انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 10:37am

پاسخ به موضوع  [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 38  بعدی
 TL12000 دیجیتال 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
mohandes1 نوشته است:
ولي من فكر ميكنم سنسور مگنت آقا مجمد درسته وجواب ميده
شك نكنين و با حوصله بسازين :YMPEACE:

اقا ناصر من هم زیاد امیدوار نبودم ولی چون که اقا محمد گفتند خودشون تست کردند و جواب گرفتند دارم میسازم من امروز هسته فریت رو سفارش دادم یه دونه 5 هزار تومان از اصفهان امروز پست کردند :D

بنده هم هسته فریت رو سفارش دادم از فروشگاه نیکو شاپ چون قیمتهای خوبی دارن و ارسالشون سریع است ، البته 3/3 میل هست ، سیمهارو هم با همون اندازه های مورد نظر آقا محمد پیدا کردم ، نکته اینجاست که کابل رابط این سنسور به مدار باید سه رشته ای باشه ؟ آقا محمد اگر مقداری در مورد نحوه اتصالات و چگونه عمل کردن و تنظیم سنسور با دستگاه توضیح بفرمائید ممنون میشم .. @};- فقط یک سوال هست که آیا این سنسور به ذرات مثلا خشت و آجر و سفالها در عمق 50 به بالا حساسیت نشون میده یا نه ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 14 مرداد1393 - 7:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

mamad13 نوشته است:
من سیم لاکی خیلی دارم بخاطر همین نمیرم بخرم و از شاره دقیقشون بی خبرم ولی هسته فریت تی ال با سیم ۵/ و سیمه۳۰/درست کنید دوستان وقتی ساختید میفهمید چرا به اعداد دقیق پافشاری میکردم
پس شد فریته ۳ سانتی و سیمه ۵/ میل با اهم ۴/ و سیمه ۳۰/ با اهم ۳/۵ اهم که سیمارو قبل از اینکه بهم وصل کنید اهمو اندازه بگیرید

با سلام
آقا محمد طبق عکسی که از سنسور گذاشتید یکی از سرهای سیم 030 به سر سیم 050 وصل میشه و درواقع با هم سری میشن ، خوب این سری شدن اهم سلف رو به 7/5 اهم در پایه های 1 و 3 میرسونه ولی در پایه 1 و 2 اهم همونه

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 14 مرداد1393 - 7:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته باید اینجوری باشه مهدی جان به اجرو و سفال حساسه ولی کاری به حفره یابی نداره چون اونارو مثبت میزنه
نحوه اتصالات سیما تو عکس معلومه ولی چیزایی که معلوم نیستو میگم
یه لوله پولیکا ۸۰ سانتی با ۲ تا در پوش میگیری یه سوراخ قسمت بالایه لوله مبزنی تا سیمو رد کنی بعد سنسورو محکم به درپوش میچسبونی و در پوشارو میزاری بعدش وصلش میکنی به دستگاه و مدارو تو استانه طوریکه تیک تیکه تند کنه میزاری حالا یه اهنربا ۱۰ در ۱۰ باید تو ۴ متری میزنه قطب مثبت صدایه دستگاه زیاد میشه قطبه منفی که واسه ما خیلی مهمه صدا قطع میشه که این مد حفره یابیش درباره کسایم که میگن این سنسور به درد نمیخوره اگه بلد نباشی باهاش کار کنی حتما اذیتت میکنه این نوع سنسورا باید تو مسیره شمال به جنوب یا برعکس بدون حرکت سنسور بهدور خودش حرکت بدید الانم دارم واسه نفوذه بالا تو خاک کارای میکنم که اگه خوب بود میگم

سه شنبه 14 مرداد1393 - 12:23pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mamad13 عزیز ممنون داداش
راستی اگه تی ال عقربه ای باشه دیگه این سنسور جواب نمیده روش؟
برای brn یا چنس و بقیه دستگاهها میشه راهش انداخت؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 14 مرداد1393 - 12:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mamad13 نوشته است:
درسته باید اینجوری باشه مهدی جان به اجرو و سفال حساسه ولی کاری به حفره یابی نداره چون اونارو مثبت میزنه
نحوه اتصالات سیما تو عکس معلومه ولی چیزایی که معلوم نیستو میگم
یه لوله پولیکا ۸۰ سانتی با ۲ تا در پوش میگیری یه سوراخ قسمت بالایه لوله مبزنی تا سیمو رد کنی بعد سنسورو محکم به درپوش میچسبونی و در پوشارو میزاری بعدش وصلش میکنی به دستگاه و مدارو تو استانه طوریکه تیک تیکه تند کنه میزاری حالا یه اهنربا ۱۰ در ۱۰ باید تو ۴ متری میزنه قطب مثبت صدایه دستگاه زیاد میشه قطبه منفی که واسه ما خیلی مهمه صدا قطع میشه که این مد حفره یابیش درباره کسایم که میگن این سنسور به درد نمیخوره اگه بلد نباشی باهاش کار کنی حتما اذیتت میکنه این نوع سنسورا باید تو مسیره شمال به جنوب یا برعکس بدون حرکت سنسور بهدور خودش حرکت بدید الانم دارم واسه نفوذه بالا تو خاک کارای میکنم که اگه خوب بود میگم

خیلی سپاسگذاریم مهندس محمد عزیز @};-
فقط زحمت بکشید مراحل ساخت رو با عکس در این بخش قرار بدید تا همه بتونن استفاده کنن .. سپاس مهندس @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 9:09am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا محمد منظورتون به اینصورت بوده ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 10:17am
مدیر سایت
مدیر سایت

همچین سنسوری رو نقطه زن آمریکایی به نام ( پین پوینتر پرو ) داشته که مثل تصویر بالا بوده و داخلش هم یک سنسور مگنومتر داره

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بینا جان حتما باید عقربه ای باشه
مهدی جان اینجوری باید باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و خسته نباشید یکی ما رو راهنمایی کنه من هنوز صفحه السیدیم شطرنجی هست و هیچ نوشته ایی ندارم و حتی پتانسیومتر هم گذاشتم باز هم همونطوری هست؟ =(( =(( X(

پنج شنبه 15 مرداد1393 - 1:01am

مشکل درنحوه سیم کشی ال سی دی هست در نقشه اشتباه کشیده شده و بعد درست وصل کردن ال سی دی چیزی نمایش نمیده چون بایدقبل ازورودی سیم به ال سی دی پایه شماره3سررایک مقاومت 5/6کیلو قرار بدین و از منف ومثبت5ولت به ال سی دی وصل کنید تا لایت ال سی دی روشن بشه در اخر مدار خوبی نیست طراحی یا برتامه نویسیش مشکل داره خیلی بد کار میکنه

پنج شنبه 15 مرداد1393 - 1:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 38  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 140 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure