفاده كرديد ؟ منظور همون دو تا سيم مرسي .

آخرین بار توسط asadof در شنبه 7 شهریور1393 - 12:11am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 7 شهریور1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان سنسورم مثله لوپ باید بهترین تنظیمو انجام بدی البته بهترین تنظیم ولوم ستو تا نزدیکه اخر بز کنی ولی تو خاک باید اهسته حرکت کنی انشا الله مشکلتون زودتر حل بشه

شنبه 7 شهریور1393 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
اسد جان سنسورم مثله لوپ باید بهترین تنظیمو انجام بدی البته بهترین تنظیم ولوم ستو تا نزدیکه اخر بز کنی ولی تو خاک باید اهسته حرکت کنی انشا الله مشکلتون زودتر حل بشه

مرسي ممد جان :ymhug: @};-

شنبه 7 شهریور1393 - 12:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
mamad13 نوشته است:

مرسي ممد جان :ymhug: @};-

محمد جان از این سنسور در کلون هم میشه استفاده کرد؟ تشکر

شنبه 7 شهریور1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه ارتین جان نمیشه

شنبه 8 شهریور1393 - 10:42am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
نه ارتین جان نمیشه

سلام آقا محمد عزیز و تشکر از شما بخاطر طرح و تلاشتون :ymhug: محمد جان عکس العمل سنسور در مواجهه با فلز قدیم چطوره آیا با حفره فرق داره؟

شنبه 8 شهریور1393 - 12:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 38  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 206 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure