انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 8:38am

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 دانلود فیلم 4 متری tl12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
عزیزان من خواهشا یه طرفه به قاضی نرین و در مورد چیزی که فقط تو تخیلات خودتونه اظهار نظر نفرمایین
خدا را شکر که قاضی نیستین وگرنه بی دلیل همه یا زندان بودن یا پای چوبه دار
شما اگه یه کم از اوضاع مهندس مهدی اطلاع داشتین در مورد ایشون به این شکل اظهار نظر نمیکردین خدا میدونه توی این انجمن با بیشترشون در ارتباطم ولی با 3 تا از دوستان رابطه بسیار صمیمانه دارم مثل جاوید عزیز که بی دلیل چیزیا نمیگه و مردیش را بهم ثابت کرده که هنوز نتونستم جبران محبتاش را بکنم و only for you که الحمدالله یوزرش را بلاک کردن و مهدی جان که یه انسان صاف و درستکاره و اصلا احتیاجی به ساخت و فروش دستگاه نداره و هر چه در توانش داره واسه کمک به بچه های انجمن انجام داده بدون هیچ چشم داشتی و اگر هم برای مهندسیه معکوس ام دی ال اعلام آمادگی کرد فقط و فقط به خاطر اصرارهای من و چند دوست دیگه بود وگرنه با این اوضاعی که داره اصلا قبول نمیکرد
فقط اینو بدونین اگه حال مهدی جان خوب بود جوری بدون منت و منم منم کردنو بی چشم داشت تلاششو میکرد که همه بچه های انجمن به نتیجه دلخواه برسن
والسلام

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 12 تیر1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

زحمتهای آقا مهدی 8877 برا عموم مشهوده
انشالاه خدا به حرمت این ماه مبارک رمضان به ایشون صحت وجود دوباره عنایت بفرماید
آمین یا رب العالمین

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 12 تیر1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان لطفا در مورد استاد مهدی 8877 زود قضاوت نکنيد و دعا کنيد حالشون خوب بشه و دوباره به انجمن برگردن چون با شناختى که من از ايشون دارم آدم شخيص و با کمالاتی هستن انشاالله که سلامتى دوباره به ايشون برگرده انشاالله

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

جمعه 13 تیر1393 - 10:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده هم به حرمت این ماه مبارک از خداوند طلب شفای عاجل برای مهندس مهدی عزیزمون کرده و امیدوارم هرچه زودتر به جمع ما بپیوندن .. یاعلی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 15 تیر1393 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 175 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure