انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:10pm

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دانلود فیلم 4 متری tl12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوستانی که خیلی ادعا میکنند tl12000 تا 4 یا 5 متر با لوپ 1متری یا 2 متری سسنس میکنه بفرما اینجا فیلم مدار رو فقط تو تست هوا بذارید تست زیر خاک مال خودتون زحمتش رو نکشید. :D
یا علی حالا ببینم مخ این انجمن کیا هستند.البته تو قطعات هم ازادید. حتی از کشور اسراییل هم خریده باشید قبوله فقط ثابت کنید.نذارید بچه ها به انجمن بدبین بشن :-?

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 4 تیر1393 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

والا نمیدونم کی یه همچین ادعایی کرده من خودم یه تغیراتی تو مدار دادم که دیگه آخرین برد براش شده 3.5 متر برای فلز 50 البته چون این رو تو سر زمین امتحان نکردم نمیخام تغیرات رو بزارم البته اینو هم بگم که تنها کسی که از این خبر واقف بود تنها استاد حمید بودن که طبق نظر ایشون قرار شد اول یه فیلم تست ازش بگیرم و بعد همراه فیلم تست تو انجمن بزارم که انشالاه به زودی این کار انجام خواهد شد

دوستان فعلا کسی از این تغیرات خبری نداره چون من با کسی در موردش صحبت نکردم پس دوستان خواهش گول حرفهای فروشندگان شیاد رو نخوردید چون به تازگی شنیدم که یکی دوتا از فروشندگان با استناد به این که کاوشگر تغیرات رو برای ما گفته در خاست پول از یکی دوتا از کاربران کردن
جالب اینه که من دیروز به این نتیجه رسیدم ولی این فروشندگان 5 روز پیش یه همچین ادعایی کردن

موفق باشید :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 4 تیر1393 - 2:34pm

بابا 4 متر رو دهن میگه هاااااااااااااااااااااااااا
وقتی ادم میکنه میبینه خیلیه ه ه ه ه ه

چهارشنبه 4 تیر1393 - 4:12pm
مدیر سایت
مدیر سایت

صرفا جهت اطلاع , خدمتون عرض کنم که همچین چیزی صحت نداره [-X , اقای کاوشگر دارای شخصیتی بالاتر از این حرفاست که بخاد کلا سر دوستان بزاره , افرادی هم از این قضیه دارن سوء استفاده میکنن حواصتون باشه , اون شخص هم که این خبر جعلی رو منتشر کرده و شروع به کاسبی کرده هم شناسایی شده و به اقا حمید و اقا مجتبی اطلاع داده شده برای اقدامات مقتضی , موفق باشین

چهارشنبه 4 تیر1393 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

titan نوشته است:

پس ما چی بگیم برای 18 متری که کندیم؟؟؟ :(( الآن دیگه 4 متر به چشممون نمیاد و شده بازی-بازی. :D

چهارشنبه 4 تیر1393 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
titan نوشته است:

پس ما چی بگیم برای 18 متری که کندیم؟؟؟ :(( الآن دیگه 4 متر به چشممون نمیاد و شده بازی-بازی. :D

ماشالا ه محمود خان !!!!! :-\ :-o :-o
احیانا اون زیر به یه چیز مشکی رنگ چسبناک (نفت خام ) برخورد نکردی!!!
البته شوخی خدمتون عرض کردم ها ناراحت نشی دوست من

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 4 تیر1393 - 10:39pm
مدیر کل
مدیر کل

یعنی میخوام عرض کنم کل کاربران انجمن ظاهرا مرخص تشریف دارن! :D دوستان یعنی تا حالا کسی نبوده یک لوپ 2 در 2 متر درست حسابی برای یک پالسی که قبلا جوابشو پس داده بسازه ببینه چقدر برد داره؟ اگر ساخته باشین متوجه میشین بردش براحتی به 4 متر میرسه!!! من نمیدونم شما چطور بدون اطلاع چنین نظراتی میدین؟ طبیعتا نه لوپ 2 متری چیز راحت و الکی هست که بسادگی قابل ساخت و استفاده باشه و نه برد نهایی چنین لوپ بزرگی رو صرفا با فلز 50 سانتی مقایسه میکنن! لوپ 2 متری بیشتر برای اهداف بزرگ تر نتیجه قوی تری میده. اگر هم مثل برخی فلزیاب ها حساسیت اضافی به دفینه تا حد 50 درصد وجود داشته باشه براحتی برد تا 5 متر و حتی 6 متر افزایش پیدا میکنه! بنده منظورم اصلا به مدار خاصی هم نیست! دوستان اشتباهی که هر روز توی انجمن تکرار میکنن همین دست کم گرفتن لوپ هست! اونقدر که لوپهای مختلف توی کار تاثیر دارن از این مدار به اون مدار فرجی حاصل نمیشه!
در نهایت این رو عرض کنم با یک پالسی خوب و برای یک دفینه بزرگ مثلا با سایز بزرگتر از 1 متر و داشتن یک لوپ واقعا درست و حسابی 2 در 2 متر ؛ دستیابی به برد 7 متر کاملا امکانپذیره. این مساله بقدری برای من واضح و ثابت شدست که اصلا نیازی به فیلم هم نیست! فقط کافیه در ساخت لوپ هنر بخرج بدین. فریب بعضی ها رو هم نخورین. بعضی مسائل در فلزیابی خیلی متعارف هستن. اما کسانی که این چیزها رو میدونن متاسفانه گاهی افراد بی اطلاع رو فریب میدن تا شخص فکر کنه که مدار فلزیابشون نکته خارق العاده ای داره!

چهارشنبه 4 تیر1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوستان :ymhug:

یه مدت در خدمت دوستان نبودیم الانم که اومدیم 2 سه روز میشه فقط داریم پست های جنجالی رو میخونیم !واقعا ادم متاثر میشه از این همه دو رنگی ما که با چند نفری از دوستان سینه سوخته و قدیمی سایت رفیقیم همیشه گفتم و گفتیم این سایتم به لطف مهندس حمید شده نون دونی یه عده که به جرات میشه گفت 90 درصد شدن فروشنده و یا اینکه این فکر رو در سرشون می پرورانند!!! یه 10 درصد هم بفکر کاوشن و این دعوا و درگیریهام سر عمق ابزاری شده واسه تجارت نه کاوش و این به مضمون اصلی و هدف این مسلک که همون کاوش محسوب میشه ضربه میزنه بجای اینکه اینجا کاوشگر تربیت شده ! واسه هدف خروجی داشته باشیم ماشاالله فروشنده میدیم بیرون این 4 متر و 5 متر در مورد این فلزیاب دروغی بیش نیست الا سیستم های مثل mdl8500 یا لورنز بقیه اگه تو هوام بزنن ولی سر زمین چنگی به دل نمیزنن و باید حساسیتشون رو کم کنی که بازم میشه همون اش و همون کاسه من بشخصه از mdl این برد رو دیدم و با لوپ 45 یه سینی 50 سانت رو به راحتی تا 3 متر میزنه که بشتر از این جا نداشت بگیرم بالاتر و حتی تست روی کوه و بین لایه های صخره ای که باهاش داشتم بدون بی ثباتی کار میداد و طی چند روز اینده چنس رو هم سر زمین و با تست های واقعی حسابی میچلونمش بینم چی بارش هست و به دوستان اطلاع میدم و شاید اگه قسمت شد همین tl 1200رو هم تست خواهم کرد البته بی شیله پیله ;)

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 4 تیر1393 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
یعنی میخوام عرض کنم کل کاربران انجمن ظاهرا مرخص تشریف دارن! :D دوستان یعنی تا حالا کسی نبوده یک لوپ 2 در 2 متر درست حسابی برای یک پالسی که قبلا جوابشو پس داده بسازه ببینه چقدر برد داره؟ اگر ساخته باشین متوجه میشین بردش براحتی به 4 متر میرسه!!! من نمیدونم شما چطور بدون اطلاع چنین نظراتی میدین؟ طبیعتا نه لوپ 2 متری چیز راحت و الکی هست که بسادگی قابل ساخت و استفاده باشه و نه برد نهایی چنین لوپ بزرگی رو صرفا با فلز 50 سانتی مقایسه میکنن! لوپ 2 متری بیشتر برای اهداف بزرگ تر نتیجه قوی تری میده. اگر هم مثل برخی فلزیاب ها حساسیت اضافی به دفینه تا حد 50 درصد وجود داشته باشه براحتی برد تا 5 متر و حتی 6 متر افزایش پیدا میکنه! بنده منظورم اصلا به مدار خاصی هم نیست! دوستان اشتباهی که هر روز توی انجمن تکرار میکنن همین دست کم گرفتن لوپ هست! اونقدر که لوپهای مختلف توی کار تاثیر دارن از این مدار به اون مدار فرجی حاصل نمیشه!
در نهایت این رو عرض کنم با یک پالسی خوب و برای یک دفینه بزرگ مثلا با سایز بزرگتر از 1 متر و داشتن یک لوپ واقعا درست و حسابی 2 در 2 متر ؛ دستیابی به برد 7 متر کاملا امکانپذیره. این مساله بقدری برای من واضح و ثابت شدست که اصلا نیازی به فیلم هم نیست! فقط کافیه در ساخت لوپ هنر بخرج بدین. فریب بعضی ها رو هم نخورین. بعضی مسائل در فلزیابی خیلی متعارف هستن. اما کسانی که این چیزها رو میدونن متاسفانه گاهی افراد بی اطلاع رو فریب میدن تا شخص فکر کنه که مدار فلزیابشون نکته خارق العاده ای داره!

نخیر جانم، گناه ما چیست شما همه پستارو نمیخونی عزیزجون. ;) بنده که ساختم و همش هم با 2 در 2 کار کردم. معلومه اصلاً پستهای تاپیکشو خوب نخوندیا. ما مرخص نبودیم ولی فکر کنم شما مرخصی تشریف داشتین :D
اونموقع که خیلی با ثبات بود بردمش چند جاییو گشتیم و یه چیز کوچکم در 60 سانتی یافتیم. با 2 در 2 میشد راحت تنظیم کرد که یه سربیلو از 2/5 متری بزنه ولی ذره زن میشه که باید حدود 2 متر تنظیمش کرد. این آخریه که بردیمش برای تست(البته بیثبات شده بود و مجبور بودم کلی از آستانه حساسیتش کم کنم) تست پیت 17 کیلویی مدفون در 3 متر رو نزد. برگشتنی یه تستی رو پاترول کردم. در ماکزیمم حساسیت به طور افقی از 3/5 متری میزدش.

آخرین بار توسط mahmood51 در چهارشنبه 4 تیر1393 - 11:31pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 4 تیر1393 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظر من tl بهترین مداری که تو نت پیدا میشه چون هم قدرت خوبی داره هم میشه حسابی روش کار کرد من خودم یه حفره زن خوب انداختم رو مدار البته هنوز یکم جایه کار داره ولی خدایی از اون موقعه که این tl و clone ساختم دیگه تو فکر دستگاه نیستم یه فیلم از کارکرد حفره زنم میزارم تا باور کنید tl مدار خوبیه ومیشه روش کار کرد

http://uplod.ir/1vdg3qe095j5/20140625_232233.mp4.htm

چهارشنبه 4 تیر1393 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 156 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure