انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 11:06pm

پاسخ به موضوع  [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 10  بعدی
 فلزیاب ترکیه ای با بردی باور نکردنی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مانی جان شما لطف کن از پشت و روی مدار یه عکسی بزار.ظاهرا بردش 2تیکست.
و اینکه لیست قطعات رو فقط شما میتونید به طور دقیق اعلام کنید.

یکشنبه 15 تیر1393 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

davood_zzz نوشته است:
lrl نوشته است:
عجببب.چقدر دم و دستگاه داره توش.
من زنگ زدم قیمت بگیرم رفت رو پیغام گیر.قبل ساعت 2باید زنگ بزنیم.

قیمت ها رو که سایت زده رفیق !
بنظر منم حق با جناب تیتان هست
چون تی ال خودمون هم با لوپ 20 ، درب حیاط رو از 4 متر براحتی سنس میکنه :-?

داود جان مواظب باش tl تون به زحمت ميفته يك درب آهني رو از 4 متر ميزنه احتياط كن دود نكنه =)) :)) :)) :))

دوشنبه 16 تیر1393 - 4:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر جان ازکجا معلوم راست گفته باشه؟!!!
در ضمن خاک با خاک فرق داره
یه جایی ممکنه یه فلزیاب 5 متر بزنه جایی دیگه 2مترهم نزنه و اگر بخوای متراژ بالاتر بزنی املاح رو بگیره

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 16 تیر1393 - 6:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عنوان: فلزیاب ترکیه ای با بردی باور نکردنی

lrl نوشته است:
عجببب.چقدر دم و دستگاه داره توش.
من زنگ زدم قیمت بگیرم رفت رو پیغام گیر.قبل ساعت 2باید زنگ بزنیم.

سلام بر دوستان عزیز
lrl عزیز دقت کنید نوشته روز های شنبه و یکشنبه و تعطیلات رسمی تعطیله شماا باید بغیر از این وزها تماس بگیرید من دارم سعی می کنم ارطباط برقرار کنم امید وارم بتونتم اطلاعات دقیقی کسب کنم برای انجمن :-BD

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 16 تیر1393 - 7:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

İşyerlerimiz Pazartesi - Cumartesi arası saat 9.00 - 19.00 arası açıktır. Pazar günleri ve resmi tatil günleri kapalıdır.

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 16 تیر1393 - 7:24am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
لطفا همگی بحث های حاشیه ای رو کنار بزارین و به اصل موضوع بپردازین.
دوستانی هم که نمیتونن کمی کنن بهتره که پستی نزنن و فقط نظاره گر باشن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 16 تیر1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تیتان جان ترک با اذری یکی هستش فرقی نداره من هشت سال پیش مرز بازرگان تو صف گذارنامه برای زدن مهر خروجی بودم یکی از بچه های ترکیه با فارس زبان عزیز به خاطر نوبت جرو بحثش شد و نزدیک بود کار به دعوا بکشه که اون بنده خدایی که داشت مهر میزد خودش ترک بود اومد گفت چی شده اون مرد ترکیه ای به زبان ترکی بهش گفت این فارسه اومده جلو هچین گفت فارسه فکر کرد چون اون ترک هستش به زبان ترکی باهاش حرف زده الان هواشو داره گرفت اون مرده ترکیه تی رو حولش داد گفت برو احمق این هم وطن من هستش تو میگی فارسه گمشو برون تو کشور خودت راستش من خودم هم فکر کردم الا طرفدار اون مرد ترکیه ای میشه چون هم زبان بودن ولی نشد گفتم دمش گرم ایرانی هیچ وقت همدیگه رو نمی فروشند درسته اون ترکه ولی شناسنامه اش مال کشور دیگه هستش . ما تو ایرن کرد و ترک عرب نداریم الان من خودم کردم مادر من ترکه شوهر خاله ام ایلامی هستش و یه شوهر خاله دیگه دارم مازندرانی هستش :D من خودم به زبانی ترکی خیلی علاقه دارم و خوب هم بلدم چون اگه بلد نباشم پدر بزرگم فارسی بلد نیست باید ترکی صحبت کنم تا میاد خونه ما اول به سازم نگاه میکنه روش نمیشه بگه بیار بزن بعد از یک ساعت نگاه کردن به ساز و من میگه ساز تو بیار بزن من خودم نوازنده قوپوز اذربایجاننی هستم کلا از این ساز لذت میبرم . ببخشید وقت شما رو گرفتم همه ایرانی هستیم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
متاسفانه چون من از الکترونیک سر رشته ندارم جرات نکردم مدار رو بازکنم تا براتون عکس بذارم گفتم شاید بیشتر خرابش کنم برای همین با مهندس حمید تماس گرفتم که براشون بفرستم ایشون هم گفتن قراره با آقا مجتبی هماهنگ کنند برای تعمیر و اگه بشه کپی برداری ... راستی دوباره از صاحبش پرسیدم وتاکید کردم که تو چه عمقی با هاش به نتیجه رسیده که گفت یک سکه بزرگ رو تو عمق 2.5 درآورده حالا دیگه خودتون محاصبه کنید یک سکه رو تو این عمق بزنه یک خمره رو توچه عمقی میزنه...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:27pm

با سلام خدمت همه دوستان خوبم
با توجه به پاسخ یکی از دوستان برای این تاپیک که هنوز صحت و سقم آن در هاله ای از ابهام قرار دارد و مطرح کردن جوابی که بیشتر جنبه غیر علمی و غیر منطقی داشته و ریشه در مشکلات فردی عارضم بنده بعنوان یک ترک
در جواب دوست خوبم که شاید کمی بی تامل و شتابزده اقدام به بیان مطالبی کرده عرض کنم اولا انسانها قبل از به دنیا اومدنشون فکر کنم هیچ فرمی یا پرسش نامه ای از بابت انتخاب پدر و مادر و نژاد یا رنگ پوست و .... پر نکرده و بصورت کاملا بی اختیار و مصونیت انتخابی بدنیا آمده اند و بصورت کاملا غریزی به آن چیزهایی که خداوند از بدو تولد عنایت کرده عشق می ورزند.( استثناعاتی در حد چند صدم درصد شاید باشد که در خصوص افرادی است که بصورت غیر شرعی بدنیا آمده باشند ) با تامل در مباحث فوق می توان نتیجه گرفت افتخار یا مباهات یا تمسخر به مسایل و موضوعاتی که از اختیار انسانها خارج بوده ریشه در جهالت و نادانی افراد دارد.همه ما در مرحله اول انسانیم و به انسان بودنمان افتخار می کنیم و در مرحله دوم به مصلحت خداوندی در خصوص اعطای والدین و نعمتها و نژاد و قومیت می بالیم...
"یاشاسین بوتون انسانلار آذربایجانیمیز دا اولارینان یانیندا" :"موفق و سربلند باشند همه انسانها آذربایجان نیز در کنار آنها"

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

EP63 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان خوبم
...

سلام ایول داری این درسته @};- @};- @};-
بنی آدم اعضای یک پیکرند ........ که در آفرینش زه یک گوهرند

دوشنبه 16 تیر1393 - 3:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 93 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , zagalo16 و 158 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure