انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:30am

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دانلود فیلم 4 متری tl12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان جای ديگه آپ کن دانلود نميشه

یکشنبه 8 تیر1393 - 4:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
اسد جان جای ديگه آپ کن دانلود نميشه

ارش جان دانلود میشه همین رو هم به زور اپلود کردم 83 مگابایت بود که مجبور شدم کمش کنم بشه 10 مگابایت مشکلی نداره همون روش رو که گفتم دانلود کن ولی با موبایل نمیشه از دوستانی سرعت اینترنتش زیاده خواهش میکنم برای این دوست مون در یه جای دیگه اپلود کنن ^:)^

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 8 تیر1393 - 8:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
محمود جان اون پروژه که هنوز پروندش بازه! خود شما و سایر دوستان هستین که پرونده کار رو میبندین. علتش هم نداشتن روحیه همکاری و صداقت در حد لازم خودش هست. حقیقتش من کارم اصلا شباهتی به این مسیر دوستان نداره که امروز یه چیزی بگن فردا چیز دیگه بگن و پای منافع شخصی و فروشندگی و این چیزها وسط بیاد! جناب مهدی هم ظاهرا روی 8500 کارهایی کردن که اصلا بروز هم ندادن! جناب ناصر هم همینطور! با این وضعیت باید دور همکاری در مورد اینجور پروژه ها رو خط کشید. هر کسی هم میتونه کپی کنه بهتره خودش این کار رو بکنه و همه منافعش هم برای خودش باشه که دیگه این همه بحث و اعصاب خوردی به میان نیاد.
کپی کردن 8500 هم کلا کار ساده ای نیست که برای هر کسی امکانپذیر باشه. این هم که هر روز بشینیم شیر یا خط بندازیم که مثلا فلان آیسی شمارش چی ممکنه باشه ؛ بیشتر شبیه به یک بازیه نه کار واقعی. اون مدار پیچیدست و حتما باید توسط کسی که نمونه سالمش رو در اختیار داره و به اندازه کافی هم وارد هست و اسکوپ هم در اختیار داره ؛ کپی بشه. بفرض کپی کاملش هم باز به این راحتیا راه نمیفته چون هر مداری قلق هایی داره و به کیفیت قطعات و فیبر و مونتاژ هم وابسته هست.
در مجموع هم فکر نمیکنم اگر کسی بین دوستان ما چنین فلزیابی رو کپی کنه و نتیجه رضایتبخش باشه ؛ بیاد و حاصل کار رو با دیگران تقسیم کنه! ارزیابی من از روند کار تا الان به این صورت بوده! پس بهتره اصلا از اول اینجور همکاریهای منتهی به شکست آغاز هم نشه که بعدا خدای ناکرده همین اندک دوستی ها رو از میان ببره!!! همین مدار 12000 رو دوستان بتونن درست بسازن و دست از غر زدن سر ما و دیگران بردارن هزار بار باید شکر کرد! :D

مهندس حميد عزيز
شما از كجا مطلع شديد كه من يا مهندس مهدي روي mdlكار ميكنيم راستش اين موضوع چندين روز هست كه فكر من رو ناراحت كرده
آيا شما پيام خصوصي كاربران را رسد ميكنين =((

سه شنبه 9 تیر1393 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر جان خودت گفتی که :D من نمی دونم تو کدوم پست بود خوندم نوشته بودید با اقا مهدی داریم روش کار می کنیم فکر کنم تو قسمت tl12000 بود الان دقیق یادم نیست پستها رو چک کن مشخص میشه :ymhug:

سه شنبه 9 تیر1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
ناصر جان خودت گفتی که :D من نمی دونم تو کدوم پست بود خوندم نوشته بودید با اقا مهدی داریم روش کار می کنیم فکر کنم تو قسمت tl12000 بود الان دقیق یادم نیست پستها رو چک کن مشخص میشه :ymhug:

كدوم پست من يه همچن حرفي زده ام لطفا لينكش رو بزار :-?
واقعيت اينه كه من مهندس مهدي رو اصلا نميشناسم و در اينجا با ايشون آشنا شده ام حتي رابطه تلفني هم با ايشون ندارم چطور روي mdlكار ميكنيم :D =))
ادمينيستاتور ميتونه پيام خصوصي بخونه يا نه؟ راستش من خودم زياد از قالب سايت واينا ........چيزي سرم نميشه ولي ته توش رو در ميارم آخه خودمون سايت داريم :D ؟

سه شنبه 9 تیر1393 - 1:21am
مدیر کل
مدیر کل

جناب ناصر شما یادتون نیست ولی در اون تاپیک 8500 فکر میکنم واضح بود که شما چند نفر دارین روی اون مدار مثلا کار میکنین!
از نظر خصوصی هم امکانش به اون شکل نیست مگر چک کردن دیتابیس روی سرور که البته کار وقتگیری هست و در صورت وقوع اتفاقات اضطراری شخصا این اجازه رو بخودم میدم که چنین کاری بکنم! وگرنه خیر بصورت عادی امکانش نیست و کسی هم اینجا بیکار نیست! ;)
اما جناب استاد مهدی ظاهرا خودشون در دادن خصوصی به شما دچار اشتباه شدن و بجای ارسال خصوصی دکمه گزارش پیغام خصوصی رو زدن و در واقع پیغام خصوصیشون با شما در همین زمینه در کنترل پنل مدیران بصورت گزارش قرار گرفت! گزارش هنوز هم موجوده و تمام مدیران میتونن ببینن و حرف بنده رو تصدیق کنن! خب بهرحال جای تاسف داشت که چنین محتوایی بین فردی که ما بهش اعتماد داریم و رتبه استادی داره با شما رد و بدل شده! ولی همین هم ثابت کرد که درجه صداقت افراد تا چه حدی هست و آیا هدف حضورشون در این انجمن واقعا کمک به دیگرانه یا بیشتر منافع شخصی خودشون؟! ;)

سه شنبه 9 تیر1393 - 3:00am
استاد
استاد

درود بر شما
در مورد اینکه ایا استاد مهدی با ناصر یا کسان دیگه دارند مخفیانه روی mdl کار میکنند همچنین چیزی با توجه با ارتباط تلفنی هفته ای یکبارمن با اقا مهدی در ارتباط با بیماری ایشون و تقریبا رصد درمان ایشون وحتی پیشنهاد از طرف ما برای استفاده ازامپول سفتر یاکسون برای خشک کردن عفونت ناشی از کشیدن دندون عقل برای اینکه به عصب فشار می اورده و باعث تیک عصبی میشده و همچنین عفونت سینوسها و همچنین پیبشنهاد تست کامل ازمایش خون از طرف ما نمی تونه وجود داشته باشه .در تماسها حتی یکبار که از ا یشون در این مورد سوال کردم حتی به ادامه پاک کردن رزین روی دستگاه هم اقدام نکرده. حالا ممکنه مکاتباتی با سایر دوستان داشته باشه ولی از این بابت خیالتون راحت که وضعیتشون جوری بوده که حتی فرصت فکر کردن به مدار این دستگاه را هم نداشته و باز هم من تا زمانیکه ایشون اجازه بدهند در ارتباط می مونم نه برای اینکه بتونم از طریق ایشون به یه دستگاه برسم بلکه بخاطر صداقتی که من در ایشون تا حالا دیدم.در کل ایشون گرفتار درمان خودشون هستند و برای یه مدتی دستگاه را کلا کنار گذاشته اند چون واقعا با بیماری ایشون کار روی دستگاه و دقت کردن روی مدارها حالا یا برای تحقیق یا برای کپی کردن محال هست

سه شنبه 10 تیر1393 - 5:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب ناصر شما یادتون نیست ولی در اون تاپیک 8500 فکر میکنم واضح بود که شما چند نفر دارین روی اون مدار مثلا کار میکنین!
از نظر خصوصی هم امکانش به اون شکل نیست مگر چک کردن دیتابیس روی سرور که البته کار وقتگیری هست و در صورت وقوع اتفاقات اضطراری شخصا این اجازه رو بخودم میدم که چنین کاری بکنم! وگرنه خیر بصورت عادی امکانش نیست و کسی هم اینجا بیکار نیست! ;)
اما جناب استاد مهدی ظاهرا خودشون در دادن خصوصی به شما دچار اشتباه شدن و بجای ارسال خصوصی دکمه گزارش پیغام خصوصی رو زدن و در واقع پیغام خصوصیشون با شما در همین زمینه در کنترل پنل مدیران بصورت گزارش قرار گرفت! گزارش هنوز هم موجوده و تمام مدیران میتونن ببینن و حرف بنده رو تصدیق کنن! خب بهرحال جای تاسف داشت که چنین محتوایی بین فردی که ما بهش اعتماد داریم و رتبه استادی داره با شما رد و بدل شده! ولی همین هم ثابت کرد که درجه صداقت افراد تا چه حدی هست و آیا هدف حضورشون در این انجمن واقعا کمک به دیگرانه یا بیشتر منافع شخصی خودشون؟! ;)

مهندس جميد عزيز
لطفا اون پيامي كه مهندس مهدي برام فرستاده واومده به شما عكسش رو بزارين در همينجا تا همه چي معلوم شه :-?
(بايد خدمتتان عرض كنم كه برخورد شما و آقا مجتبي با دوستاني كه از نظر فني در سطح بالايي هستند درست نيست
هرچند كه تعدادي از ايندوستان هم فروشنده باشند)

به هر حال بايد در برخوردتان تجديد نظر فرماييد تا دوستان در ردو بدل اطلاعات مخفي كاري نكنند :-?
در مورد مهندس مهدي من ميتونم اينجوري بگم كه از اكثر افراد اين انجمن صادق تر و از لحاظ فني در سطح بالاتري هستند بايد نسبت به ايشون و زحمتاتي كه در انجمن كشيده اند تشكر وقدر داني بشه وگرنه كه معلومه انگيزه اكثر دوستان براي فعاليت گروهي پايين مياد :-?

سه شنبه 10 تیر1393 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohandes1 نوشته است:
حمید نوشته است:

مهندس جميد عزيز
لطفا اون پيامي كه مهندس مهدي برام فرستاده واومده به شما عكسش رو بزارين در همينجا تا همه چي معلوم شه :-?
(بايد خدمتتان عرض كنم كه برخورد شما و آقا مجتبي با دوستاني كه از نظر فني در سطح بالايي هستند درست نيست
هرچند كه تعدادي از ايندوستان هم فروشنده باشند)

به هر حال بايد در برخوردتان تجديد نظر فرماييد تا دوستان در ردو بدل اطلاعات مخفي كاري نكنند :-?
در مورد مهندس مهدي من ميتونم اينجوري بگم كه از اكثر افراد اين انجمن صادق تر و از لحاظ فني در سطح بالاتري هستند بايد نسبت به ايشون و زحمتاتي كه در انجمن كشيده اند تشكر وقدر داني بشه وگرنه كه معلومه انگيزه اكثر دوستان براي فعاليت گروهي پايين مياد :-?

ناصر جان من مطمین هستم خودت گفتید من و مهدی داریم روش کار میکنم و اینکه یه صفحه خصوصی هم باز باشه و فقط چند نفر توش فعالیت کنند که فکر کنم مهندس حمید قبول نکردند یادت رفته در ضمن من بیکار نیستم که عزیزم کل صفحات رو بگردم تا به شما ثابت کنم خودت بگرد 100 در صد پیدا میکنی .
حالا باز هم وقت کردم پیداش می کنم

سه شنبه 10 تیر1393 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناصر جان برو تو صفحه 29 و 33 بخون قسمتMDL 8500 افسانه یا واقعیت؟!

سه شنبه 10 تیر1393 - 1:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amir reza , Google , uyanik و 192 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure