انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:57pm

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان سلام اين شما اينم تايپيك جناب كهيال فقط خواهشا ديگه از من سوال جواب نكنيد اگه خودشون مايل به همكارى بودند جواب شما رو خواهند داد بنده هم ديگه مزاحم انجمن و دوستان نميشم
ببندم شال و ميپوشم قدك را @ بنازم گردش چرخ و فلك را
بگردم آب درياها سراسر@ بشويم هر دو دست بى نمك را

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 8 اسفند1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
اينم ششصديمين پست من
(نازنين غصه نخور "!" قصه نويس تو خداست)

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 8 اسفند1392 - 12:22am
مدیر کل
مدیر کل

ARASH05550 نوشته است:
اينم ششصديمين پست من

الهی :ymhug: , ارش جان این حرفها چیه شما بخدا دوست ما هستین توروخدا از این حرفها نزنید بنده ناراحت میشم اگر هم فکر میکنین از جانب ما به شما ظلمی شده بنده از حضور شما عذرخواهی میکنم و دوست دارم تو انجمن به فعالیت خودتون ادامه بدین . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 8 اسفند1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ARASH05550 نوشته است:
اينم ششصديمين پست من

:ymhug: :ymhug: :ymhug:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 8 اسفند1392 - 12:27am
مدیر کل
مدیر کل

چه عجب آرش جان بالاخره شما بعد از چندین روز خون به جگر کردن و تهمت و بارها خواهش بنده و دوستان مبنی بر زدن تاپیک جدید برای این مدار ؛ بالاخره این کار رو انجام دادین! ولی البته بدون اینکه فایل مدار رو بذارین و به ذکر مسائل دیگه پرداختین!!! :D واقعا نمیدونم ولی بقول معروف اینم از اون کاراست!
بهرحال فایل رو که دوستان اکثرا دانلود کرده بودن و دارن و بنده هم فایلهای جناب kahyal همراه با فیلم کوچکی که گذاشته بودن رو در یک فایل آماده کردم و فکر کنم خیلی بهتره جهت برطرف شدن هر شائبه ای حالا که آرش عزیز هم فایل رو نذاشتن بنده این کار رو بکنم!!! :D
مسئولیت صحت و سلامت و میزان کارایی و ذکر جزئیاتی که احتمالا برای ساخت درست و جوابگیری از این مدار لازم هست همگی به عهده جناب kahyal هست و دوستان اگر سوالی دارن از ایشون باید بپرسن.
پیوست:
Kayhal.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 8 اسفند1392 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و مهندس حمید اقا این سیم مومی دیگه چه سیمی هستش من اولین باره میشنوم موم میشه مختصر توضیحی بدید از کجا گیر میاد مرسی.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 8 اسفند1392 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
پیوست:
component layer-1.jpg
باسلام خدمت جنابkahyal
درمدارمربوطه نقاطی هست که بنده با خطوط قرمزرنگ مشخص نموده ام،اگه ممکنه لطفا توضیح دهید که چه قطعاتی باید به این نقاط وصل بشه.مثلا شماره6که خازن 10میکروفاراده حروفBP معنیش چیه یا شماره2اونM-یعنی چی؟
ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط pouya83 در جمعه 8 اسفند1392 - 1:59am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 8 اسفند1392 - 1:29am
مدیر کل
مدیر کل

بفرمایین تحویل بگیرین آرش عزیز! همین اول کاری اولین سوال رو باید بنده جواب بدم! برای همینه که تا از مدار یا مطلبی مطمئن نباشم آغازگر یک تاپیک نیستم!
بهرحال اشکالی نداره. asadof عزیز اگر رادیوهای موج متوسط یا MW که بهش AM هم گفته میشه باز کرده باشین معمولا هم فریت درش پیدا میشه و هم سیمی که روش پیچیده شده از نوع مومی هست. غیر از اون در بازار نمیدونم کجا پیدا میشه! ولی بهرحال بنظر من استفاده از سیم مومی اجباری نیست! میتونه سیم دیگه ای هم باشه ولی احتمال داره با این مشخصات ذکر شده دیگه نشه بدرستی دراورد. چون اصل مشخصات هر سیمپیچی ظرفیت و مقاومتش هست که هیچکدوم ذکر نشدن! بنابراین با توجه به تفاوتی که در عمل برای ساخت این مدل سیمپیچ توسط افراد مختلف وجود داره و ضخامت سیم و همینطور نحوه و نظم پیچیدن یکسان نیست ؛ جواب دقیقا همون نمیشه که ایشون مدنظرشون بوده. با این حال باید کار کنه فکر نمیکنم زیاد هم فرق داشته باشه.
ضمن اینکه این مدل سیمپیچ بیشتر در فلزیاب های پین پوینتر استفاده میشه. در واقع این لوپی هست که برای نقطه زنی بسیار دقیق استفاده میکنن و در عوض برد بسیار کمی میده. عملا بعنوان یک فلزیاب باید از لوپ معمولی استفاده کرد تا بشه یک دستگاه فلزیاب! وگرنه با بستن یک سیمپیچ پین پوینتر به یک فلزیاب نمیشه مگنومتر ساخت!!! این که مثلا گفته شده آهنربا رو میگیره خب طبیعی هست باید بگیره! ولی هر چیزی که آهنربا روش اثر بذاره بهش مگنومتر نمیگن و تشخیص آهنربا حتی در عمق بالا هم به هیچ دردی نمیخوره. انواع دفینه هم مغناطیس قوی و تا این حد متمرکز مثل آهنربا ندارن که بگیم به این صورت ساخته بشه مگنت دفینه ها رو میشه باهاش تشخیص داد! بهرحال ایشالا که بشه! :D

جمعه 8 اسفند1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پويا جان خوب با مقايسه مدار ناصرجان با اين مدار ميشه متوجه شد m-جاي ميتره و اي بى سى جاي ولوم ده دور بقيه جاها رو هم با كمى دقت در مدار 12رگولاتور ميشه فهميد حالا تا كهيال جان بيان بيشتر توضيح بدن مشخص ميشه حالا اگه قصد همكارى داشته باشن وگرنه اين تايپيك هم ول معطله هرچند ميشه با كمكه ديگر اساتيد كارو ادامه داد اما لذتش به بودن قرار آپ كننده مداره
ياحق

جمعه 8 اسفند1392 - 2:27am
مدیر کل
مدیر کل

فعلا که آپ کننده مدار در همین 2 ساعتی که این تاپیک ایجاد شده نه تنها در انجمن بطور کامل حضور داشتن بلکه بصورت مخفی هم وارد شدن و در عین حال در همین 2 ساعت در چندین تاپیک دیگه مشغول درگیری لفظی با دیگران هستن!!! هر کدوم این نکات رو فکر کنم اگر دقت کنین معنی و مفهوم خاص خودش رو داره! دیگه دوستان خودشون قضاوت کنن هدف چی ممکنه باشه! بهرحال بنده شخصا با توجه به حساسیت و داستانی که سر این مدار ایجاد شد و همینطور داستانهای قبلی در خصوص مدار 12 رگولاتور ؛ با دقت و لحظه به لحظه منتظر پیشرفت تاپیک هستم. کسانی که من رو بشناسن میدونن اگر به چیزی حساس بشم رهاش نمیکنم! :D به هر صورت کماکان منتظر توضیحات فنی جناب kahyal بدون هیچگونه حاشیه ای هستیم! تاکید میکنم بدون حاشیه!!!

جمعه 8 اسفند1392 - 2:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saman2 و 161 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure