انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:23am

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 فلزیاب ترکیه ای با بردی باور نکردنی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان! طاعات شما قبول حق! @};-
عذرخواهی میکنم!
ضمن تشکر از نظرات اساتید بزرگوار!
فراموش نکنیم که این تاپیک در مورد فلزیاب شرکت " السان " ترکیه است!
لطفا در مورد این محصول و سایر محصولات این شرکت اظهار نظر کنیم، در واقع از بحث تاپیک خارج نشدیم!
شاد زید! @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 23 تیر1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
شرمنده مدتی بود کامپیوترم خراب بود نتونستم جواب دوستان رو بدم دوباره باصاحب دستگاه حرف زدم ایشون گفتند که جایی که سکه رو پیدا کردن قبلا تقریبا 80 سانت حفاری شده بوده که وقتی دستگاه میزنن دستگاه جواب میده و میگه که اون زیر طلا هست اونها هم مشغول حفاری میشن که هر نیم متر دو باره دستگاه میزنن تا اینکه میرسن به عمق 2.5 که دستگاه دیگه نمیزنه وقتی خاک های حفاری رو جستجو میکنن یک سکه طلا به قطر 5 سانت پیدا میکنند وقتی بهش گفتنم کسی حرفهای منو باور نمیکنه خندید و گفت من بهش ایمان دارم حالا کسی باور نکنه وتاکید کرد یک دفعه دیگه هم تو یک کوزه کوچیک داخل یک قبر 5 تا سکه پیدا کرده که میگفت عمق قبر 2 متر بوده هر بار هم دستگاه با تفکیک دقیق گفته که طلا هست حالا نمیدوم چی بگم.. من از الکترونیک سر در نمیارم ایشون خیلی وقته دستگاهش خراب شده و دنبال تعمیر کار میگشت من بهش گفتم توی یک سایت عضو هستم که اعضاش اکثرشون الکترونیک بلدند و دستگاه رو تعمیر میکنند حال دو هفته از این موضوع گذشته عوض اینکه به هم کمک کنیم از هم انتقاد میکنید یکی میگه دروغه یکی میگه دستگاه ترکیه ای اشغاله نمیدونم چی بگم ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 25 تیر1393 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
شرمنده مدتی بود کامپیوترم خراب بود نتونستم جواب دوستان رو بدم دوباره باصاحب دستگاه حرف زدم ایشون گفتند که جایی که سکه رو پیدا کردن قبلا تقریبا 80 سانت حفاری شده بوده که وقتی دستگاه میزنن دستگاه جواب میده و میگه که اون زیر طلا هست اونها هم مشغول حفاری میشن که هر نیم متر دو باره دستگاه میزنن تا اینکه میرسن به عمق 2.5 که دستگاه دیگه نمیزنه وقتی خاک های حفاری رو جستجو میکنن یک سکه طلا به قطر 5 سانت پیدا میکنند وقتی بهش گفتنم کسی حرفهای منو باور نمیکنه خندید و گفت من بهش ایمان دارم حالا کسی باور نکنه وتاکید کرد یک دفعه دیگه هم تو یک کوزه کوچیک داخل یک قبر 5 تا سکه پیدا کرده که میگفت عمق قبر 2 متر بوده هر بار هم دستگاه با تفکیک دقیق گفته که طلا هست حالا نمیدوم چی بگم.. من از الکترونیک سر در نمیارم ایشون خیلی وقته دستگاهش خراب شده و دنبال تعمیر کار میگشت من بهش گفتم توی یک سایت عضو هستم که اعضاش اکثرشون الکترونیک بلدند و دستگاه رو تعمیر میکنند حال دو هفته از این موضوع گذشته عوض اینکه به هم کمک کنیم از هم انتقاد میکنید یکی میگه دروغه یکی میگه دستگاه ترکیه ای اشغاله نمیدونم چی بگم ...

درود بر توmani1063 گرامی
پس دوست گرامی چرا طی این دو هفته بجای تکرار مکررات دستگاه رو برای مهندس حمید ارسال نکردی که هم ایشان بتونه درستش کنه و هم صحت گفتار شما عزیز تایید بشه :-?

چهارشنبه 25 تیر1393 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
راستش مهندس حمید هنوز قبول نکردند ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 25 تیر1393 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
راستش مهندس حمید هنوز قبول نکردند ...

:-o :-o :-o :-o :-o :-o

چهارشنبه 25 تیر1393 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
EP63 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
دستگاههای شرکت مینلب و وایت از سیستمی صدای یسره استفاده میکنن که در مواجهه با هدف تغییری کمی در صدا ایجاد میشه که این دستگاهها میتونن تا[u] 20 متر عمق [/u]بزنن و جدول تفکیکی دارن بنام vdi scalکه تفکیک آنها بسته به نوع خاک منطقه متفاوته و این سیستمها جزو پیشرفته ترین سیستم های دنیا هستند[/quote
]
سلام علیرضا جان
دوست خوبم،تو متراژی که بیان کردید یه اشتباه تایپی شده،فکر کنم منظورتون 2 متر بیشتر نبود درسته؟

دوست عزیز اشتباه چاپی نیست و 20 متر میزنه :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 25 تیر1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza vir نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
دستگاههای شرکت مینلب و وایت از سیستمی صدای یسره استفاده میکنن که در مواجهه با هدف تغییری کمی در صدا ایجاد میشه که این دستگاهها میتونن تا 20 متر عمق بزنن و جدول تفکیکی دارن بنام vdi scalکه تفکیک آنها بسته به نوع خاک منطقه متفاوته و این سیستمها جزو پیشرفته ترین سیستم های دنیا هستند

بله علیرضا جان و ما این جدول هارو به خورد ملت میدیم تا به این صورت بتونیم دستگاه بفروشیم و اونها هم که خرین بتونن فضا نوردی کنن . 20 متر تا نوک برج ایفل رو میزنه چه جالب مثل این میمونه که این شرکت مامانیلب بخواد کار خدارو دستکاری کنه پس چرا تو کلاسهای اپراتوری میگن که این کارو بکن اون کارو بکن تا دستگاه بتونه تا 4 متر بزنه و بعد اینو بگو و داستانهایی تعریف کن و دستگاه رو بفروش ؟؟؟؟؟
شما که آدرس وبلاگ بنده رو داری برو دستگاه های شرکت مامانی لب هم هست برو ببین پسندیدی بگو با قیمت زیر چین و خود شرکت اصلیش بهت میدم و 50 متر میزنه :^o
شما کلا دوست دارید روتون کلاهبرداری شه .

آقای محترم لهن صحبت کردنتون درست نیست من نه فروشنده ام و نه از فروشنده ها خوشم میاد من عمران خوندم که ربطی به الکترونیک نداره از پستام توی دستگاه زمین شناسی کاملا معلومه تا یک سال پیش حتی نمیدونستم خازن الکترولیت +-داره :D و اینکه کسایی که میان ادعا میکنن که دستگاهشون فلان قدر میزنه !اگر اینطور بود خودشون با دستگاهشون میرفتن دنبال حفاری و اینقدر بخاطر یه ملیون و یا 2ملیون خودشونو بخطر نمینداختن و نفرین خریدارای بیچاره پشت سرشون نبود :D این رو بگم دستگاهی که من صحبتشو کردم خودم دیدم که خطاش درحد المپیکه که و یه آشغاله به تمام معناس و خوب ماسه و همرفتی لایه های خاکو میگیره :D

چهارشنبه 25 تیر1393 - 9:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
EP63 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
دستگاههای شرکت مینلب و وایت از سیستمی صدای یسره استفاده میکنن که در مواجهه با هدف تغییری کمی در صدا ایجاد میشه که این دستگاهها میتونن تا[u] 20 متر عمق [/u]بزنن و جدول تفکیکی دارن بنام vdi scalکه تفکیک آنها بسته به نوع خاک منطقه متفاوته و این سیستمها جزو پیشرفته ترین سیستم های دنیا هستند[/quote
]
سلام علیرضا جان
دوست خوبم،تو متراژی که بیان کردید یه اشتباه تایپی شده،فکر کنم منظورتون 2 متر بیشتر نبود درسته؟

دوست عزیز اشتباه چاپی نیست و 20 متر میزنه :D

فکر کنم جای دیگش اشتباه شده. عدد درسته ؛ 20 ولی واحدش سانت بوده :D و اشتباهشم از نوع چاپی نبوده بلکه لپّی بوده. :D :D

چهارشنبه 25 تیر1393 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

]
سلام علیرضا جان
دوست خوبم،تو متراژی که بیان کردید یه اشتباه تایپی شده،فکر کنم منظورتون 2 متر بیشتر نبود درسته؟[/quote][/quote]
دوست عزیز اشتباه چاپی نیست و 20 متر میزنه :D[/quote]
فکر کنم جای دیگش اشتباه شده. عدد درسته ؛ 20 ولی واحدش سانت بوده :D و اشتباهشم از نوع چاپی نبوده بلکه لپّی بوده. :D :D [/quote]
ظاهرا دوستان فروشنده خیلی ناراحت شدن :ymhug: برادر این دستگاهها در اصل ردیابن که یه آمپیلی بهشون وصل شده و کلا همه یه پ؟ن خالا شما بگو 20میلی متره :D

چهارشنبه 25 تیر1393 - 10:17pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
منم نگفتم شما دستگاه فروشی به کلیه افرادی که اسم بهترین فلزیاب جهان یا مثلا 10 متر و 15 متر و ... و هر عددی بالای 2 متر رو میگن و میان خاک رو میکنن و بعد تو خاک تازه کنده شده تست میدن و یا روی هوا تست میدن میگم .
ما همه انسانیم و این درسته هرکسی به خودش فکر میکنه اما این نباید باعث بشه به دیگری ضرر هم بزنه من افراد زیادی رو دیدم که گریه میکردن چون زندگیشون رو فروختن و رفتن دستگاه خریدن تا به چند برابر برسن آخه چه دنیایی شده چرا کسی بهشون نمیگه آخرش هیچه و به باد میره فقط به جیب خودش فکر میکنه و البته بعدها زندگیش همونطور که زود خوب شد با یه جرقه نابود میشه و بدبختیو گرفتاری میاد سراغشون این خیلی بده منم داشتم همین کارارو میگردم اما الان میگم به کاتالوگ نگاه نکن زده 8 متر این دستگاه آخرش برات 2 متر رو میزنه و اینکه دفینه یاب هم نیست آیا شما با این وضعیت دوست دارید بخرید ؟
در این صورت بله دیگه به گردن شما نیست وگرنه مشکلات زیادی پشتشه من تو نت چک کردم دیدم 20% ایرانی ها دستگاه فروش شدن خیلی باهاله و هرکسی میگه از فلان کشور میاره تازه یکی هم گفته بود خودش دستگاه گرت رو میسازه و ......

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

پنج شنبه 26 تیر1393 - 4:54pm
YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure