انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 7:35pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 اصل بودن دستگاه Lorenz Z1 
نویسنده پیغام

این یزدان پناه با کا ایکس اس دستشون یه بار که من دستگاه میخواستم زنگ زدم به این یزدان پناه بعد پشت سرش زنگ زدم به یوسفی کا ایکس اس گفت تو تلفن زدی به یزدان پناه برو از همون بخر . مطمئن شدم که دستشون تو یه کاسه هست .

یه بنده خدا یه دستگاه ازشون گرفته الان اورده من براش تست کنم سریال و همه چیش درسته ولی عمق درستی نمیزنه ممکنه تقلی باشه ؟ و اصلا این شرکتا می تونن کاری کنن که عمق زنی دستگاه کم بشه ؟

پنج شنبه 25 تیر1394 - 9:07am

حالا از کجا بدونیم این سایتی که آدرسشو دادین واقعا سایت لورنزه؟

شنبه 3 مرداد1394 - 5:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

توی دوبی لورنز سه چهارتا نمایندگی داره که یکیش یزدان پناه هست . میتونین از بقیشون بگیرین ، من قیمتهای دوبی رو که بررسی کردم بین نمایندگیهای مختلف اختلاف قیمت ها در حد 50 دلار بود . با دیتا لاگر حدود 6500 دلاره و بدن دیتا لاگر حدود 5250 دلار

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

دوشنبه 5 مرداد1394 - 11:59am

دوستان عزیز اینجا کسی هست آدرس شرکت لورنز توآلمان رو بلد باشه؟

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 3:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از لینک زیر میتونین ببینین
http://www.metaldetectors.de/uk/contact.htm
که نوشته
LORENZ Detecting Systems
GmbH & Co. KG
Röpkestr. 12
30173 Hannover / Germany

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:17pm

من فقط هانوفر آلمانو تونستم بفهمم،بقیش معنیش چیه به نظرت؟persian.550bc دوست عزیز

سه شنبه 20 مرداد1394 - 10:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

deepmax_z1 نوشته است:
من فقط هانوفر آلمانو تونستم بفهمم،بقیش معنیش چیه به نظرت؟persian.550bc دوست عزیز

آلمان - شهر هانوفر - خیابان راپکستر 12 - شرکت لورنز

جمعه 23 مرداد1394 - 8:21am
مدیر سایت
مدیر سایت

persian.550bc نوشته است:
توی دوبی لورنز سه چهارتا نمایندگی داره که یکیش یزدان پناه هست . میتونین از بقیشون بگیرین ، من قیمتهای دوبی رو که بررسی کردم بین نمایندگیهای مختلف اختلاف قیمت ها در حد 50 دلار بود . با دیتا لاگر حدود 6500 دلاره و بدن دیتا لاگر حدود 5250 دلار

به فروشندگان دبی نمیشه اعتماد کرد ! مگر اینکه کسی از قبل خرید کرده باشه از فلان فروشگاه و جواب پس داده باشه ؛ درضمن یکی از روشهایی که سر خیلی ها کلاه رفته این بوده که : خریدار میره دبی و دستگاه اصل رو میبینه و پول رو به حساب فروشگاه واریز میکنه و فروشگاه به خریدار میگه شما تشریف ببرید در تهران جنس رو فلان شماره با شما تماس میگیره و دستگاه رو تحویلتون میده ، تماس گرفته میشه و دستگاه هم تحویل داده میده ولی ، دستگاه همون دستگاه اصل نیست ! بلکه تقلبی هست ..

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 24 مرداد1394 - 7:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
persian.550bc نوشته است:

به فروشندگان دبی نمیشه اعتماد کرد ! مگر اینکه کسی از قبل خرید کرده باشه از فلان فروشگاه و جواب پس داده باشه ؛ درضمن یکی از روشهایی که سر خیلی ها کلاه رفته این بوده که : خریدار میره دبی و دستگاه اصل رو میبینه و پول رو به حساب فروشگاه واریز میکنه و فروشگاه به خریدار میگه شما تشریف ببرید در تهران جنس رو فلان شماره با شما تماس میگیره و دستگاه رو تحویلتون میده ، تماس گرفته میشه و دستگاه هم تحویل داده میده ولی ، دستگاه همون دستگاه اصل نیست ! بلکه تقلبی هست ..

این موضوع درسته. کلاهبردارهای فلزیاب تک رو که همه میشناسید داخل کشور کار میکنند، من بهشون گفتم آدرس دفتر و شماره دفترتون رو بدید گفت بدلیل نبود امنیت و دستگیری مجبوریم دفتر نداشته باشیم!!!!! این از این، و در خصوص سیستم ردیاب rd_pro و خرید اون بعد از چرب زبانیهای بسیار گفت شما میاین شمال کشور تست هرجور بخواین و آموزش هم میدیم و گفت برای تحویل هم میرید شهر خودتون ما هم دستگاه رو پشت سرتون میفرستیم!!! من گفتم همونجا تحویل بدید چه لزومی داره پشت سر ما بفرستید! :D گفت که نمیشه مسئولیت داره فلان داره و حرف مفت زدن . منم تشکر کردم و قطع کردم. قصد خرید نداشتیم فقط خواستم ببینم ریگی به کفش دارند یا نه که مشخص شد! :D

یکشنبه 24 مرداد1394 - 12:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: agh192 , BMP و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure