انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 2:43pm

پاسخ به موضوع  [ 177 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 18  بعدی
 تجزیه و تحلیل مدار tl 12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولوم ست حذف نشده بلکه به جاش اون دوتا پتانسیومتر مولتی ترن رو گذاشته ومقدارش رو ثابت نگه داشته فکر کنم یکی برا ال متال باشه ویکی هم برا تفکیک بین آهن و غیر آهن
اهریمن جان میتونی مقدار تنظیمی اون دوتا پتانسیومتر رو با اهم متر اندازه بگیری؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته خودم احتمال میدم ال متال دور بر 10 کیلو باشه برا تفکیک آهن و غیر آهن هم دور بر 70 کیلو
حالا یه بار تست بکن ببین چنده
ممنونم

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ahriman نوشته است:
mohandes1 نوشته است:
خوب اهريمن جان حالا نوبت شماست كه باتوجه به عكسي كه فرستادم پارليستش رو بزاري البته دقيق باشه همه خازنها ومقاومتها و ولومها

ناصر جان عجب کار سختی از من میخوای :D
چشم سعی میکنم امشب ردیفش کنم و پارت لیست رو برا دوستان آماده کنم

اهريمن جان شما اصلا قطعات اين مدار رو با قطعات tl12000 عوضش نكن همون قطعات دستگاه اصلي رو بزن روش چون حتي با تغيير يك مقاومت كارايي دستگاه افت ميكنه
قطعات رو هم بايد با اهمتر چكشون كني ومقدار واقعيشون رو بنويسي
اگر مدار مورد پسند دوستان بود ديجيتالش ميكنم وعموميش ميكنم خوبه يعني يك برد ديجيتال بهش اضافه ميكنيم با السيدي و يك مسير صوتي مجزا براي سنس ديجيتالي كه يك lader بهش اضافه كنيم شايد 20 درصد به افزايش عمق زني مدار كمك كنه

آخرین بار توسط mohandes1 در دوشنبه 22 تیر1393 - 12:46am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه برسی که کردم به جای مقاومت 220 کیلوبغل 358 از 560 کیلو استفاده کرده یادمه استاد مهدی برام گفتن که اونو با یه مولتی ترن سری کنم من هم سری کردم مقامت که به 280 رسید دیگه زمین وزمان رو سنس میکرد که دوباره ایشون گفتن برگردون به 220 کیلو البته اون زمان داشتم با لوپ 45 تست میکردم
فکر میکنم این مقاومت برا لوپ 1*1 خوب جواب بده فردا حتما امتحانش میکنم

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
فكر ميكنم همين مداره
http://www.felezjoo.com/download/file.php?id=13586

ناصر جان مرسی @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كاوشگر عزيز شما اگه با پسر عبدالهي دوستي ازش بپرس براي لدر از فيلتر نرمافزاري استفاده كرده بود يا از يك مبدل آنالوگ به ديجيتال
:-?
دوستان ميتونيم سيستم mdl رو بهش اضافه كنيم كه اونموقع چندتا آيسي به مدار اضافه ميشه :-?
دوستاني كه ميتونن قيمت اين آيسيها رو بپرسند, بهم اطلاع بدهند

1- آيسي 89c51
2- ad7714
3- ad 421
4- ماسفتت irfp460
فعلا اينهارو بپرسين كافيه چون من الان شهرستان هستم وبه كار كشاورزي مشغولم و سم پاشي ميكنم و نميتونم برم تبريز :D

آخرین بار توسط mohandes1 در دوشنبه 22 تیر1393 - 12:56am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز اهریمن جان بذار مقاومت خودش باشه عوض نکن چون بیشتر به خاطر همین مشتاق مدار شما شدیم :D چون متاسفانه این مدارت اینقدر دست به دست شده هر کی میاد یه دستی میزنه مقدار مقاومتها ی پیش تقویت کننده رو تغییر میده بدون اینکه از معادلات اپ امپها سر در بیاره چون اون مقاومتها همه حساب شده هستند حتی 1 اهم مرسی عزیز :ymhug:

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
كاوشگر عزيز شما اگه با پسر عبدالهي دوستي ازش بپرس براي لدر از فيلتر نرمافزاري استفاده كرده بود يا از يك مبدل آنالوگ به ديجيتال
:-?
دوستان ميتونيم سيستم mdl رو بهش اضافه كنيم كه اونموقع چندتا آيسي به مدار اضافه ميشه :-?

والا از اون زمان 7 سال میگذره دقیق یادم نیست باهاش ارتباطی ندارم فقط اون زمان یه دونه دستگاه برام داد که آوردم دیدم 1 متر بیشتر سنس نداره بردم پیشش گفت نه این مدار رو هموا سنس نداره زیر زمین تا 6 متر رو میزنه که دیگه پیشش نرفتم

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

آخرین بار توسط kavoshgar در دوشنبه 22 تیر1393 - 12:58am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببينيم با وجود اين فروشنده های چاپلوس اينبار اين مدار به کجا خواهد رسيد مثل مرد تا تهش بريد و اتحاد رو به اوج برسونيد تا اين يارو بزنه بسازه و . . . .

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه اون دوتا پتانسیومتر رو هم دقیق با اهمتر بگیره باز تو فیبر جدید کلا فرق میکنه باید تنظیم متناسب با همون فیبر انجام بشه چون اگه دو تا ایسی از یه شرکت هم بخرید باز مقدار اهمی ایسی ها با هم فرق داره چون ما تو این مدار با فرکانس سر و کار داریم

آخرین بار توسط asadof در دوشنبه 22 تیر1393 - 12:59am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 22 تیر1393 - 12:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 177 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Arazkaradeniz , Google , Masoudjalali , teacher12 و 129 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure