انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:11pm

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دانلود فیلم 4 متری tl12000 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون محمود عزیز! :D
دقت کنین لوپ 2 در 2 متر بدرد سنس سر بیل و پیت حلبی نمیخوره! هدف باید بزرگتر باشه اونوقت برد بالا رو میتونین ببینین. اگر هم میخواین با لوپ بزرگ چیز های کوچک تر رو بهتر بزنین باید فرکانس رو بالاتر ببرین. یکی از دلایلی که با MDL تجربه شما جور دیگه بوده همینه. بنابراین براحتی میتونین برای لوپ بزرگتر در مدار 12000 از فرکانس بیشتری استفاده کنین. طبیعتا من مطمئن نیستم سیستم خود مدار برای سایر فرکانسها خوب جواب بده! چون امکان نداره این تیپ مدارات معمولی با طیف وسیعی از فرکانسها بخوبی کار بکنن و معمولا در رنج مشخصی خوب جواب میدن. اگر کار به اینجا برسه مساله از مدار هست. وگرنه برد بالای لوپ بزرگ برای اهداف بزرگ در صورت کیفیت مناسب لوپ یک مساله قطعیه.
ضمنا باید در نظر داشته باشین وقتی از لوپ بزرگتر استفاده میکنین خازن داخلی لوپ هم بالا میره و این امکان نداره روی عملکرد فلزیاب پالسی اثر نداشته باشه! پس باید از سیم با کیفیت مناسب تر استفاده بشه نه همون سیمی که شما باهاش لوپ 45 رو میسازین!
فوت کوزه گری نهایی که فکر نمیکنم تا بحال در هیچ کجا اشاره شده باشه این هست که اصولا لوپ بزرگتر آمپر بالاتری نیاز داره تا خوب جواب بده! پس شما باید از سیم ضخیم تر برای لوپ بزرگتر استفاده کنین که اهم لوپ واقعا پایین تر هم بیاد. طبیعتا مدار هم باید توان جریاندهی بیشتر رو داشته باشه. با در نظر گرفتن این نکات هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

چهارشنبه 4 تیر1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا بيزحمت يکى دوباره فيلم محمد را با فايل زيپ در آپ سنتر انجمن آپ کنه با گوشی نشد دانلود کنم

پنج شنبه 4 تیر1393 - 12:01am
مدیر کل
مدیر کل

asadof نوشته است:
خوب دوستانی که خیلی ادعا میکنند tl12000 تا 4 یا 5 متر با لوپ 1متری یا 2 متری سسنس میکنه بفرما اینجا فیلم مدار رو فقط تو تست هوا بذارید تست زیر خاک مال خودتون زحمتش رو نکشید. :D
یا علی حالا ببینم مخ این انجمن کیا هستند.البته تو قطعات هم ازادید. حتی از کشور اسراییل هم خریده باشید قبوله فقط ثابت کنید.نذارید بچه ها به انجمن بدبین بشن :-?

دوست عزیز یعنی چی اینکارها چی رو میخواین ثابت کنین با این تاپیک زدنتون از اون پست اخرتون که تو تاپیک اقای هدایتی زدین که گفتین اقا اون قلق رو نگو و از اینجور صحبتها حالا زیاد خاطرم نیست که من اون پست رو حذف کردم و تاپیک رو بستم شما هم مثل اقای هوشیار دارین این مسئله مدار و هدایتی رو گنده میکنین و بنده به هیچ عنوان اجازه نمیدم و این تاپیک هم فردا حذف میشود .
درضمن اقای کوروش اف ایکس جدیدا شنیدم فروشنده این فلزیاب چنس شدین و به کاربران پیغام میدین که اقا من با این دستگاه عمق بالا زدم و به قیمت هم تعیین کردین فکر نکنین ما متوجه نمیشیم اگر برای یه مدار بود ایرادی نداره اما اگر ادامه پیدا کنه مجبورم شما رو اخراج کنم طبق قوانین انجمن .
ماشاالله همه شدن اینجا فروشنده چند نفر هم دنبال خودشون کشوندن هی تاپیکهای مختلف زدن که یه چیزی رو بیخودی گنده کنند . از این ببعد از این نوع تاپیک بنده ببینم سریعا حذف و کاربر مورد نظر اخراج خواهد شد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 4 تیر1393 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من نمیدونم چرا بعضیها فکر میکنند همه دروغگو هستند چرا دروغ؟ X( حالا شما نتونستید خوب جمعش کنید مشگل از کس دیگه ایی هست من به قرآن دوربین ندارم و موبایلم هم دوربین دار نیست وگرنه برای رو کم کنی هم شده این کار رو میکردم

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

پنج شنبه 4 تیر1393 - 1:16am

عجب :-? :-? :-? :-?
هوشي عزيز نظر شما در مورد عمق زني 5 متر چيه ؟
فكر كنم ديگه اين آقا كوروش امروز فردا آپولو هواكنه :D =))
پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپنج متر #-o راسته يا دروغ ؟ :-o
خبر داغ ! شركت لورنز ورشكست :o) شد

پنج شنبه 4 تیر1393 - 1:51am
استاد
استاد

مجتبی نوشته است:
asadof نوشته است:
خوب دوستانی که خیلی ادعا میکنند tl12000 تا 4 یا 5 متر با لوپ 1متری یا 2 متری سسنس میکنه بفرما اینجا فیلم مدار رو فقط تو تست هوا بذارید تست زیر خاک مال خودتون زحمتش رو نکشید. :D
یا علی حالا ببینم مخ این انجمن کیا هستند.البته تو قطعات هم ازادید. حتی از کشور اسراییل هم خریده باشید قبوله فقط ثابت کنید.نذارید بچه ها به انجمن بدبین بشن :-?

دوست عزیز یعنی چی اینکارها چی رو میخواین ثابت کنین با این تاپیک زدنتون از اون پست اخرتون که تو تاپیک اقای هدایتی زدین که گفتین اقا اون قلق رو نگو و از اینجور صحبتها حالا زیاد خاطرم نیست که من اون پست رو حذف کردم و تاپیک رو بستم شما هم مثل اقای هوشیار دارین این مسئله مدار و هدایتی رو گنده میکنین و بنده به هیچ عنوان اجازه نمیدم و این تاپیک هم فردا حذف میشود .
درضمن اقای کوروش اف ایکس جدیدا شنیدم فروشنده این فلزیاب چنس شدین و به کاربران پیغام میدین که اقا من با این دستگاه عمق بالا زدم و به قیمت هم تعیین کردین فکر نکنین ما متوجه نمیشیم اگر برای یه مدار بود ایرادی نداره اما اگر ادامه پیدا کنه مجبورم شما رو اخراج کنم طبق قوانین انجمن .
ماشاالله همه شدن اینجا فروشنده چند نفر هم دنبال خودشون کشوندن هی تاپیکهای مختلف زدن که یه چیزی رو بیخودی گنده کنند . از این ببعد از این نوع تاپیک بنده ببینم سریعا حذف و کاربر مورد نظر اخراج خواهد شد .

درود بر شما
گویا فروشندگان با برنامه یا بدون برنامه دارند خودشون را در سایت بالا می کشند و عملا سایت را محل تاخت و تاز خود کردند در پستهای که اخیرا زده شده بعضی ها به نوعی حمایت از فروشنده خاصی میکنند و در سایه این کمک ها خودشون هم نیمجه نگاهی برای فروش مدارات ساخت خودشون دارند. در هر پستی که زده میشه از طرف فروشندگان ابتدا دونه پاشی میکنند و بعد که خودشون را مطرح کردند سرا اخر یه بهونه کاذب گیر میارند و با اون خود را از سایت اخراج میکنند تا اینجوری محبوبیتشون بیشتر بشه کلا این فروشندگان با استفاده از همچنین طرحی که از قبل تعیین شده وارد سایت می شوند و کار را تا پایان مرحله این طرح ادامه میدهند و بعد از اون خریداران را تیغ میزنند اون هم بخاطر دستگاههای ناکارامد و اشغال و هیچ تضمینی هم برای مدار خودشون ندارند و فقط اون را به خریدار فلک زده قالب میکنند.حالا اگه فروشنده ای پیدا بشه که دستگاه اون کارامد باشه و به قول معروف گارنتی داشته باشه با اجازه و قبول شرایط از طرف اقا مچتبی در فروشگاه سایت محصول خود را به نمایش یزاره تا خریداران با خیال راحت خرید کنند.پس لازمه که در مورد فروشندگان سخت گیری بیشتری انجام بشه و همینطورچندتا دستگاه کارامد در سایت فروشگاه باشه تا کاربر ازادی انتخاب داشته باشه نه فقط یه دستگاه باشه و کاربر مجبور به خرید یا عدم خرید اون باشه چون انتخاب گزینه دیگری نداره.با این حساب اگه یه دستگاه توی فروشگاه سایت باشه خریداران به اجبار روی به دیگر فروشندگان می اورند و محصولات ناکارامد اونها را خریداری میکتتد و بازاری برای فروشندگان شیاد بوجود میاد که مملکت را تیغ بزنند.پس لازمه که فروشندگان شناسایی و معرفی و از سایت اخراج شوند

پنج شنبه 5 تیر1393 - 6:10am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
خوب یکی قشنگ توضیح بده که کی فلزیاب 5 متری زده؟؟؟؟اگه منظورتون12000 هزار هستش که با پیش تقویت کننده709 و درایور ترانزیستوری امکااااااااان نداره بالای4 متر برای فلز1*1 اونم با بالا بردن بهره آپ آمپها و.... رو بهش برسین.اینو من بهتون قول میدم. =p~ واقعا راست گفتن گذشت زمان همه چی رو معلوم میکنه. =))

پنج شنبه 5 تیر1393 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
حمید نوشته است:
دقت کنین لوپ 2 در 2 متر بدرد سنس سر بیل و پیت حلبی نمیخوره! هدف باید بزرگتر باشه اونوقت برد بالا رو میتونین ببینین. اگر هم میخواین با لوپ بزرگ چیز های کوچک تر رو بهتر بزنین باید فرکانس رو بالاتر ببرین. یکی از دلایلی که با MDL تجربه شما جور دیگه بوده همینه. بنابراین براحتی میتونین برای لوپ بزرگتر در مدار 12000 از فرکانس بیشتری استفاده کنین. طبیعتا من مطمئن نیستم سیستم خود مدار برای سایر فرکانسها خوب جواب بده! چون امکان نداره این تیپ مدارات معمولی با طیف وسیعی از فرکانسها بخوبی کار بکنن و معمولا در رنج مشخصی خوب جواب میدن. اگر کار به اینجا برسه مساله از مدار هست. وگرنه برد بالای لوپ بزرگ برای اهداف بزرگ در صورت کیفیت مناسب لوپ یک مساله قطعیه.
ضمنا باید در نظر داشته باشین وقتی از لوپ بزرگتر استفاده میکنین خازن داخلی لوپ هم بالا میره و این امکان نداره روی عملکرد فلزیاب پالسی اثر نداشته باشه! پس باید از سیم با کیفیت مناسب تر استفاده بشه نه همون سیمی که شما باهاش لوپ 45 رو میسازین!
فوت کوزه گری نهایی که فکر نمیکنم تا بحال در هیچ کجا اشاره شده باشه این هست که اصولا لوپ بزرگتر آمپر بالاتری نیاز داره تا خوب جواب بده! پس شما باید از سیم ضخیم تر برای لوپ بزرگتر استفاده کنین که اهم لوپ واقعا پایین تر هم بیاد. طبیعتا مدار هم باید توان جریاندهی بیشتر رو داشته باشه. با در نظر گرفتن این نکات هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

باسلام خدمت جناب مهندس حمید
منظورتون اینه که اگه این مدار با لوپ های کوچکتر از یک متردارای مقاومت 1.7 بهترین بازدهی را داشته باشه ،وبخواهیم برای این مدار لوپ 1.5*1.5بسازیم،باید اهم لوپ حتی پایینتر از این مقدار باشه تا نتیجه مطلوبی حاصل بشه؟
لوپ بزرگتر آمپر بالاتری نیاز داره یعنی چی؟ منظورتون اینه که در برخی قطعات باید تغییراتی داده بشه یا از باتری با آمپر بالاتر استفاده بشه؟

ممنون

پنج شنبه 5 تیر1393 - 12:11pm

mamad13 نوشته است:
به نظر من tl بهترین مداری که تو نت پیدا میشه چون هم قدرت خوبی داره هم میشه حسابی روش کار کرد من خودم یه حفره زن خوب انداختم رو مدار البته هنوز یکم جایه کار داره ولی خدایی از اون موقعه که این tl و clone ساختم دیگه تو فکر دستگاه نیستم یه فیلم از کارکرد حفره زنم میزارم تا باور کنید tl مدار خوبیه ومیشه روش کار کرد

http://uplod.ir/1vdg3qe095j5/20140625_232233.mp4.htm

سلام mamad13 عزيز
اگه امكانش هست نحوه ساخت حفره زن رو در اينجا قرار بدين ^:)^ ^:)^

پنج شنبه 5 تیر1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

آقا حمید ممنون از بابت توضیحات خوبت. سری بعد با یه کویل 1 اهمی تستش میکنم که از قبل داشتمش. یه نوع کویل به اصطلاح آنتی نویزی بود که همراه کویل معمولی لامینوس داده بودن. یه بارم در خونه با تی ال تستش کردم جواب داد.
ولی چیزی که هست در مورد MDL کابلش 4/5 اهمه ها!! که اونطوری میزنه. پس چرا اونقدر راحت و روون میزنه؟ اگر اینطور که میفرمایید باشه مدار نباید بتونه جریان وآمپر خوبی بده..

پنج شنبه 5 تیر1393 - 3:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 156 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure