انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:26pm

پاسخ به موضوع  [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 38  بعدی
 TL12000 دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه همین جوری به دلتا وصل کنی ماسفتش میترکه باید یه تغییراتی بدی که باید بیشتر روش کار بشه فعلا رو تی ال امتحان کنید تا قلق و کارایش دستتون بیاد بعد میریم سراغ تقویتو تعویض مدارو .....
مهدی جان صفحه اول اطلاعات هست لینکم مشکل نداره الان دانلودش کردم درست بود

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mamad13 نوشته است:
اگه همین جوری به دلتا وصل کنی ماسفتش میترکه باید یه تغییراتی بدی که باید بیشتر روش کار بشه فعلا رو تی ال امتحان کنید تا قلق و کارایش دستتون بیاد بعد میریم سراغ تقویتو تعویض مدارو .....

درود بر شما محمد جان :ymhug: هنوز یادم نرفته توی تاپیک زمین شناسی تاپیکو متحول کردید و روش انتقال اطلاعاتو یاد گرفتید و عمومیش کردید و همه مدیون شماییم بازم تشکر :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mamad13 نوشته است:

ممنون دوست عزیز ولی متاسفانه من هنوز این 12 رگولاتور نساختم. :( دارم باچنس اقا حمید حال می کنم ولی اگه بشه رو مدارات انالوگ دیگه هم سوارش فکر کنیم غوغا می کنه.در کل ازتون ممنون بخاطر کمک به دوستان موفق سر بلند باشید

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علی جان انجام وظیفه ست تو انجمن یاد گرفتیم تو انجمنم به اشتراک میزاریم

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 11:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alirezaii21 نوشته است:
mamad13 نوشته است:

درود بر شما محمد جان :ymhug: هنوز یادم نرفته توی تاپیک زمین شناسی تاپیکو متحول کردید و روش انتقال اطلاعاتو یاد گرفتید و عمومیش کردید و همه مدیون شماییم بازم تشکر :ymhug:

پس با اين حساب آقا محمد بزودي از بهترين كاربران و همكاران باهوش و كوشا در اين انجمن خواهد بود كه به ما افتخار همكاري ميدن ، اميدواريم از اطلاعات و هوش ايشون همه استفاده كنيم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 9 مرداد1393 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد جان اگه امکانش هست بفرماييد اين مگنو به چه صورت به سمت زمين گرفته بشه آيا بايد حلقه فريت موازی با زمين قرار بگيره يا به صورت افقی و اينکه چند سانت باید از زمين فاصله داشته باشه ،،،
يک نکته ديگه اينه که اين مگنو با داشتن سه سيم که دو سيمش به محل نصب لوب وصل ميشه و سيم سوم به سر مقاومت دمپينگ ،پس قاعدتا ميشه به هر فلزياب پالسی از جمله چنس هم نصب کرد لطفا دوستان اساتيد تست کنن

جمعه 10 مرداد1393 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من این السیدی رو ساختم فقط چهار خونه میاد ؟

جمعه 10 مرداد1393 - 4:13pm

سلام دوستان
من تازه با این انجمن اشنا شدم با تجربه ای که توی کار با مگنومترها داشتم بنظرم زیاد وقتتون روبابت ساخت مگنومترها هدر ندید بهتره . چوه کارایشون در دفینه یابی زیاد نیست.

جمعه 10 مرداد1393 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی جان مشگل از پروگرم نادرسته داداش دوباره پروگرم کن

جمعه 10 مرداد1393 - 4:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش جان 10 بار پراگرام کردم ولی همونجور هست فکر کنم از فیوز بیتها هست که اشتباه هست و نمیدونم چیه؟

جمعه 10 مرداد1393 - 6:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 38  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , mohammad rog , Saeidpor2 و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure