انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 5:31pm

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 مدار پر قدرت DBP2010 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بنده چنین چیزی نگفتم! طبیعتا اگر همچین نتیجه ای هم حاصل بشه باید لوپ حدود 45 سانت باشه.

یکشنبه 7 تیر1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
حمید نوشته است:
بنده چنین چیزی نگفتم! طبیعتا اگر همچین نتیجه ای هم حاصل بشه باید لوپ حدود 45 سانت باشه.

تشکر مهندس جان اگر بخواهیم بین این مدار و 12000از لحاظ ظاهر مقایسه کنیم بنظرتون کدوم میتونه بهتر باشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 7 تیر1393 - 1:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به دست دوستم این مدار رسیده میگه خیلی قدرتش زیاده تو خونه نمیتونم تستش کنم امروز داره میره بیرون تستش کنه تا چند روز دیگه به من میده تستش کنم اگه تستش کردم نتیجه رو براتون با فیلم میزارم

یکشنبه 8 تیر1393 - 10:51am

سلام به همه مهندسان سایت ایا این فلزاب خوب هست کدام فلزاب تو این سایت از همه بهتر هستش من فقط کمی الکترونیک بلدم تا به حال فلزیاب نساختم به یکی دادم برام ساخت خوب نبود تا نیم متر بیشتر نمی گرفت

یکشنبه 8 تیر1393 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ebi-gold نوشته است:
به دست دوستم این مدار رسیده میگه خیلی قدرتش زیاده تو خونه نمیتونم تستش کنم امروز داره میره بیرون تستش کنه تا چند روز دیگه به من میده تستش کنم اگه تستش کردم نتیجه رو براتون با فیلم میزارم

درود بر شما ابی جان منتظر نتایج شماییم :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 8 تیر1393 - 11:41am
مدیر کل
مدیر کل

این مدار هم قبلا تو انجمن اقا مهدی دیده بودم و همانجا هم پست زدم که این مدار قدرت نسبتا خوبی داره و قطعاتشم خریدم همانموقع و وقت نکردم بسازمش این مدار پی سی بی تک رو هم داره که اگر خواستین آپ کنم حالا سر فرصت که چنس ساخته شد روی این هم یه فکری میکنم و میسازمش ببینم چطور مداریه از نظر انالوگ این مدار تنها حسنی که داره قدرت پالس خروجی خوبی داره اگر بشه با اقا حمید صحبت میکنم روی گیرنده اش هم خوب فکر بشه که بعدا یه دستگاه انالوگ خوب درکنار این چنس داشته باشیم لوپها که هست هم 60 سانتی و هم 100 سانتی فقط قسمت مدار و جعبه ان عوض میشه و میشه برای دوستانی که چنس رو گرفتند فرستاد . چنس با تفکیک بالا (دیجیتال) این هم با قدرت بالا ( انالوگ )دو دستگاه مکمل هم بشند برای کاوش بهتر همراه با ردیاب .
از الان بهتون بگم این مدار رو کسی حق فروش نداره فقط بسازین و اعلام کنید کارکردشو .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 تیر1393 - 1:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

2 سال پیش این مدار رو من ساختم مدار بدی نیست یه سکه رو زیر خاک 38 سانت میزنه با لوپ 45 تو هوا بیشترمیزنه تنها عیب این مدار ثباتشه که خیلی بی ثبات کار می کنه با قطعات خوب و درجه یک ساختم یه سینی استیل 30 در 30 رو با دیسک 45 سانتی تو هوا 180 سانت و تو زمین 130 سانت میزنه به خاطر بی ثبات بودن مدار ولش کردم اگه بشه رو پایداریش کار کرد مدار خوبیه

یکشنبه 8 تیر1393 - 2:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
مهندس حمید عزیز کارت درومد :D
همیشه دوست داشتم شما روی یک مدار آنالوگ پالسی کار کنید و مطمئن هستم نتیجش فراتر از باور خواهد بود L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 8 تیر1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستم الان از سر زمین به من زنگ زد گفت یک جا رو با ردیاب گرفتم به سمت جنوبش یک بوق ضعیف داشتم با فرکانس 219.9 خودش هم میدونست که اهنه بعد گفت که نمیشد عمق گیری کرد تو شیب بود 40 سانت که کند گفت که بازم بوق داشت بیشتر میشد که تو 80 سانت یک شمشیر مفرقی رو در اورد البته گفت که با db2010 هم فهمیدم که بی ارزشه چون تفکیک هم داشت قرار بود که امشب به من بده که گفت خسته هستم سعی میکنم تو این یکی 2 روزه هر جوری شده ازش بگیرم شاید یک نقطه زن انالوگ خوب رو بتونیم از روش با کمک اساتید اقا حمید و آقا مجتبی و آقا مهدی یک کپی بگیریم من که دارم تمام سعی خودمو میکنم

یکشنبه 8 تیر1393 - 3:36pm

سلام
عایا اینجا کسی هست مدار خوب بسازه قابل اعتماد باشه قیمتش هم خوب باشه من پارسال 2 میلیون دادم گفت تا 1.5 متر قدرت داره که نیم متر بیشتر نمی زد برای فلز سینی 15*15 نهایت قدرتش دیگه نهایت دیگه 1.20 اونم با بزرگترین فلز میزد ال سی دی هم داشت وقتی فلز نزدیک میشد بوق میزد که افتاد تو اب خراب شد چه دستگاهی خوب جواب داده بوقی یا تصویری

یکشنبه 8 تیر1393 - 4:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure