انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:09am

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دانلود فیلم 4 متری tl12000 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خب در مورد آمپر لوپ مختصر توضیح عرض میکنم! ببینید قاعده اینه که لوپ هر چه بزرگتر میشه میدانش گسترده تر هست و طبیعیه که تا مسافت بیشتری گسترش پیدا میکنه. اما نکته اینجاست که این میدان گسترده خطوط میدان ضعیف تری هم داره! پس برای افزایش برد و سنس فلز در چنین شرایطی با لوپ بزرگتر نیاز به جریان بیشتری داخل لوپ داریم تا خطوط این میدان گسترده هم قویتر بشن. این کار رو هم از طریق کم کردن ظرفیت لوپ و هم کم کردن اهم لوپ میشه انجام داد. البته اگر نخوایم به مدار دست بزنیم! طبیعیه که ظرفیت لوپ روی دقت عملکرد مدار فلزیاب معمولا تاثیر بیشتری داره پس بهتره فقط اهم لوپ کاهش پیدا کنه.
محمود جان دقت کنین جریان داخل لوپ فقط با این فاکتورها افزایش پیدا نمیکنه! هر چه ولتاژ سر لوپ بالاتر باشه باز هم جریان بیشتری از لوپ عبور میکنه. فلزیاب 8500 طبق شواهد موجود یک فلزیاب ولتاژ بالاست. بنابراین لوپش میتونه اهم بیشتری داشته باشه ولی آمپر داخل لوپ باز هم به اندازه کافی بالا هست که جواب بده.
کلا این مسائل به مشخصات مدار و سیستم پالس زنی هم بر میگرده. گاهی اوقات هم قلق قدرت اصلا در ارسال پالسها نیست! بلکه در گیرندست. حالا اگر مداری در هر دو بخش دارای قدرت و دقت بالا باشه طبیعتا برد بالایی بدست میاد.

پنج شنبه 5 تیر1393 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حمید جان خیلی ممنون از توضیحات مفیدتون. :) ولی ایکاش قبول میکردید پروژۀ ام دی ال به جریان بیفته. تا حالا حتماً جای خوشش بودیم. :(( اون لا مذهب یه چیز دیگست. بدبختی بدعادتمونم کرده. دستگاههای دیگه تو دستمون به نظر هیچ میان. مثل بنزسواریکه بخوان بهش از پیکان تا حتی آزرا یا سوناتا هم بدن به دلش نمیشینه. :(

پنج شنبه 5 تیر1393 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saman001 نوشته است:
سلام من نمیدونم چرا بعضیها فکر میکنند همه دروغگو هستند چرا دروغ؟ X( حالا شما نتونستید خوب جمعش کنید مشگل از کس دیگه ایی هست من به قرآن دوربین ندارم و موبایلم هم دوربین دار نیست وگرنه برای رو کم کنی هم شده این کار رو میکردم

دوست عزیز کسی به شما رو به دروغ متهم نکرده گفتم هر کسی مدارش خوب جواب داده خوب یه فیلم بذاره اینکه دیگه ناراحتی نداره حتی خود من اگه میگم یه سینی 60*60 تو 2.10 میزنه خوب باید فیلم بذارم تا دوستان هم اسفاده کنند و هم اینکه دست بعضی افراد کلاهبردار بسته بشه دیگه ادعا نکنه با لوپ یک متری تا 6 متر سنس دارم جهت فروش مدار تبلیغ کنه
دوستان اینجا یه سایت علمی هستش سعی کنیم بیشتر در جهت بیشرفت علمی باشه نه کلاهبرداری اگه دوست دارید ادامه بدید تبلیغ دروغ نکنید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 5 تیر1393 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن مسعولین سایت هر وقت احساس کردید.مزاحم شما هستم خواستید اخراج کنید دیگه تذکر ندید با خیال راحت اخراج کنید یا اصلا صبح از خواب بلند شدید یه موقع به دلایلی اعصابتون خرد بود فقط همون لحظه دوست داشتید یکی رو اخراج کنید بیایید سراغ من نه تنها ناراحت نخوام شد بلکه خوشحال خواهم شد . البته منظور من جناب مهندس حمید نیست من کوچکش هم هستم علتش هم هیچ وقت منو بدون جواب نذاشته .تا عمر دارم فراموش نخواهم کرد. موفق باشید

پنج شنبه 5 تیر1393 - 10:31pm
مدیر کل
مدیر کل

محمود جان اون پروژه که هنوز پروندش بازه! خود شما و سایر دوستان هستین که پرونده کار رو میبندین. علتش هم نداشتن روحیه همکاری و صداقت در حد لازم خودش هست. حقیقتش من کارم اصلا شباهتی به این مسیر دوستان نداره که امروز یه چیزی بگن فردا چیز دیگه بگن و پای منافع شخصی و فروشندگی و این چیزها وسط بیاد! جناب مهدی هم ظاهرا روی 8500 کارهایی کردن که اصلا بروز هم ندادن! جناب ناصر هم همینطور! با این وضعیت باید دور همکاری در مورد اینجور پروژه ها رو خط کشید. هر کسی هم میتونه کپی کنه بهتره خودش این کار رو بکنه و همه منافعش هم برای خودش باشه که دیگه این همه بحث و اعصاب خوردی به میان نیاد.
کپی کردن 8500 هم کلا کار ساده ای نیست که برای هر کسی امکانپذیر باشه. این هم که هر روز بشینیم شیر یا خط بندازیم که مثلا فلان آیسی شمارش چی ممکنه باشه ؛ بیشتر شبیه به یک بازیه نه کار واقعی. اون مدار پیچیدست و حتما باید توسط کسی که نمونه سالمش رو در اختیار داره و به اندازه کافی هم وارد هست و اسکوپ هم در اختیار داره ؛ کپی بشه. بفرض کپی کاملش هم باز به این راحتیا راه نمیفته چون هر مداری قلق هایی داره و به کیفیت قطعات و فیبر و مونتاژ هم وابسته هست.
در مجموع هم فکر نمیکنم اگر کسی بین دوستان ما چنین فلزیابی رو کپی کنه و نتیجه رضایتبخش باشه ؛ بیاد و حاصل کار رو با دیگران تقسیم کنه! ارزیابی من از روند کار تا الان به این صورت بوده! پس بهتره اصلا از اول اینجور همکاریهای منتهی به شکست آغاز هم نشه که بعدا خدای ناکرده همین اندک دوستی ها رو از میان ببره!!! همین مدار 12000 رو دوستان بتونن درست بسازن و دست از غر زدن سر ما و دیگران بردارن هزار بار باید شکر کرد! :D

پنج شنبه 5 تیر1393 - 10:53pm

حمید نوشته است:
محمود جان اون پروژه که هنوز پروندش بازه! خود شما و سایر دوستان هستین که پرونده کار رو میبندین. علتش هم نداشتن روحیه همکاری و صداقت در حد لازم خودش هست. حقیقتش من کارم اصلا شباهتی به این مسیر دوستان نداره که امروز یه چیزی بگن فردا چیز دیگه بگن و پای منافع شخصی و فروشندگی و این چیزها وسط بیاد! جناب مهدی هم ظاهرا روی 8500 کارهایی کردن که اصلا بروز هم ندادن! جناب ناصر هم همینطور! با این وضعیت باید دور همکاری در مورد اینجور پروژه ها رو خط کشید. هر کسی هم میتونه کپی کنه بهتره خودش این کار رو بکنه و همه منافعش هم برای خودش باشه که دیگه این همه بحث و اعصاب خوردی به میان نیاد.
کپی کردن 8500 هم کلا کار ساده ای نیست که برای هر کسی امکانپذیر باشه. این هم که هر روز بشینیم شیر یا خط بندازیم که مثلا فلان آیسی شمارش چی ممکنه باشه ؛ بیشتر شبیه به یک بازیه نه کار واقعی. اون مدار پیچیدست و حتما باید توسط کسی که نمونه سالمش رو در اختیار داره و به اندازه کافی هم وارد هست و اسکوپ هم در اختیار داره ؛ کپی بشه. بفرض کپی کاملش هم باز به این راحتیا راه نمیفته چون هر مداری قلق هایی داره و به کیفیت قطعات و فیبر و مونتاژ هم وابسته هست.
در مجموع هم فکر نمیکنم اگر کسی بین دوستان ما چنین فلزیابی رو کپی کنه و نتیجه رضایتبخش باشه ؛ بیاد و حاصل کار رو با دیگران تقسیم کنه! ارزیابی من از روند کار تا الان به این صورت بوده! پس بهتره اصلا از اول اینجور همکاریهای منتهی به شکست آغاز هم نشه که بعدا خدای ناکرده همین اندک دوستی ها رو از میان ببره!!! همین مدار 12000 رو دوستان بتونن درست بسازن و دست از غر زدن سر ما و دیگران بردارن هزار بار باید شکر کرد! :D

فكر ميكنم جناب محمود تا آخر زندگيشان در حسرت مهندسي معكوس mdl آرزو به دل بمونند :D =)) =)) :)) :)) 8-}

پنج شنبه 5 تیر1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

دیگه بی انصافی فرمودید عزیز جان. #-o اصلاً از اول پرونده ای دست من نبوده که ببندمش. قرار بر این شد که در صورت رضایت عدّه ای، پول تهیه یه دستگاه نسبتاً سالم جمع بشه و شما به نمایندگی بقیه روش کار کنید.(منم جزو اولین نفراتی بودم که اعلام آمادگی کردم) اگر جواب داد، فرمول ساخت بخش آنالوگش فقط در اختیار دوستان سرمایه گذار باشه و بابت دریافت بخش نرم افزاریش که به صورت کد شدست به همه افراد با قیمت مناسب ارسال بشه و (چیزی قریب به این مضمون) اگر هم نشد وخراب شد که فدای سرت دیگه. یادمه جسته گریخته در همون تاپیکش آقا کانی میگفت خبراییه،.... داره خبرخوشی میشه و.... بعداً ازیشون پرسیدم :" چی شد؟" گفت یه دستگاه تقریباً سالم یافت شد ولی آقا حمید دیگه بابت بعضی رفتارا از این قضیه سرد شدن و .....
بنده هم حدالامکان اگر دسترسی به چیزایی داشته باشم یا بیابم در اون اطاق ویژه در اختیار میگذاشتم.
البته خوب یادمه که اون همکاری هم نمیشد مگر حضور اساتید دیگه مثل آقا مهدی که ایشونم حالا میفرمایید راهشو جدا کرده و..... خوب بله، نمیشه.

جمعه 5 تیر1393 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

مهندس جان جناب ناصر رو خبر دارم کل سیتمها رو عوض کرده کاملا هوشمنده یکاری کرده بدون لوپ کار میکنه وقتی هم که به قبر یا دفینه کسی نزدیک شد فقط میگه رسیدیم :D و دستگاه مجهز به زبان ترکی . عربی .لری . کردی کرمانجی . کردی عمارلویی و زبان بلوچی سیستانی :D . و فقط زبان رشتی روش نذاشته اونم به دلایل امنیتی و دستگاه هم روش قفل گذاشته یه فشار سنج هم بهش اضافه کرده اگه کسی رفت جایی به چیزی نرسید فشارش رفت بالا همون جا اندازه بگیره قرسش رو بالا بندازه دیگه خرج دکتر نکنه باید دولت از اینطور افراد حمایت کنند بودجه در اختیار بذارند :(

شنبه 7 تیر1393 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
مهندس جان جناب ناصر رو خبر دارم کل سیتمها رو عوض کرده کاملا هوشمنده یکاری کرده بدون لوپ کار میکنه وقتی هم که به قبر یا دفینه کسی نزدیک شد فقط میگه رسیدیم :D و دستگاه مجهز به زبان ترکی . عربی .لری . کردی کرمانجی . کردی عمارلویی و زبان بلوچی سیستانی :D . و فقط زبان رشتی روش نذاشته اونم به دلایل امنیتی و دستگاه هم روش قفل گذاشته یه فشار سنج هم بهش اضافه کرده اگه کسی رفت جایی به چیزی نرسید فشارش رفت بالا همون جا اندازه بگیره قرسش رو بالا بندازه دیگه خرج دکتر نکنه باید دولت از اینطور افراد حمایت کنند بودجه در اختیار بذارند :(

=)) =)) =)) =)) قارداش جان، منه چخ گولدوردی . عجب دوز ددی. الله یاشاسین

شنبه 7 تیر1393 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوستان من تست با بیل زیر خاک گذاشتم تو 1.5 متری دوستان نظر شما چیه کلا اینجا فیلم تست بذاریم البته با اجازه اقا مجتبی عزیز :ymhug:
http://uploadkadeh.ir/o5hx5m8rh181/dvuploadkadeh.rar.html

یکشنبه 8 تیر1393 - 4:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 162 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure